AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ka?
2009-11-27, 19:49
Zamocowanie wapienka
Autor Wiadomość
misiek12321 
Szara myszka



Imi?: Krystian
Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 8
Wysłany: 2009-11-27, 19:18   Zamocowanie wapienka

Witam wszystkich mam pytanie natury technicznej i mam nadzieje ?e zostanie zaliczone do tego dzia?u :wink: . Otó? wkrótce spodziewam si? ?e w moim domu zjawi? si? myszki ale najpierw musz? jeszcze wszystko skompletowa?. Starszy kupi? mi wapienko i ma taki uchwyt do zamocowania w klatce (wapienko nie tata :wink: ), z t? ró?nic? ?e mam akwarium i nie mam poj?cia jak je umocowa? a nie chcia?bym go po?o?y? bo zapewne myszy zrobi?y by sobie z niego swego rodzaju toalet?. Z góry thx za pomoc.
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-08-30, 10:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2009-11-27, 19:52   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


Przenios?am jednak do innego dzia?u.

Proponuj? podczepi? przyssawk? jak?? (od poide?ka, od pluszaka co si? do szyby przyczepia ;) ) do owego uchwytu i wtedy do akwarium. B?dzie wygodne i stabilne, nie s?dz? zeby mysze obgryza?y przyssawk?.
_________________

Nowa notka: 12 pa?dziernika 2010 :)
 
 
 
asioola 
Starszy Myszaty
ma cale zoo :D



Imi?: Asia
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-11-27, 20:00   Re: zamocowanie wapienka
   Myszy: Fiszka i Finka ; 2 myszoskoczki Ciastko i Dropsik


misiek12321 napisał/a:
?e mam akwarium i nie mam poj?cia jak je umocowa? a nie chcia?bym go po?o?y? bo zapewne myszy zrobi?y by sobie z niego swego rodzaju toalet?. Z góry thx za pomoc.


ja mam dune i tez sie zastanawialam jak ^^
pewnie ma takie dwa druciki otoczone plastikiem(?)..

jesli chodzi o toalete, to moje panienki niestety robia do miski z jedzeniem.. nie bardzo rozumiem czemu.. pff, no ale coz jak chca jesc takie obsikane potem, ich sprawa.. ja zmieniam jedzenie codziennie i zawsze jest mokre.

przepraszam zeszlam z tematu, do rzeczy.. ja najpierw im wlozylam te druciki pomiedzy to zamkniecie kuwety z tym przezroczystym gornym i jak zauwazylam jadly i drapaly.. teraz zmienilam im miejsce i zawiesilam na samej gorze na kratce i zauwazylam, ze super sie spisuje, bo myszki wdrapuja sie na kolbe (kolba wisi obok tego wapienka) i z kolby skrobia/drapia, nie wiedzialam, czy to sie sprawdzi, ale chyba im sie podoba, bo wapienko schodzi, a one skacza po wszystkim :-) Napewno masz jakies takie gorne okrycie akwarium (kratka albo cos, co ma otwory) sprobuj tam moze.

Inna opcja jest polozenie "na ziemi", jesli sie boisz, ze szybko dojda do drucikow, po prostu je odetnij, albo przetnij kolbe, moje tez mialy tak jakis czas i toalety nie bylo tam :) Ale kazda myszka jest inna, wiec kto wie.. proponuje poprobowac roznych opcji i poobserwowac, jak sie beda zachowywaly.
 
 
misiek12321 
Szara myszka



Imi?: Krystian
Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 8
Wysłany: 2009-11-27, 22:00   

Dzi?ki wszystkim za pomoc wypróbuje mo?liwie wszystkie wymienione sposoby. :smile:
 
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2009-11-29, 15:36   

ja obcina?am to cudo doz awieszenia w klatce i normalnie k?ad?am na trocinach :)
 
 
 
Laayla 
Starszy Myszaty
raaawwrrrrr.!! : E



Imi?: Lilek
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 51
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2009-11-29, 23:57   
   Myszy: Dziabek, Drop i Dead. ^^"


Mój Oli ma w terrarium wapienko za ten uchwyt powieszone na druciku, tak samo poid?o bo wszyyystko przegryza ;d

ma?y off. Asioola: Próbowa?a? z kuwetk? co? pokombinowa?? Mo?e maj? potrzeb? za?atwiania si? w jednym miejscu :lol: Jest o tym temat. ;] a problem mniej.
_________________
"Stajesz si? odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoi?e?. "

moje mychy ^^
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT