AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zabawa z myszami
Autor Wiadomość
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-01-27, 15:33   

Mysz nie jest jeszcze do ko?ca oswojona.
Z reszt? mysz to nie pies czy kot.!
Puszczaj?c gdzie? myszk? trzeba nad ni? sprawowa? ca?y czas nadzór i odpowiednio zabezpieczy? wybieg.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-01-29, 06:40   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Moj? mysia to lubi mi w?azi? pod bluze i przeciska? si? w jaki? zakamarkach :smile:
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
Misia7 
Myszomaniak



Imi?: Michalina
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 29 Sty 2010
Posty: 717
Skąd: Dobre Miasto
Wysłany: 2010-01-29, 12:18   

Hej jestem nowa!
Ja moj? Gabrysi? puszczam np. na spacerek po biurku, lubi to szczególnie wtedy kiedy co? na nim le?y, bo ma taki jakby "tor przeszkód". Myszka bardzo lubi te? bieganie po domu w kuli. ?eby jej urozmaici? zabaw? rzucam obok jaki? ma?y przedmiot, a ona biegnie w jego kierunku :m:):
_________________
Tequila [']
Puma [']
Gabrysia [']
Gacek [']

 
 
 
CaSHia 
Szara myszka


Imi?: Kasia
Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-01-30, 14:12   
   Myszy: Gabi i Fifi


Moje myszki lubi? jak si? ja daje do du?ej miski z wieloma rurkami po papierze - mog? goni?, skaka? i chowa? si? ile chc?.

Wygl?da to mniej wi?cej tak:

 
 
Rachela Elarge 
Myszowaty



Imi?: Patka
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 495
Skąd: Nowy Targ/Kraków
Wysłany: 2010-01-31, 15:27   
   Myszy: Jackie ['], Claire ['], Adele [']


CaSHia, niez?e, niez?e ;)

U mnie, na wybiegach, to zazwyczaj Claire ?azi po mnie, zagl?da do r?kawów (raz zesz?a po nodze a? na ziemie, na szcz??cie od razu to zauwa?y?am i myszka zosta?a podniesione jak tylko nó?kami dotkn??a pod?ogi ;)

Natomiast Adele, lokuje si? w jakim? dogodnym miejscu (kapturze, r?kawie, obok ko?nierza, itp) i tam siedzi przez ca?y wybieg :P , cz?sto te? w?azi mi pod bluz?. Po biurku te? je puszczam, ale nie jak robi? lekcje (jedn? jeszcze upilnuje, ale dwie?!), tylko tak po prostu ;) Nawet na biurku mam wszystkie szczeliny za?o?one i prawie nigdy tych "zabezpiecze?" nie ?ci?gam :razz:
_________________
Jestem ?ywym dowodem na to, ?e g?upi ma zawsze szcz??cie.
 
 
crystal 
M?ody Myszaty
Foxy&Fixy



Imi?: W.
Wiek: 33
Dołączyła: 06 Maj 2009
Posty: 31
Skąd: Ch.
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-02-01, 23:54   
   Myszy: Foxy & Fixy


ja uk?adam rolki w wannie i puszczam stworzonka,czasami bior? je na zmian? na r?ce i wtedy chowaj? si? w mojej kieszeni wystawiaj?c pyszczek :m:D:
_________________
 
 
 
Av. 
Mysi Bywalec



Imi?: Asia
Wiek: 28
Dołączyła: 01 Lis 2009
Posty: 102
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2010-02-03, 14:36   

Moja Calipso bardzo lubi w?azi? mi do gipsu. Od paru dni mam gips i mi?dzy r?k? a gipsem jest dp?? du?a szpara. Ma?a wci?ka si? do ?rodka, a potem k?opot z wyci?ganiem jej ze ?rodka :roll:
_________________
za T?czowym Mostem: Cofi [*], Bueno [*], Ana [*], Esme [*], Princessa [*], Daisy [*], Bianka [*], Calipso [*], Eska [*], Floriana [*], Adi [*], Amaretto [*], Dex [*], Neil [*], Odie [*]
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-02-08, 19:02   

moje paskudki ostatnio s? wypuszczane na mnie i mojego A, nawet bardziej to lubi? ni? wybieg - s? bardzie ?wawe, a jak ju? maj? do??, to uk?adaj? si? z zgi?ciach ?okci i id? w kim?.
Oczywi?cie wygl?da to tak, ?e po wst?pnych ogl?dzinach terenu, zostawieniu kilku ma?ych mysich bobków zaczyna si? wycieczka ... w r?kawy, na ramiona, szyj?, za ko?nierz i pod sweter.
W?a?nie Iskra wdrapa?a si? po zrobi?a rundk? brzuch-plecy-brzuch, potem wdrapa?a si?( oczywi?cie ca?y czas b?d?c pod swetrem) do r?kawa pod pach? i zadowolona z siebie wysz?a i teraz siedzi i myje si? na moim kolanie. Hana dzielnie w?azi do r?kawa i wy?azi drugim, a Miko szaleje mi?dzy palcami i ledwo j? wida?.
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
commeta 
Szara myszka



Imi?: Iza
Wiek: 38
Dołączyła: 11 Gru 2009
Posty: 14
Skąd: Toru?/D-wo
Wysłany: 2010-02-27, 20:54   
   Myszy: Alfred


CaSHia, fajny pomys? :D chyba wypróbuj? t? zabaw? z moim Alfredem
ja wypuszczam moj? mysz na ?ó?ko, k?ad? na nim rolki po r?cznikach papierowych, ksi??ki i sama te? siedz? na ?ó?ku, ?eby mie? kontrol? nad moim ?obuzem :m:): Alfred jest bardzo ciekawski i musi wszystko wypróbowa?, ugry??, wej?? na to :) ale jak nie czuje si? pewnie, to zawsze podchodzi bliziutko mnie, albo pod moj? d?o? i stamt?d obserwuje wszystko, myje si?, drapie :) jak ju? nabierze pewno?ci to zaczyna swoje szale?stwa :)
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-02-28, 08:11   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Chodzi obok ciebie bo myszy z natury maj? to do siebie ?e chodz? przy ?cianach, nie wychodz? zbytnio na otwart? przestrze?, takie stworzy?a je natura bo przy ?cianach s? tylko dwie drogi do ty?u i do przodu.
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
AgneS 
Starszy Myszaty


Imi?: Ania
Wiek: 27
Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 94
Wysłany: 2010-02-28, 11:07   
   Myszy: Anachiel [*], Kadis [*]


U mnie zabaw? Anachiela polega na chodzeniu po mnie.
Wczoraj nie mog?am go zlokalizowa?, bo zasn?? mi w kapuzie :twisted:
Lubi te? sznurki np. miedzy g?o?nikiem, a biurkiem.
A najbardziej to chyba lubi spa? mi w kieszeni/kapuzie w bluzie.
Naj?mieszniejszy jego wyczyn to chodzenie po kraw?dzi akwarium :m:):
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT