AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-27, 11:13
Spanie obok domku
Autor Wiadomość
2pac71
M?ody Myszaty


Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 26
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2008-11-11, 20:53   mój domek

Cze?? dawno mnie tutaj nie by?o mam pytanko moja Koka nie chce spa? w domku nawet do niego nie wchodzi ma taki drewniany kupi?em w Gnie?nie w s?oniu czasami zasypie go trocinami ?e nie wida? wej?cia...
Cy to mo?e mie? co? wspólnego z tym ?e jaki? do?? d?ugi czas temu zgin??a w nim jej kole?anka tzn. by?a w domku gdy zmar?a...
PLIS O RADE
POZDRO
 
 
para-noir 
Starszy Myszaty
humanitas



Imi?: Natalia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 79
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2008-11-11, 22:36   
   Myszy: Joyce, Fonda i Niagara


Wymyj porz?dnie domek, to mo?e pomóc.
Mo?e si? jednak okaza?, ?e myszka ma inny widzimi? i dlatego tam nie ?pi. Myszy ?pi?, gdzie im si? ?ywnie podoba i nie mamy na to wp?ywu. :wink:
_________________
A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of
 
 
 
2pac71
M?ody Myszaty


Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 26
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2008-11-12, 13:49   

ok.to s? na pewno jej widzimisie bo po ?mierci yuki domek py? wyparzony w wrz?tku i umyty.
upatrzy?a se miejsce na przeciwko ko?owrotka
 
 
myszorka94 
M?ody Myszaty
myszorka14



Imi?: Agata
Wiek: 29
Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 38
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2009-01-22, 20:08   Spanie obok domku
   Myszy: Dex i Alf


Mo?e ten temat nie pasuj? do tego dzia?u, ale dla mnie niewa?ne... Moja myszka ostatnio sypia albo obok domku, albo w zabawce, ale nie w drewnianym domku, który kupi?am razem z ni?... Czy co? jest nie tak? Codziennie wymieniam trociny, ale nie jest ok (jak my?l?) By?am u weterynarza, to powiedzia?, ?e nic jej nie jest...
_________________
Nigdy Nie Istnieje [!]
Charlie ['] Sage ['] Pacho ['] Dex ;* Alf ;*
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-08-30, 10:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kamila 
Myszomaniak



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 740
Wysłany: 2009-01-22, 20:20   

Kolejny temat z tej serii.... by?o ju? troch? takich pyta?. Spokojnie nic nie jest nie tak po prostu myszka ma tak? zachciank? by zmieni? miejsce spania nie wiem czemu si? martwisz, moje ?pi? w bardzo dziwnych miejscach np. na pojniku. Po jakim? czasie mo?e wróci do domku a to, ?e w nim nie ?pi to nie jest ?aden niepokoj?cy objaw. Na wszelki wypadek obejrzyj domek i porz?dnie umyj.
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2009-01-22, 21:12   

myszorka94 napisał/a:
Codziennie wymieniam trociny, ale nie jest ok (jak my?l?)

To nie jest konieczne.

myszorka94 napisał/a:
Moja myszka ostatnio sypia albo obok domku, albo w zabawce, ale nie w drewnianym domku, który kupi?am razem z ni?...


Zostaw tego mycha niech sobie ?pi tam gdzie chce.
Ty te? ?pisz gdzie Tobie wygodnie .
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-01-23, 15:20   

Kana napisał/a:
Ty te? ?pisz gdzie Tobie wygodnie

Tu pewnie chodzi o to, ?e myszorka94, ?pi w ?ó?ku czyli w jednym miejscu i s?dzi, ?e myszce by?oby najlepiej w domku. A prawda jest taka, ?e myszka mo?e spa? gdzie chce zale?y gdzie jej wygodnie. One nie rozumiej? jak ludzie ,,to domek to tu musz? spa?" gdzie si? waln? tam ?pi? ;) Mo?liwe, ?e i w domku j? kiedy? zobaczysz albo mo?e w domku spa? w nocy.
P.S. A drewniany domek mo?e wykorzystywa? do za??twiania swoich potrzeb :P myszki lubi? sika? na drewno... Radz? cz?sto my? dok?adnie i suszy? ( ale nie codziennie! xD ) aby brzydko nie pachnia?o. A jeszcze co do wymiany wiórek.... Nie musisz wymienia? im codziennie! Wystarczy raz/dwa razy na tydzie?.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
janette 
M?ody Myszaty


Imi?: ?aneta
Wiek: 30
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 38
Skąd: Cz?stochowa
Wysłany: 2009-03-20, 13:19   

je?eli masz pieni?dze to proponuj? kupi? inny domek, bo mo?e jej si? nie podoba :h??: chocia? w to w?tpie.
myszka moje równie? nie spa? w domku z powodu tego ?e np. jest jej za gor?co w nim. gdy jest lato to mój chomik tak robi (da?am przyk?ad chomika, poniewa? myszki kupi?am w t? zime i jeszcze nie mia?am okazji zaobserwowa? ich zwyczajów :wink: ).
_________________
na zawsze w mojej pami?ci pozostanie Czekoladka, Sier?ciuszka i Tequilla :*
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-03-21, 22:30   

janette napisał/a:
je?eli masz pieni?dze to proponuj? kupi? inny domek, bo mo?e jej si? nie podoba

Jakie pieni?dze? xD Zwyk?y domek kosztuje ,,a?" 4z? czy z 6 :P To raz a dwa to myszka wybiera sobie gdzie chce spa? i wcale w domku to nie musi by? ;) Wi?c kole?anka mo?e nakupowa? sto domków i z ?adnego mysz nie b?dzie korzysta? cho?by by? ze z?ota :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
PlanB 
M?ody Myszaty


Imi?: Rafa?
Hodowla: brak
Wiek: 31
Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 34
Skąd: Braniewo
Wysłany: 2011-01-23, 12:28   
   Myszy: Gumi?


Post przeniesiony z tematu: http://www.myszy.info/vie...p=136730#136730
kat


Bo ja k?ad? gazet? pod trociny. Kiedy Jescze nie czyta?em o oswajaniu Myszy, Próbowa?em Pog?aska? Mysz a ona Ucieka?a ;/. Kiedy zobaczy?a ?e Mog? Si?gn?? r?k? Do domku wpad?a Na pomys? z Bunkrem... Zostawi?a Domek. I kiedy zmieni?em Jej Pod?o?e Zacz?? w nocy Rwa? gazet? z pod trocin i Pod Pi?trem zacz?? z gazety Formowa? Bunkier. I do domku zagl?da Tylko czasami. ;/ Czy to oznacza ?e Ju? b?dzie si? Niebezpiecznie Czu? w domku to nie b?dzie w nim Mieszka? ? ...
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-01-23, 12:44   
   Myszy: tak


No w?a?nie zacznijmy od tego, ?e oswajanie to proces który musi troch? potrwa?. Jakby do ciebie kto? wyci?ga? wielk? ?ap? w nieznanym celu to te? by? da? nog?. :P (Tutaj mo?esz zadawa? pytania odno?nie oswajania: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=196 )
Myszy zasadniczo robi? sobie gniazdka i wykorzystuj? do tego dost?pne materia?y. Twoja ma gazet?. Swoj? drog? lepiej zapewnij jej co? mi?kkiego i nieszkodliwego do tego celu. Z domku mog?a zrezygnowa? dlatego, ?e nie czuje si? tam faktycznie bezpiecznie, albo co? jej w nim nie odpowiada. No najwa?niejsze jest, ?eby myszaka oswoi?, a niech ?pi gdzie jej si? podoba. Najlepiej zapewnij jej kilka kryjówek i sama sobie wybierze gdzie jej najwygodniej spa?.
 
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-01-23, 13:56   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Ka?da myszka jest inna ta twoja mo?e poprostu widzi ?e z domku to j? szybko wyci?gasz a z gniazdka to zd??y uciec. Moja leady bardziej lubi?a uwi? sobie gniazdko i tam spa? :m:D:
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
SponGeBob 
Gadu?a Myszaty
~My?l PoZyTyWnIe~



Imi?: Agata
Pomogła: 1 raz
Wiek: 26
Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 348
Skąd: W-wa
Wysłany: 2011-01-29, 13:54   
   Myszy: Bubcia,Orzeszek[samiczka inaczej br?zik ;p],Bia?a (mia?a by? pysia ale nikt tak do niej nie mowil :) M?odziutka pche?ka :D


Mo?e po prostu trzeba troch? wsypa? sianka ?eby mysia wiedzia?a gdzie jest jej bezpieczne miejsce :m: i gdzie mo?e si? schowa? w razie potrzeby :grin:
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-01-29, 16:29   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Data PlanB, przez ca?y tydzie? napewno znalaz? odp na swoje pytanie.
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT