AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Ci??a
Autor Wiadomość
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-07-28, 21:06   

Skoro jest w ci??y to lepiej mo?e jej nie stresuj nie bierz na r?c? a je?eli kluski s? w domku mo?e wstrzymaj si? ze sprz?taniem . Ale mo?e kto? jeszcze si? wypowie ?
_________________
InfinitY ..
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-07-28, 21:12   

Akasza21 napisał/a:
Co do ko?owrotka to nie wygl?da na taki ma?y

Mia?am alexa, ten ko?owrotek ma 15cm ?rednicy. A minimum to 17cm.
Mniejszego bym nawet nie da?a laboratoryjnej myszy.

Inne myszy mo?esz bra? na r?ce, ale mamu?ce da?abym spokój.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Akasza21 
M?ody Myszaty



Imi?: Gosia
Wiek: 29
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 25
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-07-28, 21:16   
   Myszy: Matylda, Inka, Ora


kiniaczek31 napisał/a:
Skoro jest w ci??y to lepiej mo?e jej nie stresuj nie bierz na r?c? a je?eli kluski s? w domku mo?e wstrzymaj si? ze sprz?taniem . Ale mo?e kto? jeszcze si? wypowie ?


Okej to Matyldy bra? nie b?d? a je?eli chodzi o to 'sprz?tanie' to zreknij kilka postów wstecz, bo nie b?d? zmienia?a ?ció?ki, tylko musz? sprawdzi? czy wszystkie oseski s? ?ywe i czy ?adne nie gnij?. Bo posprz?tam im to dopiero po ok 2 tygodniach :)

Okej, wi?c zakupi? wi?kszy ko?owrotek :)
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-07-28, 21:27   

Jak musisz to zrób to szybko i bezstresowo bo nie wiem czy samiczce si? spodoba zagl?danie d m?odych ?
_________________
InfinitY ..
 
 
Siobhan92 
Mysi Bywalec



Imi?: Asia
Hodowla: Mice's Blues
Stowarzyszenie: SHMR
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 16 Maj 2011
Posty: 131
Wysłany: 2012-07-28, 21:31   
   Myszy: Ellen, Impala, Lily, Indi i reszta stada :)


kiniaczku cofnij sie par? postów wstecz to b?dziesz wiedzia?a dlaczego musi do nich zajrze?. A co je?li ma?e s? z gnij?cymi trupkami? To bynajmniej nie jest dla nich dobre. Samica zazwyczaj zjada m?ode, które zagryzie ale zazwyczaj jest s?owem umownym. Mog?y przecie? same zdechna?- selekcja naturalna(wtedy matka raczej nic z nimi nie zrobi, czasami wyrzuca z gniazda ale nie zawsze). Przykre niestety, ale prawdziwe
_________________
 
 
Akasza21 
M?ody Myszaty



Imi?: Gosia
Wiek: 29
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 25
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-07-28, 21:34   
   Myszy: Matylda, Inka, Ora


Wiem wiem, ale jako? musz? oddzieli? ew. gnij?ce cia?ka od maluchów bo mo?e to doprowadzi? do infekcji :(

[ Dodano: 2012-07-29, 10:52 ]
Siobhan92, Mówi?a?, ?e mam dogl?dn?? maluchy dzi? wieczorem. Tylko, ?e pojawi? si? ma?y problem. Matylda (jak dot?d mi?a i spokojna) zacz??a szale? po klatce w nocy, jak do niej wsta?am i przy?o?y?am palec do pr?cików to mnie ugryz?a, rano moj? mam? te? pogryz?a, a wprost rzuci?a si? do jej palców (bo ?adna z nas nie wsadza?a r?ki do klatki) st?d moje pytanie:
Czy wyjmowa? je dzisiaj czy poczeka? do jutra?
W sumie mo?e jutro jeszcze bardziej zdzicze? albo si? uspokoi? :shock:

[ Dodano: 2012-07-29, 18:55 ]
//edit:
Na chwil? obecn? dzi?kuj? wszystkim którzy mi pomogli w tym jak si? opiekowa? takimi ma?ymi skarbkami, bez Waszej pomocy nie mia?abym zielonego poj?cia co zrobi? :)

Przed chwil? dogl?dn??am ma?ych osesków i wszystkie (a jest ich siedem:)) s? zdrowe, popiskuj?ce i wij?ce si? :) )) Nie tyka?am ma?ych ró?owo?ci tylko podnios?am z nad nich papierek ?eby si? doliczy?, ale my?l? ?e wszystko jest i b?dzie w porz?dku :)

Z Matyld? te? ju? wszystko okej, chyba tylko nad ranem mia?a jakie? dziwne odpa?y, bo przed chwil? jeszcze sama pcha?a mi si? wraz z Ink? na r?ce :)

Jeszcze raz dzi?kuj?, nie wiem co bym bez Was zrobi?a :) A tym bardziej moje myszaki :) ?mierdzi im z domku teraz przeokropnie ale jak czyta?am jedn? z rad to maj? jeszcze 12 dni ?eby si? tak pokisi? :)

Dam jeszcze zna? co u nich jak wróc? z woodstock'u ale licz? na to, ?e wszystko b?dzie dobrze i maluszki b?d? rosn?? jak na dro?d?ach :)
 
 
Domcia 
Szara myszka
.. ^_^ ..


Imi?: Dominika
Wiek: 26
Dołączyła: 13 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-07-31, 09:01   
   Myszy: Sokka, Suri ..


i co u maluszków ? :P :m:):
_________________
HELLO .. xd
 
 
Akasza21 
M?ody Myszaty



Imi?: Gosia
Wiek: 29
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 25
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-08-09, 08:58   
   Myszy: Matylda, Inka, Ora


Rosn? w si??! :)
Nic im nie jest, pe?zaj? sobie w gniazdku i powinny za nied?ugo otworzy? oczka :)
Swoj? drog?:
prze?o?y?am wszystkie do wi?kszej klatki (Alex'a) i maj? duuu?o miejsca ?eby w przysz?o?ci biega? :)
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-08-09, 11:25   

To ?wietnie !
_________________
InfinitY ..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT