AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2012-12-03, 19:07
Co zrobi? z myszami w czasie wyjazdu
Autor Wiadomość
Brightt 
Mysi Bywalec
Pocz?tkuj?cy ;-)



Wiek: 36
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-09-05, 01:46   Co zrobi? z myszami w czasie wyjazdu
   Myszy: Visna, Varia


Witam! Do g?owy wpad?o mi jeszcze pytanko dotycz?ce wyjazdu.

W pierwszej kolejno?ci zapytam o wyjazd d?u?szy(miesi?c do trzech), czyli wakacje. Co wtedy zrobi? z myszkami je?li nie ma si? zaufanej osoby, której mo?na je powierzy?? Wiem o hotelach dla zwierz?t, ale nie wiem czy dobrze b?d? si? tam moimi podopiecznymi zajmowa?. A mo?e po prostu w takiej sytuacji istnieje mo?liwo?? przechowania myszek u hodowcy, u którego je zakupili?my?

No i druga kwestia dotyczy wyjazdów krótkich(dzie?, góra trzy). Mia?em akwarium i wiem, ?e rybkom nic si? nie stanie(a nawet jest zalecane), gdy od czasu do czasu b?d? mia?y dzie? b?d? dwa bez jedzenia, poniewa? w ?rodowisku naturalnym nie ?eruj? codziennie. A jak to jest z myszkami? Co zrobi? w przypadku wyjazdów na weekend?
Ostatnio zmieniony przez kat 2012-12-03, 19:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-09-05, 01:52   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Z wyjazdami na weekend ja nie mam problemów. Zostawiam dwa poide?ka wody i wi?cej jedzenia, dwa dni spokojnie wytrzymaj? - jak wracam zostaje jeszcze jedno i drugie.
Je?li chodzi o d?u?sze wyjazdy... Jak to z ka?dym zwierz?ciem, trzeba organizowa? dla niego opiek? - szuka? w?ród rodziny, znajomych, czasem udaje si? znale?? kogo? na forum. Ewentualnie zabiera? myszaki ze sob?.
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-05, 09:14   

. . .
Ostatnio zmieniony przez 2013-10-31, 20:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-09-05, 15:10   

Mo?esz szukac na forach np tu gdzie inni np. mysi lub gryzoniowi opiekunowie proponuj? opiek? nad zwierzakami .
_________________
InfinitY ..
 
 
Brightt 
Mysi Bywalec
Pocz?tkuj?cy ;-)



Wiek: 36
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-09-05, 16:55   
   Myszy: Visna, Varia


Ok, bardzo dzi?kuj? za przydatne informacje ;-)
 
 
Pepko 
Great MOUSEr
Hodowca



Imi?: Robert
Hodowla: Pepko
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 1524
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-18, 17:30   

Ja mam znajoma ktora mi pomaga bardzo w Hodowli jak przychodzi do nas na odwiedziny to zawsze co? dobrego przyniesie Myszkom a co do wyjazdów to raz na dwa miesi?ce przynajmniej mam wyjazd 300 km za Warszaw? a dok?adnie do Elbl?ga na oko?o tydzie? do trzech. Basia czyli ta znajoma zajmuje sie myszkami zmienia im wod? i karmi mimo ze mam ich na prawd? sporo. Bardzo nam pomaga a zawsze po powrocie myszki s? nakarmione a woda w poidelkach jest czysta oczywi?cie my tez sie odwdzieczamy i kupujemy Basi jaki? drobiazg z wyjazdu ale ona twierdzi ze robi to dla przyjemno?ci ma 54 lata i nie pracuje wi?c ma czas :) Czasem tez potrafi wpa?? do mnie do pracy we?mie klucze i leci wypu?ci? szczurki na wybieg oraz zmieni? Myszkom. Bardzo jeste?my zadowoleni dzi?ki pomocy naszej znajomej :) U mnie w pracy ma pseudonim mysia hehe ?ycz? wszystkim kogo? o tak dobrym sercu do pomocy jak my mamy Basi? :) Dzi?kujemy Basiu my?le ze na wystaw? w Warszawie wybierze sie z nami :)
_________________
Osoby Zainteresowane Myszkami Proszone S? O Kontakt :
Priv Oraz
E-Mail : pepko-hmr@o2.pl

Strona Hodowli :

https://www.facebook.com/...sowych.3?ref=hl

Zapraszamy równie? do grupy Myszy :

https://www.facebook.com/groups/677863652271567/
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-10-18, 17:43   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


Brightt, juz nie bedzie miec tego problemu bo ja zawsze powtarzam ze jak cos wezme myszki do siebie na ten czas , mam ich tyle ze 2 -10 mniej czy wiecej dla mnie zadna roznica , a opieke beda miec dobra wlacznie z weterynaryjna , jedyne czego zawsze wymagam to przy krotkim okresie tylko jedznie wlasne , przy dlugim dodatkowo sciolka :) i tyle ;) , ponadto ciesze sie mogac miec choc na chwiele wlasych wychowankow ;)
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT