AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Chc? kupi? mysz - pytania przysz?ych w?a?cicieli
Autor Wiadomość
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-03-06, 23:01   

Nie kupuj w zoologu, bo ani si? zorientujesz, jak ci ci??arn? samiczk? wcisn?.
Dlaczego nie jeste? pewna co do myszy z hodowli? Chodzi o cen??

A co do ko?owrotka, to dla ka?dej myszki minimum to taki o ?rednicy 17 cm.
Najlepsze s? te: http://animalia.pl/produk...a-sr-17-cm.html
Taki te? mo?e by?: http://www.kuchniapupila....dla,p1550356951
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-03-07, 07:20   

Prosz? przemy?l ten zoolog masz dwie dost?pne hodowle w wawie czym sie kieruj?c wybieraj?c zoolog ? Robert jest praktycznie na "zawo?anie" wi?c nie b?dziesz musia? d?ugo czeka? napisz do niego jakie ma myszki na wydaniu :) Jest jeszcze nasza Kat która nawet nie dawno dawa?a og?oszenie ?e jak dobrze pamietam ma dwóch samców na wydaniu :) Wystarczy napisa? co ci szkodzi ?
_________________
InfinitY ..
 
 
heron1997 
M?ody Myszaty



Imi?: Klaudia
Wiek: 27
Dołączyła: 06 Mar 2013
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-07, 17:52   
   Myszy: Yuma


Chodzi o to, ?e hodowle w wawie nie s? dla mnie zbyt dost?pne, poza tym, t? myszk? kupuje mi przyjació?ka, ja jej po prostu przekazuj? to co ma sprawdzi? w zoologu. Ona tak?e nie ma jak si? skontaktowa? z hodowl? ani jak podjecha? do centrum, jeste?my spoza Warszawy i najlepszy dojazd mamy na Dworzec Gda?ski :( A stamt?d blisko do Arkadii. Mam nadziej?, ?e myszki s? tam dobrze traktowane, ?e faktycznie s? rozdzielone wed?ug p?ci, poza tym pokaza?am kole?ance jak to rozró?nia?... Wiem, ?e powinnam kupi? w hodowli, ale naprawd? teraz nie mam mo?liwo?ci :(
_________________
witaj w domu Yuma!
 
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2013-03-07, 17:59   

heron1997 napisał/a:
ale naprawd? teraz nie mam mo?liwo?ci


heron1997, bo musisz mie? myszk? na ju??

Skoro masz dojazd na Dworzec Gda?ski, to myszki spokojnie odbierzesz w?a?nie z dworca gdzie mog? przyjecha?. Do mnie spokojnie jecha?y raz 100 km raz 500

Dla chc?cego, nic trudnego.
 
 
Virame 
Gadu?a Myszaty


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 28 Wrz 2012
Posty: 394
Wysłany: 2013-03-07, 18:03   

Heron1997, nie przesadzaj, ?e nie masz jak skontaktowa? si? z hodowl?: gg, e-mail, telefon. Zawsze mo?esz spotka? si? na dworcu, skoro masz dojazd i tak zakpi? myszki u hodowcy. Po za tym, twoja kole?anka w nie rozpozna p?ci myszki, skoro nigdy nie mia?a z nimi do czynienia.
Ps. Kupisz myszy w zoologu i ona zachoruje, a do weta nie masz jak dojecha?, co wtedy? :sad:
Ostatnio zmieniony przez Virame 2013-03-07, 18:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-07, 18:04   

zarówno hodowla Kat (Atavus) jak i Bobeczka (Pepko) maj? swoje strony na fb mo?na i tam wys?a? im wiadomo?? i nawet umówi? si? na tym Dworcu Gda?skim czy w Arkadii i myszk? odebra?, odradzam zakup w zoologu, bo nawet to ?e teraz s? oddzielone p?ciowo ni znaczy ?e jak jecha?y do sklepu te? by?y w osobnych klatkach wi?c prawdopodobie?stwo myszki z gratisem i tak jest du?e. Jedna myszka nie jest du?ym wydatkiem a jest wi?ksze prawdopodobie?stwo ?e b?dzie bardziej oswojona ju? od pocz?tku bo od zawsze przebywa?a z cz?owiekiem, w spokoju a nie wystawiona na widok publiczny, zestresowana, podnoszona za ogon itp... Spróbuj
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Virame 
Gadu?a Myszaty


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 28 Wrz 2012
Posty: 394
Wysłany: 2013-03-07, 18:05   

Heron1997, co mia?a? na my?li, pisz?c 'ale pewnie nie ka?demu si? chce doje?d?a?' ?
 
 
heron1997 
M?ody Myszaty



Imi?: Klaudia
Wiek: 27
Dołączyła: 06 Mar 2013
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-07, 18:08   
   Myszy: Yuma


Uuuugh wykasowa?am to co mia??m napisane -.- Ale chodzi?o o to, ?e nie wiem czy hodowcy chcia?oby si? podjecha? do tej arkadii, gdyby by?a taka mo?liwo?? by?oby wspaniale. Zale?y te? jeszcze ile myszka by kosztowa?a. W?a?nie szukam na fb tych hodowli co mówi?y?cie.
_________________
witaj w domu Yuma!
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-03-07, 18:10   

Hodowla Pepko - https://www.facebook.com/...owych.3?fref=ts
Hodowla Atavus - https://www.facebook.com/atavus.eu?fref=ts

Napisz do hodowców, podowiaduj si? czy mog?aby? na tym dworcu odebra?, ile dana mysz b?dzie kosztowa?a etc.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-07, 18:11   

http://www.facebook.com/atavus.eu?ref=stream

http://www.facebook.com/p...myszyrasowych.3

[ Dodano: 2013-03-07, 18:11 ]
oj przepraszam Larinko ;) uprzedzi?a? mnie ;)
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
heron1997 
M?ody Myszaty



Imi?: Klaudia
Wiek: 27
Dołączyła: 06 Mar 2013
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-07, 18:12   
   Myszy: Yuma


Dzi?????ki za pomoc, naprawd?, mam nadziej?, ?e to wypali. Szczerze zniech?ci?y?cie mnie do zoologów, a prawd? mówi?c ka?de zwierz?tko mia?am z tych sklepów, a to chomiczek, a myszoskoczek..
_________________
witaj w domu Yuma!
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-03-07, 18:18   

Dobrze, ?e si? do zoologów zniech?ci?a?.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Virame 
Gadu?a Myszaty


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 28 Wrz 2012
Posty: 394
Wysłany: 2013-03-07, 18:20   

Heron1997, myszy rasowe nie s? wcale takie drogie. Ja zap?aci?am za Hiroko oko?o 50 z?, z czego 30 z? za bilet, i wcale nie ?a?uj?, bo mysz jest cudowna. :m:):
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-03-07, 18:22   

Ja za mojego rasowego Rolfka [*] da?am 10 z?, za transport p?aci? nie musia?am, bo akurat hodowczyni jecha?a na ?l?sk. Hodowczyni szuka?a dla niego dobrego domku, zosta? ostatni z miotu dlatego taka cena - symboliczna. Tak?e myszy rasowe wcale nie s? a? tak strasznie drogie. Poza tym mysz rasow? dostajesz zdrow?. Te z zoologa zazwyczaj wymagaj? leczenia - wi?c cenowo wychodzi mniej wi?cej tak samo.
Czasem w hodowlach s? te? myszy do adopcji - do oddania za darmo lub za symboliczn? cen?.

heron, masz to szcz??cie, ?e masz w Warszawie hodowle, omin? Ci? wi?c koszty zwi?zane z transportem.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2013-03-07, 21:22   

Je?eli chodzi o myszki, to te panienki szukaj? kochaj?cego domu :)
http://www.myszy.info/vie...p=232451#232451
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT