AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Chc? kupi? mysz - pytania przysz?ych w?a?cicieli
Autor Wiadomość
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-03-07, 21:41   

Dobra napisze w imieniu dziewczyny ?e szuka kontaktu z hodowlami :) wys?a?a ju? wiadomo?ci . wi?c spoko jest.
Mo?e si? uda :)
_________________
InfinitY ..
 
 
heron1997 
M?ody Myszaty



Imi?: Klaudia
Wiek: 27
Dołączyła: 06 Mar 2013
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-11, 14:55   
   Myszy: Yuma


Cze?? to znów ja, mam troch? pyta?. Dzi? przysz?a do mnie klatka, praktycznie wszystko mam, myszka b?dzie w niedziel?, w dodatku wszyscy sie zgodzili :grin: ale do rzeczy, mogliby?cie mi odpowiedzie? na te pytania?
1. czy ?wirek drewniany np. cats dream + sianko herbal pets to dobre po??czenie?
2. czy drewniany domek jest dobry?
3. czy mam posypa? siankiem i ?wirkiem równiez pi?terko? mam klatk? duna alex http://allegro.pl/super-k...3076657697.html je?eli kto? zapomnia? :P
4. jaki ko?owrotek by?by dobry? wiem, ?e ten do??czony si? nie nadaje, strasznie skrzypi i ma za ma?? ?rednic?...:/
5. co robi? tu? po w?o?eniu myszki do klatki?
6. kiedy si? z myszk? bawi?/bra? j? na rece?

poszczególne tematy na forum s?, ale jako? nie mog? znale?? satysfakcjonuj?cych odpowiedzi :( je?eli to nie by?by problem, kto? do?wiadczony móg?by mi pomóc?
_________________
witaj w domu Yuma!
 
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2013-03-11, 14:59   

Ja pi?terka nie przysypywa?am. Domek mo?e by? drewniany, ale licz si? z tym, ?e myszki zrobi? z niego siusialni?, jak moje dwie niedawno :D
ko?owrotek: http://allegro.pl/kolowro...3024069583.html
17 cm ?rednicy lub wi?cej i najlepiej bez szczebelków, chyba ?e chcesz sama je czym? prze?o?y?, by myszkom si? ogonki nie wkr?ci?y w nie.
Ja od razu po w?o?eniu myszki do klatki patrzy?am si? przez dwie godziny ;) Ale to moje zboczenie :D Bawi? si? zacz??am z ni? po tygodniu, najpierw oswaja?am. Wk?ada?am ostro?nie r?k? do klatki, by oswoi?a si? z zapachem, wyjmowa?am j? razem z rurk? po papierze i czeka?am cierpliwie a? wyjdzie.
 
 
 
heron1997 
M?ody Myszaty



Imi?: Klaudia
Wiek: 27
Dołączyła: 06 Mar 2013
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-11, 15:04   
   Myszy: Yuma


w takim razie jaki domek jest najlepszy? i taki w miar? tani ;p ju? na razie niech zrobi t? siusialni? z tego co mu kupi?am, skoro b?dzie mia? taki kaprys.
a ten ko?owrotek trixie mo?na kupi? w zoologicznym? i po ile on kosztuje tak mniej wi?cej? te? z 25z??
no w?a?nie ja nie wiem co zrobi?, chyba te? b?d? patrzy?a si? tylko :P mam nadziej?, ?e nie b?dzie si? mnie zbytnio ba?
_________________
witaj w domu Yuma!
 
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2013-03-11, 15:22   

Ja ko?owrotek kupi?am od Wero, nie mam poj?cia po ile w zoologu stoj? niestety. Ja mam domek drewniany mimo wszystko, po prostu regularnie czyszcz? i susz?, jak si? rozwali to i tak nie kupi? nowego, bo przecie? tak czy siak myszki w nim nie ?pi?, wzgardzi?y ;)
 
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2013-03-11, 16:07   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


heron1997 napisał/a:
1. czy ?wirek drewniany np. cats dream + sianko herbal pets to dobre po??czenie?

Lepsze trociny, ?wirek jest twardy dla mysich ?apek.

heron1997 napisał/a:
2. czy drewniany domek jest dobry?

Tak, ja zdecydowanie wol? drewniane akcesoria, domki itd od plastikowych.

heron1997 napisał/a:
3. czy mam posypa? siankiem i ?wirkiem równiez pi?terko? mam klatk? duna alex

Raczej nie, ja tak nie posypuj?. Jak tam nasiusiaj?, na?miec? to myjesz i tyle :P

heron1997 napisał/a:
4. jaki ko?owrotek by?by dobry?

Pe?ny, siatkowy, min. 17 cm ?rednicy, bez tzw "efektu no?yc". Np trixie, ale to ju? Ell ci napisa?a.

heron1997 napisał/a:
6. kiedy si? z myszk? bawi?/bra? j? na rece?

Jak si? obudzi, wieczorem, albo gdy jest aktywna w ci?gu dnia.

Trixie to w?a?nie ok. 25 z? Popatrz w zoologach w twoim mie?cie, mo?e maj?, a jak nie to na necie. Ale zwykle to tak jako? kosztuj?
 
 
Shiszka 
Mysi Bywalec



Imi?: Pamela
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 08 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: woj. pomorskie
Wysłany: 2013-03-11, 16:26   

Je?li mo?na, to równie? mam pytanie. :smile:
Zumi007 pisa?a?, ?e trociny s? lepsze dla myszy. Jednak zapach mokrych trocin jest do?? intensywny w porównaniu do ?wirku. Czy mo?na np. pierw da? warstw? ?wirku, a na to trociny, czy nie ma to wi?kszego sensu, bo myszka wszystko rozgrzebie?
 
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2013-03-11, 16:34   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


Shiszka, je?li wsypiesz du?o trocin, jeszcze dasz neutralizator i b?dziesz sprz?ta? regularnie, to nie czu? tak strasznie ;) Mo?esz da? ?witek + trociny, tylko du?o wi?cej trocin ni? ?wirku. Nie b?dzie jakiej? mega ró?nicy, ale mo?esz spróbowa?
 
 
heron1997 
M?ody Myszaty



Imi?: Klaudia
Wiek: 27
Dołączyła: 06 Mar 2013
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-11, 16:37   
   Myszy: Yuma


Zumi007, mam ju? zakupione sianko i s?ysza?am, ?e je?eli posypi? nim ?wirek to a? tak myszka nie odczuje twardo?ci ?wirku :(
_________________
witaj w domu Yuma!
 
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2013-03-11, 16:49   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


No to dokup trociny :P
Musia?aby? wy?o?y? na to grub? warstw? siana, z reszt? mysza i tak odgrzebie to siano i b?dzie ?azi? po twardym. Z reszt?, siano na ca?ej powierzchni to niedobry pomys?, lepsze zwyk?e trociny
 
 
heron1997 
M?ody Myszaty



Imi?: Klaudia
Wiek: 27
Dołączyła: 06 Mar 2013
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-11, 16:54   
   Myszy: Yuma


czyli wystarczy jak dokupi? tylko trociny? a sianko np. do domku i w ogole zeby sobie pourzadzala po swojemu?:)
_________________
witaj w domu Yuma!
 
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2013-03-11, 16:58   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


No tak, kup trociny i b?dzie git. Sianko daj jej do domku, obok, albo zrób jakie? gniazdko, z reszt? wiadomo, ?e sama sobie pouk?ada ;]
 
 
heron1997 
M?ody Myszaty



Imi?: Klaudia
Wiek: 27
Dołączyła: 06 Mar 2013
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-11, 17:11   
   Myszy: Yuma


ok, dzieki:) a trociny obojetnie jakiej firmy czy jednak nie wszystkie sie nadaja?
_________________
witaj w domu Yuma!
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-03-11, 17:13   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


malo pylace,lepiej grubsze ,polecam bezzapachowe , moga uczulac mysz , oczywiscie z pewnego zrodla zeby nie wdaly sie pasozyty naskorne
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2013-03-11, 17:24   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


Masz temat o trocinach: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=488
O ?ció?ce ogólnie te? jest, poczytaj :) http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=1839
Z reszt? Lili ju? napisa?a co i jak :)
Dobre s? np Chipsi, Domus, Ja?kowe
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT