AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
W jaki sposob sie bawi??
Autor Wiadomość
Forsejken 
M?ody Myszaty
Forsejken



Imi?: Kamil
Wiek: 30
Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 25
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: 2013-02-20, 20:49   W jaki sposób sie bawi??
   Myszy: ?nie?ek Pere?ka ?atek


Cze?? mam takie pytanko, poniewa? mam myszk? nied?ugo to na razie trzymam j? w niewielkim akwarium wiem myszka nie ma za du?o zabawy w swoim domku i moje pytanie brzmi: Jak i ile bawi? si? z myszka? Co mog? z ni? robi? ?eby nie czu?a si? przestraszona i ?eby sprawia?o jej to frajd?. Jak kupie jej klatk? to my?l?, ?e problem ten troch? si? rozwi??e.
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-02-20, 21:18   

Hmmm jak si? bawi? normalnie mo?esz brac j? na r?ce g?aska? je?li to lubi ?
Przygotowa? jej teren np ?ózko biurko ustawi? jakie? rzeczy po których mo?e biega? wdrapa? si? i schowa? ja np czasem buduje co? z klocków lego duplo mam te? inne ciekawe zabawki dla ma?ych dzieci uwielbiaj? garnuszek klocuszek :)
Ale mog? by? pude?ka po chusteczkach po jajkach powycinaj z ró?nych stron otwory co ci wyobra?nia podsunie :)
A ile si? bawi? ? godzin? pó?torej czasem 40 minut jak wolisz mo?e sama si? znudzi a mo?e ty nie b?dziesz mia? wi?cej czasu ?
Ale powinna raz dziennie wyj?? z klatki i zmieni? otocznie szczególnie jak sama jest .
Mo?esz j? puszcza? wo?a? j? stuka? mo?e nauczy si? przychodzi? moje opanowa?y t? zdolno?? Wszystko zale?y od tego jak? masz za?y?o?? z mysz? czy jest ju? oswojona .
Wszystko spokojnie i z cierpliwo?ci? delikatnie :)
Przejrzyj forum znajdziesz wiele cennych porad nawet jak zrobi? ró?ne zabawki z ko?ków , kokosów , sznurków znajdziesz u nas inspiracj? wystarczy poszuka? :)
_________________
InfinitY ..
 
 
Derdiana666 
Mysi Bywalec
Motomysz z Marsa



Imi?: Klaudyna
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 168
Skąd: Sieradz
Wysłany: 2013-02-22, 15:01   
   Myszy: koszatniczka Saires i pies Marsza?ek


Kiniaczek ma racje. Mo?esz zrobi? jej tunele z rolek po papierze toaletowym. Pu?ci? j? na ?ózku na jakim? r?czniku starym, ale wypranym, bo mo?e zrobi? kupki albo siusiu nawet z wra?enia albo ze strachu. Im wiecej jej po?wiecasz czasu i jest blisko Ciebie tym bardziej b?dzie oswojona. Moja reaguje na g?os. Jak j? zawo?am albo kr?ce si? blisko klatki juz jest pyszczek przy szczebelkach. Myszy nie s? trudnymi zwierzakami i wymagaj?cymi wystarczy, ze maja zabawki, przyjaciela(druga mysz) albo Ciebie.
_________________
Metal, Hardcore, Hardstyle 4 life!!
 
 
 
Sanza
Starszy Myszaty


Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 57
Wysłany: 2013-02-27, 16:46   

W przypadku gdy jedna moja myszka jest nadal bardzo m?oda i ca?y czas jeszcze si? chowa przede mn? - wyjmowa? j? z klatki mimo wszystko, czy czeka? z wyjmowaniem jej a? sama b?dzie przychodzi?a na r?k??
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-02-27, 18:37   

Sanza prosze zapoznaj si? z forum i tematami oraz dzia?ami wszystko jest elegancko podzielone po to aby forum by?o jak najbardziej przejrzyste i ka?dy móg? trafi? do tematu który go interesuje to nie jest takie trudne serio wystarczy przejrze? par? opisanych w?tków
Zostaw mysz w spokoju cierpliwie j? do siebie przyzwyczajaj prosz? poczytaj :
http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=196
_________________
InfinitY ..
 
 
Bobik 
Szara myszka
I Love Drift


Imi?: Bartek
Wiek: 25
Dołączył: 10 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: WielkoPolska
Wysłany: 2013-03-11, 21:00   
   Myszy: Lola


Ja np. Zrobilem hustawke z drucikow I drewna
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT