AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja myszka urodzi?a
Autor Wiadomość
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-05-21, 08:31   

Dziecko przesta? k?ama? przesta? kr?ci? czy ty serio my?lisz ?e my si? damy na to nabra? no prosz? ci? !
Co do karmienia mamy jak poszukasz dobrze to znajdziesz na forum temat który by? wielokrotnie poruszany zanim zacz??a? rozmna?a? trzeba by?o najpierw poszuka? skoro i tak to zrobi?a? z tak? determinacj? i...
_________________
InfinitY ..
 
 
AgataMyszata 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 437
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2013-05-21, 08:57   

Cytat:
AgataMyszata, adoptowac ? Nie , ja tylko si? pyta?am jak to si? odbywa


A co oznacza?a wiadomo?? do Ell, czy nie odda ci myszki? :roll:

Pomidor, przesta? wreszcie k?ama?, bo mnie, a? g?owa od tego boli. Starasz si? osi?gn?? swoje, mimo, ?e wiesz, ?e tu tego nie wspieramy. Ogarnij si? troch?, przez takie dzieciaki jak ty wsz?dzie trzema mie? zgody rodzica i inne takie. A pó?niej si? mówi, ?e niepe?noletno?? = nieodpowiedzialno??.
_________________
Nini [*] , Mini White [*] ,Sheesa [*], Ninora II [*], Dama w Czerni [*], Brandy [*]
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2013-05-21, 09:32   

Pyta?a mnie o adopcj?, jak to si? odbywa, z którego miasta mo?na przyjecha? i tak dalej. ;)
 
 
 
AgataMyszata 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 437
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2013-05-21, 09:48   

Ell, ale daleko nie trzeba znów szuka?. Pyta?a Agat?. czy mo?e zaadoptowa? samca Adasia.
_________________
Nini [*] , Mini White [*] ,Sheesa [*], Ninora II [*], Dama w Czerni [*], Brandy [*]
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2013-05-21, 10:19   

Wiem, ?e pyta?a, widzia?am. I tak pewnie nikt jej myszy nie odda, wi?c temat chyba sko?czony :)
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-05-21, 16:37   

Myszoland, dziecko nieszcz?sne, na forum wymagamy przede wszystkim SZACUNKU do innych u?ytkowników, a bezczelne k?amanie "prosto w twarz" jest oznak? totalnego jego braku z twojej strony. Nie my?l, ?e b?dziemy tolerowa? tu twoje cyrki i panoszenia. KA?DEGO tutaj dotyczy ten sam regulamin, który zabrania posiadania dwóch kont. Równie? ciebie owy regulamin dotyczy. Zdecyduj si?, które konto chcesz mie? zbanowane - te, czy wcze?niejsze?

Aha, ?eby nie by?o. Je?li "fatalne zbiegi okoliczno?ci' b?d? si? powtarza?, je?li nagle kolejna myszka zajdzie w ci???, otrzymasz bana równie? na to konto.
Nie b?dziemy tu tolerowa? takiego rozkapryszenia, nie b?dziemy popiera? rozmna?ania zwierz?t przez dzieciaki. Do nauki si? we?, ortografii chocia?by, a nie baw si? w Boga. Bladego poj?cia o rozmna?aniu nie masz.

Skoro ju? chcia?a? si? wykaza? tak? 'odpowiedzialno?ci?' i rozmno?y?a? mysz/kupi?a? j? w zoologu ze ?wiadomo?ci? tego, i? mo?e by? ci??arna [pal licho która odpowied? jest prawid?owa], to po?wi?? cho? kilka minut na zapoznanie si? z informacjami, jak zajmowa? si? mysi? mam? i oseskami :roll: Te wszystkie informacje s? i na forum, i na stronie g?ównej, ale wida? wewn?trzny le? znów zwyci??a, ci??ko samemu informacji poszuka? :roll:

Voilà:
http://myszy.net/rozmnazanie.htm
http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=1523
http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=8633
http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=1069
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT