AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Kula dla chomika - Mo?e by? dla myszki ?
Autor Wiadomość
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2013-06-17, 14:07   

wero napisał/a:
to dzieci i inne zwierz?ta trzeba zamkn?? do innego pokoju proste:D

tylko ten pokój musi by? proporcjonalnie tak ma?y, jak ta kula dla zwierzaka, no i pokój powinien si? kr?ci? w stylu "diabelskiego m?yna", tak aby dzieciaki nie mog?y utrzyma? równowagi. Sufit tu? nad g?ow?, obie r?ce dotykaj? ?cian, a rodzice si? ciesz?, bo maj? wreszcie spokój - przera?one dzieciaki wreszcie "maj? wolno??"
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-06-17, 16:46   

Ja te? nigdy nie zrozumiem, co ludzie widz? w tych kulach :? ale to tak samo, jak wsadzi? np. mysz czy chomika do klatki 30 cm... Zwierz? si? tam ledwo rusza, a w?a?ciciel twierdzi, ?e skoro zwierzak ma?y to i takie lokum wystarczy... To co, jak cz?owiek jest niski i szczup?y, to wystarczy mu mieszkanie 2m2 x 2m2? No pomidor no... ;/
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Virame 
Gadu?a Myszaty


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 28 Wrz 2012
Posty: 394
Wysłany: 2013-06-17, 22:56   

No tak, pokój 2 na 2 metry z pewno?ci? wystarczy na ca?e ?ycie, dodatkowo ?ó?ko metrowe, bo po co wi?ksze skoro mo?na si? .. zwin?? w k??bek. Dodatkowo zamiast normalnie pobiega?, to do kuli takiej jak s? nad morzem i b?dzie okey.
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-06-18, 00:14   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


nie no zapyta?am tylko bo pierwszy raz si? z tym spotka?am my?la?am ?e no cos innego uwa?a? na myszki pewnie ?e trzeba ja tez je bior? zawsze jak tylko moge tylko bardziej je puszczam by biega?y po mnie czy po ?ó?ku na biurko ich nie daje boje si? ?e uciekn? niby z klatki jak je wyciagam wchodz? a r?ke itp ale boje si? ?e jakbym je ca?kiem pusci?a to by nie wrocily :( nawet pod moja opieka ze gdzies za szafe by uciek?y czy co? ... dlatego jedyne co to puszczam je po lozku lub po mnie sobie chodza :D
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2013-06-18, 11:40   

myszy s? jednoczesnie ciekawskie i ostro?ne, dlatego jak uciekaj?, to niedaleko. a poza tym tylko w klatce ma jedzenie, wod? i domek, wi?c po pewnym czasie wraca. zalezy te? jakie masz meble, niedost?pny k?t za szaf?, gdzie mysz moze si? schowa?, to moze zaklei? tam dost?p?
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-06-20, 10:50   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


Widzisz ale klatka stoi na biurku i to by by?o do?? wysoko ?eby same tak wróci?y co? b?d? musia?a pomy?le? bo i mi by by?o nudno ci?gle bawi? si? w tym samym miejscu czy tam sp?dza? czas ;p
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2013-06-20, 12:13   

rozwi?zaniem jest drabinka, która co prawda zacheca myszy do opuszczenia klatki, ale potem umo?liwia im powrót. czy nie mo?na jakos ogrodzi? cz??ci biurka i zrobi? im tam wybieg? poza tym mysie uwielbiaj? pude?ka, zw?aszcza gdy s? to pude?ka z róznymi zakamarkami, otworami, np po telefonie komórkowym czy innym sprz?cie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT