AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Samce vs samice - mity, fakty, porownania
Autor Wiadomość
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-07-25, 15:03   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Problem jest taki, ?e reakcji mi?dzy samcami nie da si? do ko?ca przewidzie?. Nie wiemy czy jak dorosn? nie zaczn? si? bi?. Na to nie ma regu?y. Mo?na minimalizowac ryzyko, trzymaj?c je w mniejszej klatce, ale mo?e si? zdarzy? tak ze b?dziesz je za kilka miesi?cy musia?a rozdzieli?. Czego Ci oczywi?cie nie ?ycz?.

Osobi?cie przy trzech samcach nie trzyma?abym ich w wi?kszej klatce ni? 40x30 cm.
 
 
Kajka357159 
M?ody Myszaty


Imi?: Karolina
Wiek: 23
Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 40
Skąd: Pi?a
Wysłany: 2013-07-25, 15:16   
   Myszy: Picasso


Jedna z u?ytkowniczek poradzi?a mi aby trzyma? minimum 4 samców w alexie, wi?c postanowi?am kupi? 2 z hodowli a za trzecim si? rozgl?da?. Jak b?d? konflikty, to rzecz jasna ?e je rozdziel? :) Na mniejsz? klatk? póki co nie mam pieni?dzy i wola?abym je jak najszybciej po??czy? aby pó?niej jak b?d? starsze nie by?o konfliktów z ??czeniem :) Je?li klatka mniejsza, to przyk?adowo jaki model by?by dobry? S?dz?, ?e w mniejszej by nie by?o tyle miejsca aby by?y miseczki, ko?owrotek domki i zabawki, teraz i tak nie wiem jak upchn? ko?owrotek.
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-07-30, 17:01   

A wi?c najpewniej by by?o kupi? je?eli chcesz 3-4 samców z jednego miotu nawet z dwóch ale np. ju? wcze?niej po??czonych przez danego hodowce cz?sto maj? urodzone w podobnym czasie i od ma?ego z ró?nych miotów maj? po??czone samce . Nie mog?aby? od razu kupi? od Gracjany Z hodowli tyle ile by? chcia?a ? Po co szuka? po zoologach z których swoj? drog? nie radz? kupowa? ...
Zawsze istnieje ryzyko ??czenia je?eli trafi ci si? charakterny osobnik mo?e i na m?ode si? rzuca? .
W przypadku samców lepsza mniejsza klatka aby nie walczy?y o terytorium czasem s? to ma?e sprzeczki czasem krwawe bitwy zale?y od charakterków samców ..
Ja mia?am 7 czy 9 i bitwy odchodzi?y( w mini dunie) a? ?al by?o patrze? jak si? potem okaza?o jeden z samców by? mocno konfliktowy ale po roz??czeniu i reszta zacz??a si? ze sob? t?uc jak widzisz warto trzyma? samców w okre?lonych wymiarach ...
Ja osobi?cie mam pr?tow? klatk? która ma zawieszane miseczki na pr?tach bardzo fajne rozwi?zanie :) a uwierz mi ?e przy dobrych kombinacjach i tunele i hamaczki i mostki i ko?owrotek (wi?kszy ni? na zdj?ciu bo ten by? za ma?y teraz mamy 17 trixie) i inne si? zmieszcz? . http://www.gophoto.it/vie...pg#.UffjwKzROGE
Klatka jak pami?tam ma 55x30
_________________
InfinitY ..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT