AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybor ko?owrotka/bezpieczny ko?owrotek
Autor Wiadomość
Flea8 
Starszy Myszaty



Imi?: Maria
Wiek: 25
Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 94
Wysłany: 2013-11-11, 23:27   

Paulixia napisał/a:
We? pod uwag? jeszcze trociny, one te? dodaj? cm, a jak ko?owrotek b?dzie nisko to myszy go zasypi?.

Czyli zostanie mi hipnotyzuj?cy trixie i codzienne mycie bobków.
A mo?e je?eli ko?owrotek b?dzie przyczepiony do góry, to b?dzie lepiej wymiata? trociny? Przy takim przyczepieniu nie ma problemu spadania na sam dó?.
A w sumie, to chodzi?o mi g?ównie o to czy si? zmie?ci, bo mog? im zrobi? przegrod?, gdzie b?dzie cieniutka warstwa trocin, tylko musia?abym nad tym pomy?le?.
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-11-14, 15:18   

Je?eli dobrze pami?tam to uda?o mi si? upchn?? 22 do duny tylko go "obni?y?am" aby ko?o by?o jak najbli?ej podstawy a jak uda?o im si? zakopa? rano odkopywa?am ale to by?y myszy wielbi?ce kopanie z uporem maniaka wszystko zakopywa?y :)
_________________
InfinitY ..
 
 
Barry S 
Szara myszka
love myszy


Imi?: Sara
Wiek: 22
Dołączyła: 09 Gru 2013
Posty: 3
  Wysłany: 2014-02-19, 12:46   
   Myszy: Tuffty


A propos ko?owrotka to mam pytanko. Nie dawno kupi?am mojej myszce ko?owrotek, ale ona chyba nie umie w nim biega?, bo tylko go zakopuj? lub na niego wchodzi. Jak j? nauczy? z niego korzysta??
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-19, 14:52   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


A musi z niego korzysta?? :P
To jak zmuszanie dzieciaków do jedzenia broku?ów. :P Nie chce, nie lubi, to niech nie je/nie biega. :P
 
 
lilia867 
Starszy Myszaty



Imi?: Kinga
Pomogła: 1 raz
Wiek: 23
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 54
Skąd: Mosina
Wysłany: 2014-02-19, 16:19   
   Myszy: Speedy, Porky, Ta?an i McGyver


Barry S , mo?e Twoja myszka po prostu nie lubi biega? w ko?owrotku albo jest za ma?y :razz: ? Mój Speedy wcze?niej za ko?owrotkami nie przepada? ale jak dosta? do klatki taki siatkowany firmy Trixie (22cm) to od razu zacz?? w nim szale? :wink:
_________________
Temat o moich mysiakach ;) http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=13302
 
 
Barry S 
Szara myszka
love myszy


Imi?: Sara
Wiek: 22
Dołączyła: 09 Gru 2013
Posty: 3
Wysłany: 2014-02-19, 19:49   
   Myszy: Tuffty


Przepraszam, ?e tak panikuj?. :oops:
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-19, 20:07   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Nie ma w tym nic z?ego - kto pyta nie b??dzi. :D Lepiej zapyta? i mie? pewno?? ni? nie zapyta? i przyczyni? si? do jakiego? mysiego problemu. :)
 
 
EnsuiSzyszka 
Starszy Myszaty
mysi-liciel



Imi?: Justyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 56
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2014-03-09, 19:10   
   Myszy: Dorian i Bazyl


Te? mam pytanie odno?nie do Trixie Ko?owrotek plastikowy - czy da si? go jakim? cudem powiesi? na szybie w akwarium?
_________________

 
 
Pawe?
Szara myszka
Undomiel


Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-03-09, 21:04   
   Myszy: Grubcio, Happy [*], Szarla, Chocolate


EnsuiSzyszka, niewiem czy chcesz ten ko?owrotek dla nowych przysz?ych Myszek. Bo nasze Myszki przepadaj? za ko?owrotkiem takim zwyk?ym z pr?tami, a jak skrzypi smarujemy olejem i na jaki? czas jest cisza. A na noc k?adziemy go poprostu na boku, w razie gdyby jednak si? trzaska?. Wtedy Myszki maj? plac wspinaczkowy i zabaw?, a ko?owrotek nie ha?asuje. Fragment ko?owrotka widoczny w roku (kolor niebieski), element klatki Rody Solo od dziewczyn le?y i s?u?y jako du?a miseczka na jedzenia, bo jako? si? nie kr?ci?.

 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2014-03-09, 22:16   

no wszystko fajnie Pawe?, ale ten ko?owrotek jest za ma?y i niebezpieczny dla myszek - mog? sobie wkreci? ?apki/ogonki mi?dzy pr?ty. odpowiednia ?rednica to minimum 17cm, a jak ju? pr?ty, to powinny by? czym? prze?o?one (tekturka, kawa?ek materia?u)
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-09, 22:28   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Cytat:
A na noc k?adziemy go poprostu na boku, w razie gdyby jednak si? trzaska?. Wtedy Myszki maj? plac wspinaczkowy i zabaw?, a ko?owrotek nie ha?asuje.


To jakby likwidowa? place zabaw w dzie? i przywraca? je w nocy. Bez sensu. :lol: W nocy i tak nikt na nich nie siedzi, a w dzie? s? oblegane. Tak jak ko?owrotek, tylko z zamienionymi porami dni - w dzie? ?pi?, w nocy buszuj?. Pozbawianie ich ko?owrotka w nocy to tak jakby go w ogóle nie mia?y. :lol:
PS. Olejem?

EnsuiSzyszka, zrobi? ?ciank? z siatki/kratki mo?e?
 
 
EnsuiSzyszka 
Starszy Myszaty
mysi-liciel



Imi?: Justyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 56
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2014-03-09, 23:16   
   Myszy: Dorian i Bazyl


vernille, mam wra?enie, ?e wtedy strasznie by si? t?uk? po szybach... Tak pytam, bo generalnie szukam siatkowego, ale trafi?am w internecie te? na taki i zastanawia?am si?, czy da?oby si? go jako? fajnie zamocowa? w akwa.
_________________

 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-09, 23:34   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Hmm... ja mam ?ciank? tak? od szyby do szyby, stoj?c?, stabiln? i na niej wieszam np. misk?/poid?o, ale przy innym rozstawie odst?pów te? pewnie by si? da?o jaki? ko?owrotek z powodzeniem wcisn?? :P
Ale tak czy siak, mam ten z siatk?... Wi?c w praktyce rozwi?zania nie podrzuc? :lol:
 
 
Pawe?
Szara myszka
Undomiel


Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-03-10, 09:08   
   Myszy: Grubcio, Happy [*], Szarla, Chocolate


No spoko, ja si? nie znam na Myszkach, kupili?my w zoologicznym i Myszki bardzo go lubi?, w dzie? tez na nim szalej? :) A w nocy nie moga si? trzaskac, bo brat i tata sie wkurzaj?, wiec wol? sie nie narazac. Trafi?em tu, bo chcia?em znale?? dom dla Myszek,ale mog? tu poczyta? i sie nauczy? du?o o myszkach, fajnie :)
Zmykam do szko?y.
 
 
EnsuiSzyszka 
Starszy Myszaty
mysi-liciel



Imi?: Justyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 56
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2014-04-04, 12:57   
   Myszy: Dorian i Bazyl


Posiadacze siatkowanego kolowrotka Trixie 17 cm: Jakie on ma wymiary wzdluz i wszerz razem z nozka? Zmiesci sie do akwarium 60x30x30?
_________________

Ostatnio zmieniony przez EnsuiSzyszka 2014-04-04, 16:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT