AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwie myszki samiczki si? gryz?! POMOCY ;C
Autor Wiadomość
AgataMyszata 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 437
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2013-04-11, 06:31   

mysiamama1989, no to nie pozosta?o nic innego, jak ?yczy? powodzenia przy dalszych "manewrach" :wink:
_________________
Nini [*] , Mini White [*] ,Sheesa [*], Ninora II [*], Dama w Czerni [*], Brandy [*]
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-04-28, 10:20   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


oto dawno obiecana dupka http://zapodaj.net/2dca28ca159f2.jpg.html
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
dominiszka 
M?ody Myszaty
#yolo



Imi?: Dominika
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-16, 08:24   

Podepne sie pod temat - troche sie martwie o moje dziewczynki...

Sa trzy: Sonea (3msc), Kaya (2,5msca) i Nastka (2msc). Myszy mieszkaja razem od dwudziestego ktoregos marca. Na poczatku Sonea zdominowala dziewczyny i obie sie jej baly.
Teraz jednak jest inaczej... Sonea zaprzyjaznila sie z Kaya i obie przy kazdej okazji ppdgryzaja (w tylek, za ogon) mala Nastke. Doszlo do tego, ze tylko przy jedzeniu pozwalaja jej siedziec - ze wszad inad wyrzucaja, jak tylko sie zorientuja, ze Nastka tam jest.

Boje sie o mala, budzie sie kilka razy w nocy bo piszczy i jest ganiana...
Czy powinnam ingerowac? Moze oddzielic Mala od reszty i po kilku dniach je polaczyc na nowo? Mala jest na tyle zastraszana przez kolezanki, ze przestala ufac i mi (a byla swego czasu najbarrziej oswojona mysza) :-(

Prosze o jakas rade... Nastka i Kaya sa z zoologa i od poczatku razem, Sonea przyszla trzy dni pozniej... Laczenie poszlo na neutralnym gruncie, klatka byla wysprzatana i zmienilam polozenie wszystkich pierdolek... Nie wiem dlaczego nagle, po miesiacu, zaczely "gnoic" Nastke :-(
_________________
...
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-16, 10:14   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Mog?y zacz?? si? gry??, bo zapaszki zaczynaj? wydzielac mo?e? Odlaczac jak ju? to agresorki, niech klatka przesiaknie zapachem malucha a nie agresorek bo jak wpuscisz m?oda do srodkatotym bardziej b?d? ja gryzly ;) no i nie ma krwi = nie ingeruj :)
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-04-16, 10:54   

Jak ci przeszkadzaj? piski to prze?ó? myszy na neutralny grunt porz?dnie wyszoruj klatk? i zabawki nast?pnie w?ó? do klataki domek karm? poid?o mo?e rurk? po papierze i tak z dzie? potem im w?ó? tam cu? .
_________________
InfinitY ..
 
 
dominiszka 
M?ody Myszaty
#yolo



Imi?: Dominika
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-16, 11:54   

No na pewno dzisiaj im wysprz?tam ca?? klatk? i znowu pozmieniam zabawki i ustawienie wszystkiego... My?la?am jeszcze nad dodaniem jednego pi?terka w klatce wi?cej dostawiaj?c inn? klatk? i wsadzeniem tam drugiego ko?owrotka - ?eby si? mniej o niego bi?y :P

Ale tak, krwi nie ma, tylko Ma?a si? boi...

Dobra, popróbuj? zastosowa? to wszystko, co ju? wiem, najwy?ej pó?niej b?d? kombinowa? bardziej. :x

Najgorsze jest to, ?e klatk? maj? po drugiej stronie pokoju a w nocy mam mocny sen - a ta ma?a tak piszczy, ?e mnie budzi :o samo piszczenie mi nie przeszkadza, tylko bardziej... przera?a :o
_________________
...
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-16, 15:12   

nie wk?adaj zabawek na razie. zostaw je w pustej klatce nq dzie?-dwa. niech si? znów zaakceptuj? i piski ustan? i dopiero po tym czasie dodawaj zabawki pojedynczo. je?li znów zaczn? si? t?uc to powtórz operacj? ;)
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-16, 15:41   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


dominiszka, mam teraz w stadzie trzy m?ode myszy gryzione przez pozosta?? pi?tk? - wyobra? sobie ile pisku mam :D i tak ju? od jakiego? czasu, od kiedy Bianka przyjecha?a... ;)
 
 
dominiszka 
M?ody Myszaty
#yolo



Imi?: Dominika
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-16, 17:34   

Jej, dzi?ki wam wszystkim :D Zastosuj? si? do porad i mo?e mniej si? b?d? ba?a tych pisków ;D
_________________
...
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-04-16, 21:04   

Przyzwyczaisz si? z czasem ja te? na pocz?tku lata?am do klatki potem si? uspokoi?am póki krew si? nie leje luzzz :) ale ja mam samce i czasem gorzej to przebiega ;)
_________________
InfinitY ..
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2014-04-17, 07:49   

jak moje si? gryz?y, to czasem ?apa?am oba i dawa?am ka?demu symbolicznego klapsa czubkiem palca, wtedy uruchamia? sie mechanizm wspólnej obrony przed zew wrogiem
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-04-17, 09:00   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


M?odsze dziewczyny dojrzewaj?... trzeba si? pogodzi? z losem. Z czasem im przejdzie ;)
_________________
 
 
dominiszka 
M?ody Myszaty
#yolo



Imi?: Dominika
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-19, 14:09   

Przy okazji sprz?tania klatki dziewczyny pobiega?y 3h w innej, gdzie nie mia?y nic poza ko?owrotkiem i tam ani razy nie pisn??y :roll: a pó?niej poobserwowa?am je i ta ma?a, skubana, piszczy bo si? nie chce dzieli? jedzeniem ani przytula? w sianku :roll: tak?e ola?am spraw?, jak to jest taka k?ótliwa panikara :D
_________________
...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT