AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Mysz kolczasta + mysz laboratoryjna - rozmna?anie
Autor Wiadomość
ursus 
Mysi Bywalec


Imi?: Dorota
Hodowla: Jamnicza Ostoja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 59
Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 184
Skąd: Klucz k.Strzelec Op.
Wysłany: 2014-04-28, 22:11   

a je?a i d?d?ownicy???



(drut kolczasty)....
 
 
szara_METKA 
Starszy Myszaty


Imi?: Klaudia
Wiek: 24
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 99
Skąd: Gilów
Wysłany: 2014-04-28, 22:25   

O kolczatkach musz? jeszcze si? podszkoli? ;)
ursus hehehehhehe, dobre :D
_________________
"Ból jest chwilowy, chwa?a jest wieczna."
 
 
Danae 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 22 Paź 2013
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-29, 09:27   
   Myszy: ?eby tylko ;)


aShadow, jak najbardziej. Inne krzy?ówki w rodzaju Panthera te?. Ale mysz kolczasta i laboratoryjna nie s? nawet w jednym rodzaju, wi?c by?o by trudno.

Zreszt? u Canis i Felis te? s? bastardy- wszelkiej ma?ci wilczaki, czy kot bengalski, savannah itp. ;)
_________________
Mychy: Buk(a), TooTiki.
Szczury: Angelica P?telka Supe?ek, Danae Eisheth Zenunim, Magnolia Agnes, Andromeda Idun, Cosmos Eclipse, Myrica "Sandy" Emi, Vitis Idea, Vinca Claude Simia,Vanilla Eris, Iris Nox, Erica Elys, ?y?wa, Sinapis West, Isoetes South, Ginkgo Binah
 
 
Rodentarium
Gadu?a Myszaty
Hodowca



Imi?: Piotr
Hodowla: Rodentarium
Wiek: 37
Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 395
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2014-04-29, 10:51   

To czy nie s? lub s? w danym rodzaju jest bardzo dyskusyjne. Poj?cie rodzaju i klasyfikacja poszczególnych gatunków jest bardzo, ale baaardzo elastyczna i umowna. Nieraz w obr?bie jednego rodzaju s? takie ró?nice, ?e spokojnie mo?na by go podzieli?. Innym razem kilka rodzajów jest tak podobnych, ?e spokojnie mo?na by?oby je po??czy? w jeden. Wszystko zale?y, jaki naukowiec dokonuje podzia?u lub po??czenia.
Argument, ?e s? w innym rodzaju nie jest w?a?ciwy :) Lepiej u?y? sformu?owania "s? zbyt oddalone genetycznie lub wyst?puj? mi?dzy nimi zbyt du?e ró?nice".
Krzy?ówki mi?dzyrodzajowe to normalka u ro?lin. W?ród storczyków s? nawet krzy?óki 3-4 rodzajów jak Brassio-lelio-katleja. Czy u araliowatych (fatsjobluszcz, czyli utrwalony mieszaniec bluszczu i fatsji). U zwierz?t si? nie interesowa?em, ale s? te? krzy?ówki mi?dzyrodzajowe. Jak cho?by lamy i wielb??da.
_________________
 
 
 
ursus 
Mysi Bywalec


Imi?: Dorota
Hodowla: Jamnicza Ostoja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 59
Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 184
Skąd: Klucz k.Strzelec Op.
Wysłany: 2014-04-29, 16:56   

szara_METKA a masz ochot? na kolczaste ?? mam 2 samce na zbyciu... sprawdzone reproduktory...
 
 
Danae 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 22 Paź 2013
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-29, 23:24   
   Myszy: ?eby tylko ;)


Rodentarium, o krzy?ówce lamy z wielb??dem nie s?ysza?am. Ale doczyta?am si?, ?e powsta?y bastard by? wyprodukowany przez sztuczne zap?odnienie. By? mo?e u kolczatek tez by to przesz?o, ale nie wiem kto by si? bawi? :P
_________________
Mychy: Buk(a), TooTiki.
Szczury: Angelica P?telka Supe?ek, Danae Eisheth Zenunim, Magnolia Agnes, Andromeda Idun, Cosmos Eclipse, Myrica "Sandy" Emi, Vitis Idea, Vinca Claude Simia,Vanilla Eris, Iris Nox, Erica Elys, ?y?wa, Sinapis West, Isoetes South, Ginkgo Binah
 
 
ursus 
Mysi Bywalec


Imi?: Dorota
Hodowla: Jamnicza Ostoja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 59
Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 184
Skąd: Klucz k.Strzelec Op.
Wysłany: 2014-04-30, 13:21   

ale cykl rozwojowy si? zbytnio ró?ni u tych ras.... nie wiem czy by to przesz?o... kolczaste rodz? si? z futerkiem i po paru godzinach ?a?? po terrarium i zwiedzaj?, a nasze poczciwe mysie to po urodzeniu glutki!!
 
 
Danae 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 22 Paź 2013
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-30, 22:03   
   Myszy: ?eby tylko ;)


To nie rasy, a gatunki :)

Nie na darmo u nich ci??a trwa ponad miesi?c ;)
_________________
Mychy: Buk(a), TooTiki.
Szczury: Angelica P?telka Supe?ek, Danae Eisheth Zenunim, Magnolia Agnes, Andromeda Idun, Cosmos Eclipse, Myrica "Sandy" Emi, Vitis Idea, Vinca Claude Simia,Vanilla Eris, Iris Nox, Erica Elys, ?y?wa, Sinapis West, Isoetes South, Ginkgo Binah
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT