AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2012-12-05, 16:00
Wata
Autor Wiadomość
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-11-02, 21:11   

bocianky, trzeba ciut poszuka?. i z regulaminem sie zapozna?. :wink:
bocianky napisał/a:
Czy nie jest szkodliwa dla myszek?
jest szkodliwa
bocianky napisał/a:
Czy nie b?dzie przez nie zjedzona?
zjedzeniem to bym sie nie przejmowa?a tak jak wplataniem ?apek
http://www.myszy.info/vie...ghlight=#115504 o specjalnej wacie dla gryzoni!!!
Poza tym:
Emielcia napisał/a:
Wata si? nienadaje.
Ju? mieli?my na forum przypadki, ?e ?apy myszki tak si? zapl?ta?y w wate, ?e przez niedokrwienie ko?czyny ?apka obumar?a i... jak mo?na si? domy?li? mysz pozosta?a z kikutem zamiast ?apki.

MagicMouse napisał/a:
PiotrM pod?o?e z waty?? Ale takiej ludzkiej czy zwierz?cej?? Bo je?li ludzka to radz? jak najszybciej j? wyrzuci? poniewa? jest ona bardzo g?sto dziergana drobnymi niteczkami które w najmniejszym przypadku mog? zapl?ta? si? wokó? paznokcia/palca po czym odetnie krew i paluszek/paznokie? odpadnie, co nie jest dobra, a nie wspomn? ju? je?li owinie si? wokó? ?apki....

Polecam przejrzenie forum.
Pozdrawiam
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
bocianky 
Szara myszka


Imi?: Mariusz
Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-11-02, 22:04   
   Myszy: Jola i Ola


Dzi?kuje za odpowiedz, w takim wypadku zaraz si? tym zajm?. Na razie nie mam nic na podmian? specjalnego, w?o?? tam r?czniki papierowe, to raczej nie powinno im zaszkodzi?.
Jeszcze raz dzi?kuje i temat chyba do zamkni?cia, a ja udaje sie obluka? dok?adnie forum :)
pozdrawiam
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-11-03, 00:40   

W?tki scali?am :)

Zwyk?a wata jest szkodliwa dla myszy. Na chwil? obecn? zamienienie jej r?cznikami papierowymi to ?wietny pomys? :)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-05-02, 10:46   

hej, przy okazji choroby mojej myszy (zapalenie p?uc- ci?zkie, pisze o tym w Chorobach), zmieni?am im ?ció?k? z trocin i ?wirku na... szmatki :o
do?o?y?am troch? sianka i robiony stary pantofel z welny przez moj? babcie jako gniazdo ;) myslalam ze bedzie tragedia jesli chodzi o zapach i ze bed? kopa? w szmatkach! a okazalo si? ?e myszki sikaja w jedno miejsce, gdzie wcze?niej odsun??y materia? (wiec nalo?y?am im tam chusteczek, ktore dziennie moge wymieniac).

plus jest taki ?e w klatce (DUNA 60, 2 myszki japonskie!) jest mniej zaduchu co wcze?niej mi bardzo przeszkadzalo, i o dziwo- latwiej o higien?! trociny powodowa?y hmmm zaduch i taki nieprzyjemny zapach.
minus taki- ze myszki nie maj? w czym kopa?... moze po prostu dam im wiecej podartych chusteczek..

chce doda?, ?e mam jeszcze chomika, ktory mieszka na trocinach (pod spodem troszk? zwirku) i mysz labo ktora mieszka na zwirku i trocinach i sianko oczywiscie. ale maja inna klatk? i tam problemu z wentylacj? nie ma.

z nowego gniazdka myszki japonskie s? zadowolone.
Zobacze jak te szmatki b?d? sprawowa? si? w dalszej cz??ci zycia myszek ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT