AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
karmienie myszy
Autor Wiadomość
mysz1234
Szara myszka


Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-06-18, 16:05   karmienie myszy

Wczoraj znalaz?em 3 myszy(ok. 4/5 dni) .Wyci?gn??em klatk? umy?em j? i wsypa?em trocin.Nast?pnego dnia chcia?em je nakarmi? tylko jest jeden problem nie wiem jak.Przegl?da?em ró?ne fora i yt,lecz nigdzie nie mog?em znale?? tematu/filmiku który by dok?adnie to t?umaczy?.
Pomocy !!
Chcia?bym je odchowa? do doros?o?ci i wypu?ci? i tu nasuwa si? moje nast?pne pytanie
czy jak ja je dotyka?em go?ymi r?koma to czy mog? je wypu?ci?, inne myszy ich nie zabij? ?
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2014-06-18, 16:36   

masz tu temat karmienie i m?ode, w ka?dym razie nie krowim mlekiem- zwyk?ym mlekiem ze sklepu- nie!!!!
myszy s? dzikie czy hodowlane? raczej ju? ich nie wypu?cisz, hodowlane nie potrafi? ?y? na wolno?ci a dzikie potrzebuj? mamy, ?eby ich tego nauczy?a
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2014-06-18, 17:25   

dlaczego w ogóle je zabra?e?? zdajesz sobie spraw? z tego, ?e mysia mama te? czasem musi odej?? od gniazda w poszukiwaniu po?ywienia...?
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT