AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
?wirek
Autor Wiadomość
Leonna 
Myszowaty
OPIS W BUDOWIE :)


Imi?: Julia
Pomogła: 2 razy
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 541
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-23, 18:14   

Biedroneczk4, wypróbuj to si? dowiesz.
:lol:
_________________
A mo?e by tak znowu myszki? ;-)
 
 
Biedroneczk4 
Myszomaniak



Imi?: Paulina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 775
Skąd: Zab?udów/Bia?ystok
Wysłany: 2011-11-23, 20:38   

my?la?am, ?e Wy ju? wiecie...
_________________
Postanowienie na ten rok?
I?? z wero na randk? :P hihi
 
 
 
Leonna 
Myszowaty
OPIS W BUDOWIE :)


Imi?: Julia
Pomogła: 2 razy
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 541
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-23, 21:15   

Osobi?cie nie próbowa?am, ale wydaje si? fajny. Mo?esz wrzuci? zdj?cia jak wygl?da poza pude?kiem?
:wink:
_________________
A mo?e by tak znowu myszki? ;-)
 
 
Biedroneczk4 
Myszomaniak



Imi?: Paulina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 775
Skąd: Zab?udów/Bia?ystok
Wysłany: 2011-11-23, 22:16   

no w?a?nie jeszcze go nie kupi?am... i tak zastanawiam si?... tylko, ?e pude?ka s? 0,5 albo 1kg a to troch? ma?o do mojej klatki... chyba, ?e kupi? te 0,5 na prób? do kuwetki tylko...
_________________
Postanowienie na ten rok?
I?? z wero na randk? :P hihi
 
 
 
Katie6648 
Mysi Rozmówca


Imi?: Wiktoria
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 24 Gru 2010
Posty: 275
Wysłany: 2011-11-26, 16:49   
   Myszy: Roxi [*], Sahara [*], Ruby [*], Leo [*]


Ja kupuj? w zoologu na wag?. Chyba 5-6 litrów, ju? nie pami?tam... Ale wystarcza na oko?o miesi?c ;) I myszkom nie wpadaj? ?apki mi?dzy granulki. ?wirek lepiej wch?ania zapach ni? wiórki i jak mysiaki rozsypi? poza klatk? to ?atwiej si? sprz?ta.

Biedroneczk4, masz racj?, kup 0,5 na prób? a pó?niej zobaczysz czy Ci pasuje :smile:
 
 
Bianca 
M?ody Myszaty
szczur laboratoryjny



Wiek: 32
Dołączyła: 30 Kwi 2014
Posty: 26
Skąd: laboratorium
Wysłany: 2014-06-23, 22:31   
   Myszy: Entropia [*], Entalpia [*], Delta [*], Geiger (Ginger) [*], Psi (FBI)


Reanimuj? temat ;)
Wiadomka, ?e od d?u?szego czasu mo?na dosta? Cat's Best i Pet's Dream, i tak, te? uwa?am, ?e s? to dobre ?wirki.
Niemniej jednak jest te? ?wirek Brylant, który mo?na kupi? w sklepach sieci Kakadu (lub w e-sklepie ;) ). S? trzy rodzaje tego ?wirku, przy czym dla naszych gryzoni najlepiej nadaje si? Brylant Mini (jest jeszcze troch? drobniejszy ni? Cat's Best Universal czy Pet's Dream).
Brylant (troch? mniej drobny od Cat's Best) jest drewniany, podobnie jak jego mniejszy "brat" Brylant mini. Niemniej jednak producent nie wyszczególnia z jakiego drewna jest zrobiony ?wirek (mo?na domniema?, ?e z drzew iglastych, co nie jest takie super dla naszych kochanych myszek).
Od niedawna dost?pny jest te? Brylant Premium. Jest to ?wirek drewniany, tak jak poprzedniczki, z tym, ?e z osiki. Tak?e troch? lepsza alternatywa, ale dwa razy dro?sza. Ciekawa jestem wydajno?ci, pewnie przetestuj?.
Cenowo, Brylant nie jest taki drogi, wydajno?? ma podobn? do Cat's Best.
Brylant Uniwersalny kosztuje 12,50PLN za 5L
Brylant Uniwersalny Mini, to ju? 13,50PLN za 5L
Za tak? sam? ilo?? Brylant Premium zap?acimy ju? niestety ok. 26PLN.
W sklepie internetowym wszystkie te ?wirki s? ta?sze, wi?c sama zastanawiam si? nad skompletowaniem wi?kszego mysiego zamówienia, nie tylko na ?wirek, a by? mo?e jeszcze uda si? nie zap?aci? za kuriera.
Mam nadziej?, ?e troch? wnios?am w temat ?wirków. Lubi? próbowa? ró?nych ?ció?ek, a ?wirek zdecydowanie trudniej wydostaje si? z kuwety ni? troty ;) .
Mój m??czyzna ma 15 myszek w tym 10 samców, Brylant (Cat's Best te?!) jest do?? wydajny, ?ció?k? zmienia raz w tygodniu, w przypadku trocin by?o to dwa razy na tydzie?.
PS - Brylant ma te? zalet?, ?e oprócz Brylant Premium (ten jest z USA, pakowany w Polsce) najprawdopodobniej mimo braku napisu na opakowaniu, ?e "wyprodukowano w Polsce", podejrzewam, ?e mamy do czynienia z polskim produktem.
_________________
"Never let formal education get in the way of your learning." /M. Twain/
 
 
Waterloo 
Mysi Bywalec


Wiek: 26
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 169
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-06-24, 08:48   

Ja dla szczurasów kupuj? KOCUR-REX 7l/8z? Jest bardzo dobry, wch?ania zapach moczu(do 3 tyg.), nie wiadomo z jakiego drzewa jest. ?wirek nie pyli ani nie ma ostrych kraw?dzi.
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2015-03-24, 11:37   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


Odkopi? temat, kto? mia? jakie? do?wiadczenia ze ?wirkiem Brylant od ostatnich wpisów, bo nie ma na forum o nim zbyt du?o? :) Pytam, bo wet sugerowa?a, ?e mo?e pyli?, chocia? jak na razie sama nie widz? jako? du?o py?u.
_________________
W?tek moich myszek: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=14083
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT