AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Emielcia
2007-11-05, 13:04
Ucieczki/?apanie uciekiniera
Autor Wiadomość
Skyffrie 
M?ody Myszaty


Imi?: Julia
Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 43
Skąd: Ko?skie
Wysłany: 2014-07-21, 20:07   
   Myszy: Azure, Szara, Angel, Chester, Kira, Fanta | Twitty [*] Chocolate [*]


Znaczy rozk?ada? jedzenie i nas?uchiwa?? A czy zrobi? jej takie "domki" ?e mo?e go znajdzie i tam za?nie.?
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-07-21, 20:31   

We? pude?ko jakie? wsyp ?are?ko i czekaj :) albo domek plastikowe cu? ?eby nie zwia?o .
_________________
InfinitY ..
 
 
Skyffrie 
M?ody Myszaty


Imi?: Julia
Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 43
Skąd: Ko?skie
Wysłany: 2014-07-22, 08:43   
   Myszy: Azure, Szara, Angel, Chester, Kira, Fanta | Twitty [*] Chocolate [*]


Wszyscy mówicie tak ze spokojem, a moja mama popada w panik?, bo kiedy? uciek? mojej siostrze chomik i nie wróci? o.O. Znaczy ona raczej by nie wskoczy?a do dziury z wod? ani do rury pod wann??
Porozk?ada?am chrupki a ona nic a nic nie zjad?a ;_;. Jedyne ?lady to takie, ?e: Siedzia?am na ?rodku pokoju i odwróci?am si? w stron? mamy. Spojrza?am na wyk?adzin? i nie ma niczego. Po chwili przekr?cam g?ow? i patrz? w telewizor. Znów si? odwracam a tam bobek .-.
 
 
Rodentarium
Gadu?a Myszaty
Hodowca



Imi?: Piotr
Hodowla: Rodentarium
Wiek: 37
Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 395
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2014-07-22, 09:04   

Najlepiej jest sprawi? sobie ?ywo?apk?. Bardzo dobrze si? sprawdzaj? :-)

_________________
 
 
 
Haletha 
Starszy Myszaty



Imi?: Go?ka
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 75
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2014-07-22, 09:06   
   Myszy: Panienki Krowa i Kurczak, Brunka, Alfa, Beta, Gamma, Smo?ka, Sabelka


A co, ludzie maj? krzycze? na forum? Lepiej spokojnie :razz:
Skoro wiesz, ?e mysz jest w konkretnym pokoju to rozstaw skrytki z ?arciem jak to by?o mówione i zamknij ten pokój na cztery spusty póki co. Rozumiem, ?e nie masz ?ywo?apki, wi?c najlepiej skryj si? za jakim? stolikiem i bez ruchu czekaj. Wiem, ?e mo?na jajo znie?? od czego? takiego, ale nic wi?cej si? tutaj nie wyczaruje. Im b?dzie spokojniej w miejscu gdzie bryka mysza tym wi?ksze prawdopodobie?stwo, ?e zacznie przeszukiwa? rozstawione zasadzki. Nie do??, ?e jedzenie, to jeszcze ciekawo??.
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2014-07-22, 09:50   

chomiki to jako? cz?sto si? s?yszy, ze uciekaj? i gin?, ucieczki maj? we krwi, myszy s? sprytniejsze
spróbuj jeszcze "pu?apk? feromonow?", czyli daj do pude?ka trociny z zapachem jej sióstr
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2014-07-22, 12:05   

Skyffrie napisał/a:
. Spojrza?am na wyk?adzin? i nie ma niczego. Po chwili przekr?cam g?ow? i patrz? w telewizor. Znów si? odwracam a tam bobek .-.

jesli wiesz, ze jest w jednym pokoju, to powinna? go zamyka? i pilnowa? zeby nie wysz?a, ?atwiej ?apa? z konkretnego miejsca ni? z ca?ego domu.
+ wiesz, ze zyje i nie wysz?a nigdzie poza mieszkanie
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
Skyffrie 
M?ody Myszaty


Imi?: Julia
Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 43
Skąd: Ko?skie
Wysłany: 2014-07-22, 12:43   
   Myszy: Azure, Szara, Angel, Chester, Kira, Fanta | Twitty [*] Chocolate [*]


Ona przemieszcza si?. Raz jest tu raz tu. Nie widzia?am jej ale znajduj? co chwila jej ?wie?e bobki ;_;. Przed chwil? znalaz?am jednego ale jej nie by?o. Porozstawia?am jej "domki" z trocinami i ?arciem. A ile taka mysia wytrzyma bez wody? Nie jestem pewna czy ona znalaz?a miseczk?.
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2014-07-22, 14:00   

Skyffrie napisał/a:
Ona przemieszcza si?. Raz jest tu raz tu.

no dosy? logiczne :P ale zamknij j? w jednym pomieszczeniu, ?atwiej b?dzie z?apa?. jak nie masz ?ywo?apki to poszukaj w internecie jak zrobi? jak?? pu?apk? DIY :p
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
Skyffrie 
M?ody Myszaty


Imi?: Julia
Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 43
Skąd: Ko?skie
Wysłany: 2014-07-22, 15:06   
   Myszy: Azure, Szara, Angel, Chester, Kira, Fanta | Twitty [*] Chocolate [*]


Ale u mnie nie zbyt mo?na j? zamkn?? bo mam szpary w drzwiach..
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2014-07-22, 16:04   

to zatkaj dó? r?cznikiem albo jakim? kocem. chcesz j? z?apa? czy nie...?
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
Skyffrie 
M?ody Myszaty


Imi?: Julia
Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 43
Skąd: Ko?skie
Wysłany: 2014-07-22, 21:09   
   Myszy: Azure, Szara, Angel, Chester, Kira, Fanta | Twitty [*] Chocolate [*]


Bardzo chc? j? z?apa?, ale ona siedzi w salonie a ja mam do salonu odsuwane drzwi i jak zatkam r?cznikiem to zaraz kto? wejdzie do pokoju i b?dzie r?cznik odsuwa?. W moim pokoju drzwi nie zamykaj? si? a w toalecie mam dziury w drzwiach w sumie jak ka?dy a do kuchni nie ma drzwi. Wi?c jest problem z przytrzymaniem jej w jednym pokoju. Strasznie mi przykro z tego powodu bo nie mam poj?cia cie ona przebywa a jedzenia nie tknie.
 
 
Haletha 
Starszy Myszaty



Imi?: Go?ka
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 75
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2014-07-22, 21:19   
   Myszy: Panienki Krowa i Kurczak, Brunka, Alfa, Beta, Gamma, Smo?ka, Sabelka


B?agam, logiki troch? w post?powaniu. Trzeba zagada? z domownikami i koniec. Ustalasz gdzie jest mycha, zamykasz pokój z pu?apkami w ?rodku, prosisz, ?eby nikt tam przez jaki? czas nie wchodzi? i ju?. Jak dasz rad? to najlepiej jako? w godzinach pó?no wieczornych - czas zwi?kszonej aktywno?ci myszy, a dla domowników k?adzenia si? do ?ó?ek. Niestety, mysz uciek?a i nie jest to jakie? hop-siup ?eby j? z?apa?, ale trzeba to zrobi? porz?dnie albo wcale. To zwierz?tko przystosowane do ?ycia w k?tach, szparach i kryjówkach. Nic si? tu wi?cej nie wyczaruje. Mobilizacja i do dzie?a, takimi podchodami na pewno nic nie zdzia?asz.
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2014-07-22, 21:20   

Skyffrie napisał/a:
ardzo chc? j? z?apa?, ale ona siedzi w salonie a ja mam do salonu odsuwane drzwi i jak zatkam r?cznikiem to zaraz kto? wejdzie do pokoju i b?dzie r?cznik odsuwa?.

a rodzicom to nie przeszkadza, ?e mysz po domu biega? mnie by moi zabili i po 2 dniach pewnie zacz?li pu?apki rozstawia?
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
Skyffrie 
M?ody Myszaty


Imi?: Julia
Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 43
Skąd: Ko?skie
Wysłany: 2014-07-22, 22:12   
   Myszy: Azure, Szara, Angel, Chester, Kira, Fanta | Twitty [*] Chocolate [*]


Mieszkam z mam?. Nie, nie widujemy jej wi?c mama nie zbyt ma mi to za z?e.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT