AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-26, 10:25
Digging box - pude?ko i kie?ki
Autor Wiadomość
W?adzia 
Mysi Rozmówca
W?adzia Absolutna



Imi?: Anieli
Wiek: 37
Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 254
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-07-18, 09:12   

kiniaczek31, nie znam si? na w?a?ciwo?ciach ziemii wobec myszy, ale dla mnie na logik? lepsza by by?a lignina np. Bo ziemia ma to do siebie, ?e lubi mie? ró?nych go?ci ;)
_________________
wsta? ojciec i matka i dzieci gromadka
i kot i mysza i znów nast?pi?a cisza
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-07-18, 09:31   

Ja zawsze na ligninie siej? :)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-07-18, 10:37   

No dobra podpowiedzcie mi dobre dusze czy lignin? kupie w aptece , a je?li nie to gdzie ?
_________________
InfinitY ..
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-07-18, 10:42   

Kupisz :)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-07-31, 15:35   

Kupiona zrobiona wszamana ze smakiem teraz kolej na s?onecznik ale d?ugo sie kluje ...
_________________
InfinitY ..
 
 
ursus 
Mysi Bywalec


Imi?: Dorota
Hodowla: Jamnicza Ostoja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 59
Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 184
Skąd: Klucz k.Strzelec Op.
Wysłany: 2014-01-04, 15:09   

a ja my?la?am ,?e Ameryk? odkry?am.... a tu czytam o zieleninie w?asnej produkcji.... ale fajnie!

Kiedy? mia?am chomiki (lata siedemdziesi?te) wtedy tylko syryjskie by?y w tym kraju.... i mia?am dla nich na czas sprz?tanka (i nie tylko) taki wybieg w akwarium zrobiony . Sk?ad by? taki: akwarium w miar? szczelna i na tyle wysokie ,?eby dra? nie da? drapaka, do tego wsypywa?o si? najdrobniejsze trociny z do?u worka, które pod koniec ka?dej paczki si? pokazuj?, warstwa tego by?a oko?o 2cm, odpowiednio mokre, ale tak by nie zgni?y wysiane ro?linki, wsiewa?o si? resztki razem z tym py?kiem jaki na dnie zbiornika z karm? si? zawsze znajduje.... wszystkie drobne nasionka jakie w karmie by?y, czyli ko?cówka z opakowania karmy, takie ?mietki dos?ownie ....
Chomik mia? frajd? nielada!! aby unikn?? kopania, mo?na na warstwie ziemi ju? po wysiewie da? kratk? z siatki-nierdzewki o oczkach 3x3mm i wtedy na górze zielone, na dole podsypka nawil?ona a w tym buszuj?ce gryzonie... s? zachwycone wtedy...
Siatka metalowa czasem do nabycia jest w sklepach rolniczych... przyci?? siatk? trzeba dok?adnie na wymiar pojemnikai zawin?? brzegi pod spód aby si? mysia nie pokaleczy?a.. bo próbowa? kopa? b?dzie na 100%
 
 
szara_METKA 
Starszy Myszaty


Imi?: Klaudia
Wiek: 24
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 99
Skąd: Gilów
Wysłany: 2014-08-14, 23:51   

kiniaczek31 mo?esz i powiedzie?, prosz?, jak siejesz na ligninie ? Bo mi nie wysz?o nic... :m:
_________________
"Ból jest chwilowy, chwa?a jest wieczna."
 
 
Sasza286 
Myszomaniak


Imi?: Marta
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 808
Skąd: Opole/Nysa
Wysłany: 2014-08-15, 10:54   
   Myszy: Tosia, Trish & Undra


szara_METKA, a nie przela?a? nasionek?
Dobry poradnik: http://www.ekorodzice.pl/...27,554,993.html
_________________
"?le czy dobrze, oka?e si? pó?niej. Ale trzeba dzia?a?, ?mia?o chwyta? ?ycie za grzyw?. Wierz mi, ?a?uje si? wy??cznie bezczynno?ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, cho? niekiedy przynosz? smutek i ?al, nie ?a?uje si?."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT