AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: wero
2015-01-10, 21:24
?od?, Radogoszcz bia?a mysz znaleziona
Autor Wiadomość
cma 
Szara myszka


Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 0
Wysłany: 2014-08-06, 15:17   

dziurki dolne b?d? zastawione/zaklejone bo pewnie jak si? b?dzie wspina? w nocy to wylezie, jak mój szczur kiedy? jak by? ma?y to znalaz? dziur? mi?dzy pr?tami przy otwieraniu akurat na ?epek:D, troch? pusto w tym czym?, co? by si? przyda?o do zabawy czy ?a?enia po czym? w tej "budzie"
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-08-06, 15:19   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


je?eli nie przeci?nie si? przez te dziury albo gór? (nie wiem ile ma wysoko?ci) to na razie lepsze to ni? nic ;) potargaj i dorzu? mu troche chusteczek higienicznych (niezapachowych i bez ?adnych grafik) ?eby mia? z czego zbudowa? gniazdko. i je?li tylko znajdziesz czas kup trociny w sklepie (byle nie zapachowe, zwró? te? uwag?, ?eby nie by?y za bardzo zapylone) i jak?? mysi? karm? :)
na razie mo?esz dorzuci? te? np. rolk? po papierze toaletowym :)
 
 
 
cma 
Szara myszka


Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 0
Wysłany: 2014-08-06, 15:27   

nie no to ma wysoko?? 33 cm (on ma z 5-7) wi?c jak nie jest mysim Houdini czy nie skacze na pó? metra to raczej nie wylezie... mam nawet 2 takie pud?o mog? przystawi? i dziurami mo?e przejdzie z jednego do drugiego, albo zrobi? jaki? tunel miedzy nimi.. kurcze szkoda bo nie mam kasy na ?adne klatki tyle mam teraz wydatków..
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-08-06, 15:46   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


http://olx.pl/oferta/klat...html#e2c9724d34 najlepiej by?oby sprawi? sobie co? w?a?nie takiego, albo jeszcze ta?sz? samle, któr? mo?esz urz?dzi? jak tylko chcesz: http://www.ikea.com/pl/pl...ducts/30102974/
wiem, ?e ci??ko z takimi nieplanowymi wydatkami, sama swoj? pierwsz? mysz mia?am przez przypadek i te? musia?am kombinowa?.
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-08-06, 16:20   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Mysz skacze do 40 cm, po dziurkach mo?e te? si? wspi?? do góry. Nawet jak zakleisz te dolne. No i ba?abym si? czy w nocy nie zacznie gry?? dziurek, ?eby je powi?kszy?.
_________________
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-06, 18:40   

ta klatka co Trampka poda?a to pó? darmo, wi?c je?li chcesz zostawi? myszka u siebie to skombinuj kas? i bierz :)
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
cma 
Szara myszka


Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 0
Wysłany: 2014-08-06, 20:08   

@moira powiedz prosze jak cos o ktorej i gdzie konkretnie bedzie to jest szansa ze sie wyrobie (teraz wychodze jak cos odpisze po polnocy prawdopodobnie)


@Kasumi latwo powiedziec, ale nie po ostatnich wydatkach ;)
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-06, 20:17   

po?ycz od zaufanej osoby, i ?e oddasz kiedy troch? odbijesz ;)
chyba ?e jednak opieka nad tym ma?ym troch? Ci nie na r?k? (przy przeprowadzce ci??ko si? ogarn?? ze sob? samym i mnóstwem szparga?ów których ilo?? ro?nie proporcjonalnie do ich nie pami?tania :D ), ?eby jeszcze zaj?? si? myszem ;) wtedy faktycznie moira by?aby dla Ciebie wybawieniem :)
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
moira 
Gadu?a Myszaty
Mouseville



Hodowla: Mouseville
Stowarzyszenie: PMC
Dołączyła: 25 Gru 2012
Posty: 313
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-08-06, 21:09   
   Myszy: ca?a zgraja


m?? b?dzie oko?o 15 , ale mog? si? spyta? w przychodni Safari na Julianowskiej 60 czy nie mog?oby pole?e? do 20 to pud?o, wtedy by? odebra? kiedy Ci wygodnie. powiem tak , kolejny samiec nie jest mi na r?k? , ale je?li nie mo?esz si? nim zaj?? to go wezm?. cho? wol? Ci pomóc po?yczaj?c pud?o z wyprawk? , mo?e si? zakochasz i ma?y zostanie u Ciebie.
_________________
strona hodowli :
https://www.facebook.com/...476146202470247
 
 
cma 
Szara myszka


Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 0
Wysłany: 2014-08-07, 01:26   

wiesz co mysle ze maly moze zostac u mnie jak na ten cyrk jaki mam teraz, fakt ze ilosc szpargalow jest niewiarygodna jak ta taki maly lokal przy przeprowadzce natomiast jak widzialem jak maly sie obudzil o 19:00 i wsuwal zarcie zostawione to po prostu no miodzio normanie (chyba u kumpla kupie jakas klatke zeby mial ciut lepiej), postaram sie jutro podejsc pod ten adress jak cos w dzien, natomiast przed chwila zaliczylem bliskie spotkanie ze slupkiem jak wracalem ale mam nadzieje ze bedzie dobrze..
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-08-07, 10:58   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


wiadomo, ?e teraz Twoim priorytetem jest znalezienie wi?kszej klatki/akwarium/duny, ale pami?taj ?eby z czasem w miar? mo?liwo?ci dokupi? takie akcesoria jak np. ko?owrotek o ?rednicy minimum 17cm ;)
 
 
 
Laura_raa 
Mysi Rozmówca
Skazana na zwierza.



Imi?: Martyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 114
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 287
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2014-08-29, 14:07   
   Myszy: Muffinka, Farbka [*] i Kredka [*]


Jak z myszk?? Uda?o si? co? skombinowa?? :razz:
_________________
Witam [you:e9adeee25f] ! Pozwól na s?ówko, m?ody cz?eku...
 
 
 
cma 
Szara myszka


Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 0
Wysłany: 2014-09-01, 17:09   

Hi, wiesz co tak, kumpel pozyczyl mi klatke (mam nadzieje ze szybko nie bedzie zadal jej zwrotu bo z tym nigdy nic nie wiadomo) zrobilem mu domek z klockow lego (taaaaa:D normalnie sie odmlodzilem o 20 lat.....) ma trociny i zarcie. Gnojek uwielbia codzienne przemeblowania, lubi brac jedzenie podawane bezposrednio przez kraty z reki ale jak chciec go zlapac to sie wyrywa i zwiewa..

Ma chyba ze 3 tunele po papierze toaletowym i jeden DUzy po streczu do palet jako kladka na 1 pietro, lubi stary prawie juz skamienialu chleb, ale tu pewnie tez dlatego ze tepi sobie zabki bo wczesniej widzialem jak obgryzal prety....

Jest jedno a wlasciwie 2 "ale" i juz kilka razy sie zaklinalem ze dostanie eksmisje do innego "lokalu", dostal pojdlo bynajmniej nie kupione przezemnie, niestety tak gowniane (z 2 czy 3 kulkami metalowymi) ze w nocy jak pije to jakby mi ktos z kalasznikowa strzelal w pokoju.....

2 ale jak je chleb to z regoly robi to w takim miejscu (zrobil sobie kuchnie/jadalnie za domkiem gdzie niema trocin) a ze niema trocin to tez ciagle wali tym kamorem o klatke glownie w nocy jak sie latwo mozna domyslec.......

a tak po za tym to jest slodziak, ktory jak na swoje male gabaryty szczeki potrafi bardzo silnie dziabnac jak pomyli ziarno z palcem...
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2014-09-03, 19:54   

cma napisał/a:
Jest jedno a wlasciwie 2 "ale" i juz kilka razy sie zaklinalem ze dostanie eksmisje do innego "lokalu", dostal pojdlo bynajmniej nie kupione przezemnie, niestety tak gowniane (z 2 czy 3 kulkami metalowymi) ze w nocy jak pije to jakby mi ktos z kalasznikowa strzelal w pokoju.....

to mu kup poid?o szklane lub sippy, niektóre myszy faktycznie ha?asuj? pij?c z kulkowego

cma napisał/a:
2 ale jak je chleb to z regoly robi to w takim miejscu (zrobil sobie kuchnie/jadalnie za domkiem gdzie niema trocin) a ze niema trocin to tez ciagle wali tym kamorem o klatke glownie w nocy jak sie latwo mozna domyslec.......

nie dawaj chleba na noc ;) proste. ja szczurom te? nie daj? chleba i suchego makaronu na noc, bo spa? by mi nie pozwoli?y.

cma napisał/a:
a tak po za tym to jest slodziak, ktory jak na swoje male gabaryty szczeki potrafi bardzo silnie dziabnac jak pomyli ziarno z palcem...

bo go karmisz przez pr?ty :3 nie powinno si? tak robi? w?a?nie dlatego, ?e potem mysz mo?e ?apa? za cokolwiek co wk?adasz do klatki
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT