AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: kat
2010-08-23, 15:20
Transport myszy/podro?
Autor Wiadomość
laciata 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 2 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-11-07, 12:20   

Laura_raa, co do transportera to ju? zale?y jak si? umówisz z osob? przekazuj?c? Ci zwierzaki, myszy do mnie przyje?d?a?y zawsze w jakim? pude?ku (nie kartonowym), wiaderku, oczywi?cie z dziurkami i ?are?kiem w ?rodku ?eby unikn?? pó?niejszych kosztów odsy?ania transportera i ryzyka zniszczenia podczas takiej wysy?ki;) równie? co do op?aty za transport dogadujesz si? indywidualnie, ja korzysta?am ju? dobrych par? razy i tylko raz zdarzy?a si? osoba, która chcia?a pieni?dze z góry, ogólnie to przy odbiorze p?acisz:)
_________________
Marzenia si? spe?niaj?, kiedy si? o nich zapomina...
 
 
 
Laura_raa 
Mysi Rozmówca
Skazana na zwierza.



Imi?: Martyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 114
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 287
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2014-11-07, 12:55   
   Myszy: Muffinka, Farbka [*] i Kredka [*]


laciata, o, dziekuj? pi?knie :D

[ Dodano: 2014-11-07, 12:57 ]
Z tym, ze to ja wysylam myszke xd
_________________
Witam [you:e9adeee25f] ! Pozwól na s?ówko, m?ody cz?eku...
 
 
 
laciata 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 2 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-11-07, 13:00   

aha;) no to w takim razie dobrze i bezpiecznie zapakuj i skontroluj jak zostan? ustawione w samochodzie:) je?li w ?rodku to te? wa?ne ?eby nie by?o albo przeci?gu, albo zbyt mocnego grzania:)
_________________
Marzenia si? spe?niaj?, kiedy si? o nich zapomina...
 
 
 
Laura_raa 
Mysi Rozmówca
Skazana na zwierza.



Imi?: Martyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 114
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 287
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2014-11-07, 13:06   
   Myszy: Muffinka, Farbka [*] i Kredka [*]


Powiedzcie mi jeszcze, jak? cen? zaproponowa?? Bo jak mówi?am, kompletnie nie mam w tym do?wiadczenia, my nawet auta nie mamy tak?e jestem ciemna XD
Trasa Kraków-Kutno i dla cz?eka jest ustalona cena 40 z?otych bodaj?e :P

[ Dodano: 2014-11-07, 13:07 ]
oK. 320 KM
_________________
Witam [you:e9adeee25f] ! Pozwól na s?ówko, m?ody cz?eku...
 
 
 
laciata 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 2 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-11-07, 14:17   

cen? ustali Ci osoba przewo??ca, rozrzut jest niema?y, od ludzi, którzy bior? za darmo, przez przys?owiow? "dych?" po koszt taki jak za pasa?era;] tak, kiedy? zaproponowano mi op?at? 45 z? za transport z Wawy do Krakowa...
_________________
Marzenia si? spe?niaj?, kiedy si? o nich zapomina...
 
 
 
Laura_raa 
Mysi Rozmówca
Skazana na zwierza.



Imi?: Martyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 114
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 287
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2014-11-07, 14:26   
   Myszy: Muffinka, Farbka [*] i Kredka [*]


W?asnie pytal mnei jaka cene ja porponuje. W kazym razie juz po ptokach, nieaktualne
_________________
Witam [you:e9adeee25f] ! Pozwól na s?ówko, m?ody cz?eku...
 
 
 
Jux 
Szara myszka



Dołączyła: 28 Mar 2016
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-06-14, 16:40   

Witam!
Musz? wyjecha? na 4-5 dni i my?la?am o tym aby zostawi? myszki w domu na ten czas. Mam aktualnie 3 myszy, przy czym 2 rasowe trzymam razem i jedn? ?aciat? oddzienie (samiczki). Wynika to z tego, ?e troch? si? k?óc?, bez gryzienia itp. ale by?y piski i boksowanie. :grin: ale ?eby nie by?a sama to codziennie je razem wypuszczam bo mimo wszystko lubi towarzystwo innych myszy. I teraz czy je?li zostawi? im du?o ?arcia, kolb? i pe?ne poide?ko b?dzie ok? Czy To?ka przez te 4 dni powinna by? oddzielnie? Ogólnie w domu jest rodzina i mo?e im czasem dola? wody, da? co? do jedzenia, ale nie b?dzie sprz?tania i wypuszczania. Najwi?kszy problem mam z tym, ?e moje myszy, szczególnie te rasowe nie sikaj? na wiórki tylko na plastikowe pó?ki i ko?owrotki. Wiórki mog? wymienia? nawet raz na 2 tygodnie, ale reszte musz? szorowa? codziennie, a ju? najrzadziej co 2 dni bo jedzie okrutnie :shock: Czy w takiej sytuacji mo?na je zostawi? na kilka dni bez sprz?tania? Nie bardzo mam komu je odda?, dlatego rozwa?am zabranie ich ze sob?.
_________________
Myszki: Cleo [*], To?ka[*], Pixi (sh Blue tricolor), Dixi (shs Black tan)
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2016-06-14, 19:50   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


Na czas Twojej nieobecno?ci niech b?d? oddzielnie, ale potem spróbuj je po??czy? jak ju? b?dziesz. Mo?esz wyj?? im plastikowe elementy na te kilka dni. Myszom nic by si? nie sta?o, jakby par? dni ?mierdzia?o, ale rodzina by si? pewnie wkurza?a :P Oswojone (tzn. nie zestresowane ci?gle byle czym) myszy mo?na bra? w niektóre podró?e, ale skoro na razie masz je niepo??czone, to b?dzie to chyba dla Ciebie uci??liwe (dwa transporterki).
_________________
W?tek moich myszek: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=14083
 
 
Jux 
Szara myszka



Dołączyła: 28 Mar 2016
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-06-14, 20:32   

Dzi?kuj? za odpowied? :) z tym ??czeniem niestety nie wysz?o bo myszki ju? gdzie? od marca i niestety ca?y czas si? kot?owa?y. Przez pewien czas mieszka?y razem, ale jednej si? zrobi? ?ysy placek na ?ebku, pewnie od podgryzania i jak je rozdzieli?am, to futro zacz??o odrasta? :lol: oswojone s? tak ?rednio, niby ?a?? po mnie, daj? si? mizia?, ale przy ka?dym ruchu spieprzaj? :m:P: Ja ogólnie mam Alexa i pojemnik a la Samla przerobiony na klatk?, wi?c nie czu? specjalnie. Zreszt? klatka stoi w moim pokoju. Raczej obawiam si?, ?e one b?d? siedzie? w tym smrodzie :? Z tymi plastikami to ?mierdz? g?ównie ko?owrotki i wola?abym ich nie wyjmowa?, ?eby mia?y cho? troch? ruchu jak b?d? siedzie? w klatce te kilka dni bez spacerów. Sama nie wiem. Mo?e tak jak mówisz, jako? zanios? te zapachy
_________________
Myszki: Cleo [*], To?ka[*], Pixi (sh Blue tricolor), Dixi (shs Black tan)
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2016-06-15, 05:48   

Im te zapachy nie przeszkadzaj?, mo?e nawet dlatego si? t?uka, ze ci?gle sprzatasz i nie maja swoich ?ladów
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT