AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Laraine
2012-11-14, 10:26
Weterynarze - temat do dyskusji ogolnych
Autor Wiadomość
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2014-12-20, 17:35   

Jest jedna na Mieszka I, ale te? jest drogo. W MyPet s? chyba dwie lekarki od gryzoni, mnie przyjmowa?y obie, no ale je?li nie ma, to na pewno przepisz? ci antybiotyk w tej klinice na Mieszka I, ca?odobowej.
 
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2014-12-20, 17:42   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


To jest w?a?nie ta klinika W?siatycza. Noo, drogo, ale eh... mo?e ich jako? urobi?. Dobrze wiedzie?, ?e chocia? prawdopodobnie zechc? przepisa?. A orientujesz si?, czy u nich w dni robocze s? zapisy, czy tak jak mi powiedzieli w weekend, przychodzi si? i cierpliwie czeka? W ka?dym razie dzi?ki :) My?lisz, ?e przepisz? nawet, je?li przyjad? bez myszek? A zreszt? zadzwoni?.
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2014-12-21, 00:29   

Nie no, musisz pój?? do nich na wizyt?. Bez zobaczenia myszy ni huhu ci nie przepisz?, mi nie chcieli. Mo?na si? zapisa? ale mo?na si? zapisa? i poczeka?.
 
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2014-12-21, 00:45   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


No ta, g?upio si? pytam :P Eeeh to ?eby tylko nie zdarli za du?o... na razie przekaza?am MyPetom odpowied? od Ogonka (u których si? radzi?am mailowo), mo?e si? przekonaj? do d?u?szego enro. W ka?dym razie dzi?ki :)

A kto? by? mo?e na Zwierzynieckiej? Maj? dobre opinie na znanymlekarzu, ale na razie si? nie dowiadywa?am, jak u nich z myszkami.

Edit:
Zwierzyniecka - kompletnie si? nie zna?, nigdy wi?cej :C
 
 
kashia
Szara myszka


Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-08-25, 02:24   

Witam! Czy kto? zna jakiego? dobrego specjalist? od gryzoni w Olsztynie i w okolicach? Takiego, który udzieli?by myszce fachowej pomocy, a nie odes?a? w?a?ciciela z pustymi r?kami "bo si? nie zna", jak w moim rodzinnym mie?cie... :roll:

Je?li nawet nie specjalista, to mo?e kto? poleci mi jakiego? dobrego weta w Olsztynie i w okolicach, który umia?by poda? mojej myszce w?a?ciwe lekarstwo, nie odmówi?by pomocy, na co nie mog? liczy? w moim ma?omiasteczkowym mie?cie.

Czy chora mysz dobrze zniesie d?u?sz? podró? samochodem? Jeszcze nigdy tak nie podró?owa?am, st?d t? pytanie.
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2016-03-31, 17:40   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


Jacy? aktualni polecani weci od myszy w Poznaniu? Zwykle chodz? do Kobry, ale tam trzeba umawia? si? sporo wcze?niej, a chcia?abym mie? kogo? na krótsze terminy te?. Mia?am takie wetki w MyPet i przy wie?y RTV, ale obie posz?y na urlop macierzy?ski. Kamionki s? dla mnie za daleko. Na Mieszka I znam, ale nie testowa?am jeszcze pana od gryzoni, reszta tak ?rednio mi si? podoba?a.
Na razie nic nag?ego si? nie dzieje, ale wol? by? przygotowana. Zw?aszcza fajnie by by?o, jakby by? tam dobry dojazd z Górczyna.
_________________
W?tek moich myszek: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=14083
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT