AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
W ci??y czy nie??-Myszy z OLX
Autor Wiadomość
Zkrainylodu 
Szara myszka
Zkrainylodu


Imi?: Weronika
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Wrz 2015
Posty: 9
Skąd: Bieru?/Katowice
  Wysłany: 2015-09-20, 18:29   W ci??y czy nie??-Myszy z OLX
   Myszy: Elza <3 ; [*]:Minnie,Pinky,Olaf,Anna


Witam, mam tak? ma?? w?tpliwo??. Znalaz?am na olx 2 bia?e myszki. Osoba która chcia?a si? ich pozby? napisa?a ,?e nie ma dla nich warunków i je odda za darmo. Przyjrza?am si? temu og?oszeniu bli?ej i postanowi?am zabra? te myszki od tego cz?owieka.Za?atwi?am transport i myszy przejecha?y oko?o 100km.U mnie ju? s? od wczoraj wieczora bezpieczne i w odpowiednich warunkach. Jak si? okaza?o jest to samiec i samica. Dosta?y nowe imiona i osobne klatki. Wcze?niej uratowa?am inn? myszk? przed zjedzeniem przez psa od nieodpowiedzialnej nastolatki,która trzyma?a j? w pude?ku o ?rednicy 4cm.Ale przejd?my do sedna sprawy. Samiczka jest troch? okr?g?a,a u poprzedniego ,,w?a?ciciela'' by?y razem w od kwietnia (jako ma?e myszki).On twierdzi ,?e nie mia?a nigdy u niego ma?ych.Czy jest taka mo?liwo?? ,?e samiczka jest w ci??y?? Jak to pozna?? Mo?e jakie? zdj?cie od niej wam przes?a?? Na wszelki wypadek zacz??am jej dawa? pokarm bogaty w bia?ko-nabia?,m?czniaki itp. :wink: Pomó?cie prosz?... :sad:
_________________
Gdy uratujesz jakie? ?ycie, nie zmienisz ca?ego ?wiata,ale ca?y ?wiat zmienisz dla tego jednego stworzenia.. <3 Ratujmy nawet najmniejsz? istot? ?yj?c? na ?wiecie...
 
 
Kamil50kk 
Mysi Rozmówca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 231
Wysłany: 2015-09-20, 19:03   

Za pewno jest w ci??y jak siedzia?a tyle czasu z samcem.Ale dla pewno?ci daj zdj?cie
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-20, 20:56   

Bez fotki ci??ko stwierdzi?...
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
mo?ekiedy? 
M?ody Myszaty


Imi?: M
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 31 Mar 2015
Posty: 40
Skąd: Legnica
Wysłany: 2015-09-20, 20:59   
   Myszy: Blada, Dzika, Juma, Usza, Norka, Julia, Bezimienna (chwilowo), Szach, Napoleon, Bolo, Lolo, Rudy, Romeo


Kwiecie?. Po miesi?cu od urodzenia ju? s? p?odne. My?l?, ?e ta myszka by?a w ci??y nie jeden raz... A jak ich wcale nie rozdziela?, to po porodzie samiczka ma od razu ruje.. a? przykro my?le?... dobrze, ?e trafi?a do Ciebie.
Mo?esz wstawi? zdj?cie, ale to raczej pewne, ?e b?dziesz mia?a wi?cej podopiecznych..
_________________
http://www.myszy.info/vie...p=317423#317423
 
 
Zkrainylodu 
Szara myszka
Zkrainylodu


Imi?: Weronika
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Wrz 2015
Posty: 9
Skąd: Bieru?/Katowice
Wysłany: 2015-09-21, 15:28   
   Myszy: Elza <3 ; [*]:Minnie,Pinky,Olaf,Anna


Wstawi? fotk? jak si? ma?a obudzi,bo nie chc? jej niepotrzebnie stresowa?.Samiczki sobie zostawi?,bo klatk? mam du??,a nie bardzo chc? by trafi?y w niew?a?ciwe r?ce i zosta?y fabrykami. W ko?cu ratuje myszy przed tym,a jak b?d? samce to znajd? im odpowiedzialne domy. :wink: :m:):

[ Dodano: 2015-09-21, 20:40 ]
Macie link ze zdj?ciami Anny na fb, i jak wida? co?? Potraficie rozpozna?? :m:): Chcia?abym wiedzie?,bo nwm czy mog? po??czy? samiczki czy mam czeka? na poród ma?ej Anny? :) https://m.facebook.com/weronkaigosia/albums/531806123634180/?_rdr
Ka?da informacja dla mnie jest na wag? z?ota :wink:
_________________
Gdy uratujesz jakie? ?ycie, nie zmienisz ca?ego ?wiata,ale ca?y ?wiat zmienisz dla tego jednego stworzenia.. <3 Ratujmy nawet najmniejsz? istot? ?yj?c? na ?wiecie...
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2015-09-22, 07:15   

Mo?e by?. Najlepiej wa?y? ja przez kilka dni
 
 
Zkrainylodu 
Szara myszka
Zkrainylodu


Imi?: Weronika
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Wrz 2015
Posty: 9
Skąd: Bieru?/Katowice
Wysłany: 2015-11-30, 17:02   
   Myszy: Elza <3 ; [*]:Minnie,Pinky,Olaf,Anna


Na szcz??cie nie by?a w ci??y.. ;) a? mi ul?y?o jak po miesi?cu nie by?o nic w klatce :D dzi?kuj? wam za pomoc :m:):
_________________
Gdy uratujesz jakie? ?ycie, nie zmienisz ca?ego ?wiata,ale ca?y ?wiat zmienisz dla tego jednego stworzenia.. <3 Ratujmy nawet najmniejsz? istot? ?yj?c? na ?wiecie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT