AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Mysi armgedon
Autor Wiadomość
Kamil50kk 
Mysi Rozmówca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 231
  Wysłany: 2015-11-27, 19:13   Mysi armgedon

Witam
Pani Weronika Migacz wzi??a do siebie na DT dwie samiczki myszek z nowo narodzonymi miotami,w?a?ciciel musia? je odda? z powodu "alergii".Samiczki mieszka?y z samczykiem (w?a?ciciel kupi? jako 3 dziewczynki).Aktualnie do adopcji jest 7-9 m?odych (p?e? jeszcze nie znana maluszki maj? 2-3 dni,samiczki musia?y zaj?? w ci??e podczas rujki po porodowej,w?a?ciciel zapewnia? Pani? Weronik? ?e samiec zosta? oddzielony ju? "dawno" ),dwie matki (m?odziutkie oko?o 2 miesi?czne), 4 samce(na ju?!) +nie narodzone maluszki drugiej mysi :( Szukamy domków dla wszystkich myszek.Prosiliby?my tak?e o pomoc finansow?,b?d? o wys?anie chocia? karmy.Gdyby kto? by? ch?tny na malucha, lub o pomoc prosz? o kontakt na PW. Pani Weronika jest z Lublina,transport zawsz? si? jaki? znajdzie.
Ostatnio zmieniony przez Kamil50kk 2015-11-29, 00:03, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
dorothy01 
M?ody Myszaty


Imi?: Dorota
Wiek: 24
Dołączyła: 26 Lis 2014
Posty: 35
Skąd: Nowy S?cz
Wysłany: 2015-11-28, 14:40   

ja ch?tnie bym zaadoptowa?a myszk? lub 2, a je?li chodzi o karm? to ch?tnie wy?le, bo mi zosta?a po myszce, a ja zawsze mog? kupi?.
 
 
Kamil50kk 
Mysi Rozmówca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 231
Wysłany: 2015-11-28, 15:21   

Ok to prosz? napisa? PW wszystko wyt?umacz?,podam adres i kontakt do w?a?cicielki :)
 
 
Kamil50kk 
Mysi Rozmówca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 231
Wysłany: 2015-12-11, 23:41   

Cze?? :smile:
Domu poszukuj? nadal samczyki z miotu "?wi?tecznego".Nazywa si? on ?wi?teczny poniewa? b?dzie do odebrania tu? przed nimi.
Pierwsza mamusia Carmi:
"A dla tej pani poprosze najlepszy dom na ca?ym ?wiecie !
Przedstawiam Carmi która wychowa?a ?acznie 22 m?ode mimo tego ?e ma dopiero 2,5 miesi?ca.
Czemu 22?
Luxar - jej siostra porzuci?a obydwa swoje mioty ( prawdopodobnie nie mia?a pokarmu) ale dzielna Carmi wykarmi?a je wszystkie + swoje w?asne. NIe wierzy?am, ?e da rade ale uda?o jej sie ! Carmi jest przecudowna, sama wchodzi na r?ce, kocha cz?owieka. Gdybym JA mia?a wybiera? któr? mysz adoptowa?to by?aby to Carmi - moja bohaterka! "



Druga mamusia Luxar:
"Luxar
Ma 2,5 miesiaca i jest strasznym wariatem i lubi sie wyg?upia?. Wysoko skacze i kocha ko?owrotek"



Samczyki:

Santa


Claus


Elfik


Miot przed ?wi?teczny:

Kropek
"Kropek mia?by ju? domek gdyby nie fakt ?e jest jednak facetem. Pomó?cie Kropkowi znale?? szybko domek - bo sie ch?opak zmartwi, ?e przez jajka nie ma domku"





Mamu?ki do odebrania od 22 grudnia,miot przed?wi?teczny od 18 grudnia,miot ?wi?teczny do odbioru od 22 grudnia.Imiona oczywi?cie mog? podlec zmianie w nowym domku :wink:
 
 
Kamil50kk 
Mysi Rozmówca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 231
Wysłany: 2015-12-26, 22:48   

Do adopcji zosta? ju? tylko bombek!!
 
 
Kamil50kk 
Mysi Rozmówca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 231
Wysłany: 2015-12-30, 18:22   

BOMBEK MA JU? DOM :smile:
 
 
Kamil50kk 
Mysi Rozmówca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 231
Wysłany: 2016-01-03, 16:21   

Wszystkie myszki s? ju? zarezerwowane,temat mo?na zamkn?? :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT