AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
spam
Autor Wiadomość
Philadelphia
Szara myszka


Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-01-26, 09:29   

luckymaus23, Nie tylko kolorowe ale i boski typ który te? masz w swojej hodowli dzi?ki w?a?nie jemu i jego myszom i nie tylko ty. Gdyby nie jego black extreme którego Ci udost?pni? to co by? mia?a ? Nic bo wida? ci?gniesz linie tylko po nim. Taka jest prawda.
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2016-01-26, 09:49   

ej a nie by?o czasem tak,?e za u?yczenie mia?a? da? trzy samice ale nie wysz?o? Co? mi si? kojarzy bo mia?am bra? jedn?
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Rasta 
Szara myszka


Imi?: Marcel
Wiek: 24
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Wroc?aw
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-01-26, 09:55   

luckymaus23, A ja pami?tam ?e samica od niego urodzi?a Ci 14 ma?ych i wszystkie dzielnie wykarmi?a pewnie w takiej ilo?ci by?y bardzo malutkie mo?e dlatego nie nadawa?y si? do dalszej hodowli ? A co z 2 blackami i 1 syjamkiem które mia?y do niego trafi? za u?yczenie samca ? I okre?li? z?? odmian? bo samiczka by?a mocno ruda i my?la? ?e to b?dzie red a zosta? sable ? Dobre myszy trzeba umie? wybra? masz racj? ale nie mów ?e Ty to umiesz robi? bo te? czytali?my na grupie od Ciebie wiadomo?ci jak Ci Kasia z In Tenebris tylko pomaga bo gdyby nie ona i R. to co by? mia?a ? Nic i pewnie znów si? pobawisz ze 2 lata myszkami a potem zrezygnujesz jak zreszt? to ju? by?o.
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2016-01-26, 10:02   

KONIEC TEGO DOBREGO USPOKÓJCIE SI?!
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Rasta 
Szara myszka


Imi?: Marcel
Wiek: 24
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Wroc?aw
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-01-26, 10:07   

wero, A ten na zdj?ciu to Pewnie Kamil50kk Hahaha :D Fajny w?sik xD
 
 
luckymaus23 
Starszy Myszaty


Imi?: Katarzyna
Hodowla: Moonlight
Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Cze 2014
Posty: 73
Skąd: Okolice Warszawy
Wysłany: 2016-01-26, 10:23   

Wero, na samym pocz?tku ( przed i po ??czeniu) powiedzia?am Robertowi, ?e mu dam te samice w zamian za u?yczenie samca tylko po sko?czeniu trzeciego miesi?ca ?ycia, do momentu a? nie wybarwia si? i w pe?ni urosn?, ?ebym mog?a wybra? do hodowli zarówno jego jak i mojej te najlepsze. Szkoda tylko, ?e Robert chcia? je ju? po miesi?cu. W efekcie dosta?by mysz pod znakiem zapytania, a nie chcia?am ?eby potem by?y pretensje, ?e wybra?am mu najgorsze. Tak?e uwa?am, ?e post?pilam uczciwie, ?eby obie strony by?y zadowolone. Robert podzi?kowa? wi?c temat si? urwa?, a teraz znowu?
?adnych SSP niestety nie obiecywalam. Poza tym moja wspó?praca z t? hodowla jest ju? zako?czona i nie czuje obowi?zku oddawa? mu swoich myszy.

Je?li chodzi o tamt? samice, to kto? mi powiedzia?, ?e ma uszy jak zaj?c, poza tym by?a nie ciekawa jako odmiana - ni to chocolate Sable ni brudny red. M?ode by?y nawet ok, ale mia?y ma?e uszy, cienkie ogony i by?y petami, a nie myszami do hodowli. Nie ?ebym oczywi?cie co? do nich mia?a, bo to te? ?ywe istoty, ale ja staram si? wybiera? do hodowli te najlepsze. Zreszt?, chyba ka?dy hodowca tak robi

I prosz? nie miesza? do tego Kasi, bo je?li b?dzie chcia?a to sama na pewno si? wypowie.
Od Niej i dzi?ki Niej nauczy?am si? du?o rzeczy. Jestem Jej za to bardzo wdzi?czna,ale na Boga sk?d pomys?, ?e wybiera mi myszy do ??czenia? Chyba osoby Ci si? pomylily :)
I prosz? sobie nie przypisywa? ?adnych zas?ug, bo Roberta niestety nie zna si? na genetyce, i nie posiada podstawowych informacji. Od niego nie wynios?am nic i ?adnej pomocy nigdy nie uzyska?am, przez w?a?nie brak wiedzy

[ Dodano: 2016-01-26, 10:27 ]
I niech admin zrobi porz?dek z tymi fake kontami, bo to juz przesta?o by? ?mieszne...
_________________
Strona hodowli

http://luckymaus.wix.com/moonlightmousery
------------------
FB
https://www.facebook.com/...37317493098971/
 
 
 
Rasta 
Szara myszka


Imi?: Marcel
Wiek: 24
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Wroc?aw
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-01-26, 10:34   

Powiedzia?a co wiedzia?a. Ka?dy wie jaka ma wiedz? a bez niej nie uzyska? by takich myszy jakie ma zreszt? on jest znany wsz?dzie je?eli chodzi o myszy i tu te? jest dobrych par? lat a Ty my?lisz ?e nagle przysz?a? tu z nik?d i wszyscy za Tob? stan?? Zdziwisz si? :/ Boli Cie ze R Ci? wyzwa? tylko dlaczego tak powiedzia?? A mo?e tak nazywa si? ?onate kobiety które spotykaj? si? z facetami za plecami w?asnych m??ów? Hmm a to ciekawe.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT