AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Hej hej hej :)
Autor Wiadomość
PinkyiMózg 
Szara myszka


Imi?: Ola
Dołączyła: 29 Lut 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-02-29, 20:12   Hej hej hej :)
   Myszy: Pinky, Mózg


Witam wszystkich razem z moimi samcami - Pinky'm i Mózgiem :wink: mia?am ju? kiedy? myszk?. Po jej przej?ciu przez T?czowy Mostek moja przygoda z gryzoniami si? zako?czy?a. A? do teraz. Postanowi?am kupi? jedn?, sko?czy?o si? na dwóch. Mam nadziej?, ?e kto? tutaj doradzi mi w sprawie ich hodowli, bo przecie? co dwie myszy to nie jedna :smile:
Teraz mam w?tpliwo?ci czy nie odda? jednego z nich, poniewa?, jak to samce bij? si?, a? szkoda mi Mózga, który jest troch? mniejszy. Co powinnam zrobi??
 
 
Mer1L 
Szara myszka



Imi?: Anka
Dołączyła: 31 Sty 2016
Posty: 4
Skąd: D?browa Górnicza
Wysłany: 2016-02-29, 20:15   

Witam cieplutko! W kwestii myszy to tutaj na pewno Ci kto? pomo?e :) Twoje ch?opaki to s? bracia?
 
 
PinkyiMózg 
Szara myszka


Imi?: Ola
Dołączyła: 29 Lut 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-02-29, 20:17   
   Myszy: Pinky, Mózg


Mer1L napisał/a:
Witam cieplutko! W kwestii myszy to tutaj na pewno Ci kto? pomo?e :) Twoje ch?opaki to s? bracia?


Kupi?am je w sklepie zoologicznym, nie zapyta?am sprzedawcy ale tych myszek by?o tam tak du?o, ?e nie s?dz? aby byli bra?mi niestety
 
 
Mer1L 
Szara myszka



Imi?: Anka
Dołączyła: 31 Sty 2016
Posty: 4
Skąd: D?browa Górnicza
Wysłany: 2016-02-29, 20:21   

Hm, tutaj wi?kszo?? ludzi Ci powie, by? nie kupowa?a myszy w zoologicznym. Wiesz, nie dbaj? tam w?a?ciwie o nie, nie rozdzielaj? p?ciowo przez co mno?? si? na pot?g? i tym samym myszki rodz? si? z wadami. Zatem bra?mi mog?, ale nie musz? by? ;) powiem Ci szczerze, ?e sama si? dopiero ucz? myszek, wi?c ja za wiele Ci nie pomog?, niestety :( a wprowadza? w b??d nie chc?.
 
 
PinkyiMózg 
Szara myszka


Imi?: Ola
Dołączyła: 29 Lut 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-02-29, 20:26   
   Myszy: Pinky, Mózg


Zdaj? sobie spraw? jak to jest w tych zoologicznych, ale tak jako? po prostu skoczy?am do tego sklepu i je kupi?am. Mo?e nie b?dzie tak ?le :wink:
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2016-02-29, 20:41   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


Cze??! Mocno si? bij?? S? jakie? ranki na ciele? I czy wiesz w jakim wieku mog? by? tak mniej wi?cej?
Jest troch? sposobów na godzenie samców, cho? u mnie wszystkie by?y nieskuteczne jak samce mia?y okres nienawi?ci do siebie. Jak by?y m?ode i teraz jak s? stare nie maj? ju? takich morderczych zapa?ów.
http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=768 Temat dotyczy g?ównie ??czenia nowych myszy, ale jest te? troch? rad co do godzenia ju? mieszkaj?cych ze sob?.
W sklepie mieszka?y w jednej klatce/akwarium?
_________________
W?tek moich myszek: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=14083
 
 
PinkyiMózg 
Szara myszka


Imi?: Ola
Dołączyła: 29 Lut 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-02-29, 21:23   
   Myszy: Pinky, Mózg


Tak, w sklepie mieszka?y w jednej klatce (z kilkoma innymi myszami). Nie wiem w jakim wieku s?. Jedna jest troch? mniejsza i te bijatyki polegaj? g?ównie na tym, ?e jest bita przez wi?ksz?, ale nie ma ?adnych ran. Piski i inne odg?osy s? z tego co wiem naturalne ale jednak boj? si? ?e mo?e sta? si? krzywda któremu? z nich. S? u mnie dopiero jeden dzie? wi?c mo?e si? uspokoj?. Wielkie dzi?ki za te sposoby, musz? spróbowa? :wink:
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2016-02-29, 23:03   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


Mo?e ustalaj? sobie na pocz?tek hierarchi?. Na razie sie nie przejmuj, miej je na oku i jakby si? co? powa?niejszego dzia?o to pisz. Powa?niejsze: rany inne ni? malutkie dziabni?cia na ogonie i uszach (to wra?liwe miejsca, ?atwo krwawi?), czyli albo wi?ksze albo na reszcie cia?a, albo je?li nie ma ran ale jeden mysz jest tak zastraszony ?e np w ogóle nie opuszcza jednego miejsca i boi sie i?? co? zje??.
Jakiej wielko?ci masz klatk?? Mniejsza klatka mo?e czasem pomóc w z?agodzeniu konfliktów (ale u mnie sie nie sprawdzi?o).
W ogóle to na pewno samce? Chocia? jak si? bij? to spora szansa, ?e tak ;)
Bardzo zacne imiona :) Teraz musz? pos?ucha? sobie piosenki z kreskówki :D
_________________
W?tek moich myszek: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=14083
 
 
PinkyiMózg 
Szara myszka


Imi?: Ola
Dołączyła: 29 Lut 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-03-01, 17:14   
   Myszy: Pinky, Mózg


Skarpetka napisał/a:
Mo?e ustalaj? sobie na pocz?tek hierarchi?. Na razie sie nie przejmuj, miej je na oku i jakby si? co? powa?niejszego dzia?o to pisz. Powa?niejsze: rany inne ni? malutkie dziabni?cia na ogonie i uszach (to wra?liwe miejsca, ?atwo krwawi?), czyli albo wi?ksze albo na reszcie cia?a, albo je?li nie ma ran ale jeden mysz jest tak zastraszony ?e np w ogóle nie opuszcza jednego miejsca i boi sie i?? co? zje??.
Jakiej wielko?ci masz klatk?? Mniejsza klatka mo?e czasem pomóc w z?agodzeniu konfliktów (ale u mnie sie nie sprawdzi?o).
W ogóle to na pewno samce? Chocia? jak si? bij? to spora szansa, ?e tak ;)
Bardzo zacne imiona :) Teraz musz? pos?ucha? sobie piosenki z kreskówki :D

Dzi?ki :smile:
W?a?nie zauwa?y?am, ?e Mózg ma dwie dziurki od z?bów Pinky'ego na ciele nad ogonkiem i na daszku drewnianego domku jest troch? krwi :cry:
 
 
mo?ekiedy? 
M?ody Myszaty


Imi?: M
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 31 Mar 2015
Posty: 40
Skąd: Legnica
Wysłany: 2016-03-01, 18:25   
   Myszy: Blada, Dzika, Juma, Usza, Norka, Julia, Bezimienna (chwilowo), Szach, Napoleon, Bolo, Lolo, Rudy, Romeo


Cze??;) moim zdaniem, jak si? samce od siebie od??czy, to ju? potem nie da si? ich pogodzi?. A jak s? w nowym otoczeniu to musz? powalczy? o w?adz?;) musisz cz?sto sprawdza?, czy nie maj? jakich? wi?kszych ran. Mam nadziej?, ?e si? dogadaj? z czasem;)
_________________
http://www.myszy.info/vie...p=317423#317423
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT