AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
weterynaria Katowice SCC
Autor Wiadomość
pedro1506
Szara myszka


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-04-15, 21:51   weterynaria Katowice SCC

Witam.
Pare s?ów o weterynarii w Katowicach a dok?adniej tej zaraz obok SCC.
Na pierwszy rzut oka wydaje si? bardzo dobra (pozory) dla tych ludzi wydaje si? ?e istniej? tylko psy i koty.
O innych zwierz?tach nie maj? zielonego poj?cia!!
Np. moja znajoma by?a tam z myszk?, wiem wiem taki paradoks ale sam fakt jest wa?ny, by?a chora bardzo, go?ym okiem by?o wida? ?e mia?a co? z p?ucami albo sercem lecz lekarz przepisa? jedynie krople na oczy a na reszt? powiedzia? ?e tak ona ju? ma i nic z tym nie zrobi, ewidentnie ola?a spraw?. CZY TO NORMALNE ?!(s?ysza?em nawet o operowaniu myszy czy antybiotykach) Od taj pani nie us?ysza?em ani s?owa na ten temat. Wi?c je?li kto? ma zamiar tam pojecha? ze swoim pupilkiem to mog? ?yczy? powodzenia...
Za przeproszeniem totalnie gdzie? maj? mniejsze gryzonie.
Nie polecam z ca?ego serca po tym co ja widzia?em jak i po opiniach moich znajomych.
Mora? jest jeden: Nie wszystko dobre co dobrze wygl?da
Pozdrawiam
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2016-04-16, 00:37   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


pedro1506 dla mnie od samego pocz?tku ta lecznica to by? taki 'pic na wod? fotomonta?'. w takich miejscach bardzo rzadko spotyka si? prawdziwych fachowców i mi?o?ników zwierz?t w jednym. co z tego, ?e dobry sprz?t, ?e fajnie wygl?da, skoro to tylko pozory. lepiej jest powiedzie? "niestety, nie znam si? na takich zwierzakach, ale polecam dr X w lecznicy Y", ale niektórych przerasta w?asne ego... je?eli szukasz dobrego weterynarza w okolicach Katowic - przede wszystkim Dogvet w Chorzowie, a konkretnie dr Przemek Padyku?a, ju? kilka razy o nim pisa?am - GENIALNY weterynarz i cz?owiek. zawsze wszystko dok?adnie t?umaczy, stara si? i walczy do samego ko?ca o ?ycie i zdrowie zwierzaków, operowa? ju? kilka moich myszy (usuwanie guza), a antybiotyki i odrobaczanie to norma ;) poza tym klinika na Brynowie, chocia? tutaj maj? kosmiczne ceny, ale w nag?ym wypadku warto wiedzie?. oprócz tego s?ysza?am du?o dobrego o weterynarzu na Józefowcu, ale sama nie mia?am okazji go sprawdzi?. czasem korzystam te? z us?ug dr Agaty Faron na Tysi?cleciu - wyci?gn??a moj? mysz z zapalenia p?uc, ma fajne podej?cie, ogólnie to jest moja opcja numer dwa :)
 
 
 
jeseka
Szara myszka


Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-11-27, 18:26   

maja gdzie? bo gryzonie te najmniejsze s? bardziej chorowite :)
_________________
http://facetzdrowie.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT