AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
?ywienie jednej myszki
Autor Wiadomość
opuspocus
Szara myszka


Dołączył: 11 Gru 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-12-15, 15:03   ?ywienie jednej myszki

Hej :)

Jutro przygarniam pierwsz? myszk? i zastanawiam si? czy kto? móg?by mi krótko i zwi??le, jak krowie na rowie, napisa?:

- jak du?o i jak cz?sto powinna dostawa? karm??
- jak du?o i jak cz?sto powinna dostawa? owoce/warzywa/sianko?
- mo?e wymieni? kilka polecanych i ?atwo dost?pnych marek karmy :) ?

Na razie kupi?am w osiedlowym sklepie karm? dla chomiczków, ale na pewno kupi? bardziej wyspecjalizowan? w przysz?ym tygodniu, gdy uda mi si? dosta? do zoologicznego, czy taka karma si? sprawdzi póki co?

Bardzo dzi?kuj?!
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2015-12-15, 18:41   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


Miska z jedzeniem ma stac caly czas, ja zazwyczaj codziennie wieczorem musze dosypac. Owoce itd. od czasu do czasu, powiedzmy jakies 3 razy w tygodniu, chociaz moje w ogole zadnych owocow nie jedza, jedynie jakies warzywa. Musisz wyprobowac, ktora karma najbardziej im podpasuje, ale na pewno nie te najtansze typu Animals, Vitapol i wlasnie mieszanki z zoologicznego. Polecane to z pewnoscia VL, JR Farm, Vitakfraft, Vitapol premium itd.
 
 
 
monikacicha90
Szara myszka


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 11
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-06-24, 13:31   

No przede wszystkim musisz wiedzie?, ?e najwa?niejszy jest wybór odpowiedniej karmy, na pocz?tku b?dzie ci bardzo trudno dobra? odpowiedni?, bo myszki lubi? sobie powybrzydza?, ale na pewno uda ci si? znale?? tak?, która przypadnie do gustu twojej mysi :mszama: Sprawd? na https://www.naszezoo.pl/pl/c/Gryzonie/205, bo maj? duzy wybór, a ceny s? bardzo dobre. Myszki powinny mi?c jak wy?ej napisane, ca?y czas jaki? suchy pokarm nasypany. Kupuj te? od czasu preparaty witaminowe np Beaphar Care. No i pami?taj o wodzie. Je?eli chodzi o warzywa i owoce, to z tych drugich zrezygnowa?am, bo nie chcia?y je?? (ewentualnie od czasu do czasu troch? jab?ka), a warzywa podaje co 2 dzie?;)
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-06-26, 18:38   

monikacicha90, by?y osty publiczne, dosta?a? osta indywidualnego i nie dociera, wi?c uprzedzam - ka?dy Twój post zawiera odno?nik do linka, co jest niezgodne z regulaminem. Jeszcze jeden i b?dzie ban na pisanie postów.
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT