AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy myszy sie lubia?
Autor Wiadomość
EmCa
M?ody Myszaty


Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 17
Wysłany: 2016-08-31, 12:13   Czy myszy sie lubia?

Czytam i wiem, ze 2 samice tak, ze dwa samce tylko je?li rodzina itp. Nie doczyta?am natomiast jaki stosunek maj? myszy do siebie. Lubi? si? czy tylko akceptuj?? Nasze, wychowane razem, ale nie z jednego miotu, mijaj? si? i ?pi? osobno.
Nie zauwa?y?am zabawy, ale s? u nas od wczoraj. Czy myszy si? ze sob? bawi?? Wydawa?o mi si? ?e tematy nie ma.
 
 
Morgosse 
Starszy Myszaty


Imi?: Karolina
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 59
Wysłany: 2016-08-31, 12:29   
   Myszy: Lusia


U mnie by?o tak ze najpierw mia?am jedn? samiczke z adopcji prawie dwa miesi?ce sama. Niedawno dokupilam druga myszk? tym razem z hodowli i pierwszy dzie? by? okropny. Starsza samiczka ca?y czas atakowa?a m?odsz? (by?y w pojemniku nie w klatce), male?stwo ca?y czas piszczalo. My?la?am ?e ju? b?dzie ?le a tu si? okaza?o ze wieczorem znalaz?am dziewczyny ?pi?c razem w misce na jedzenie :lol: dogadaly si? bez problemu. Teraz jest jenda wielka mi?o??, razem ?pi? przytulone, razem jedz?, myj? si? nawet do ko?owrotka we dwie wchodz?. My?l? ?e to kwestia czasu ?eby twoje dziewczyny si? dogadali :) mo?e po prostu maj? ró?ne preferencje odno?nie miejsca do spania.
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2016-08-31, 19:39   

Na ogó? mia?am braterskie zwi?zki albo zdeklarowanych samotnikow. Moje 2 pierwsze myszy to dominuj?cy i podleg?y, w dobrej wspó?pracy, potem dominuj?cy zosta? sam i by? samotnikiem.
2 kolejne to braciszkowie wtuleni w siebie i ten co zosta? sam bardzo to prze?ywa? i chorowa?.
Kolejny to samotnik oderwany od towarzysza, bardzo zdzicza?y w samotno?ci.
Generalnie to wida? czy mysz biegnie do drugiej ?eby ja obw?chac czy od razu rzuca si? gry??.
Zawsze zreszt? mia?y u mnie 2 domki i 2 miski i ró?nie z nich korzysta?y.
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2016-09-03, 13:47   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


Nie bawia sie jak psy albo koty, zeby sie jakos razem tarzaly np (przynajmniej nic mi o niczym takim nie wiadomo :D ), ale moga podazac za soba, razem zwiedzac nowe miejsca, wzajemnie sie myc, spac przytulone. Jednym slowem moga sie zauwazac i interesowac soba. Czasem tez tak bywa ze w roznych momentach zycia maja bardziej ochote na bycie oddzielnie albo na towarzystwo. Przy trzech myszach mialam tez tak, ze zmienialo sie to, ktore z nich najlepiej sie dogadywaly.
Myszki sa u Was bardzo krotko, moze jeszcze sie bardziej zsocjalizuja. Najwazniejsze, ze nie ma konfliktow. Teraz pewnie sie zapoznaja z nowym miejscem i sytuacja.
_________________
W?tek moich myszek: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=14083
 
 
EmCa
M?ody Myszaty


Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 17
Wysłany: 2016-09-03, 17:37   

Faktycznie ju? ?pi? razem :)
 
 
juro544
Szara myszka


Dołączył: 07 Wrz 2017
Posty: 4
Wysłany: 2017-09-07, 09:33   

dla mnie to magia jest


__________________________
ortopeda bydgoszcz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT