AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt edukacyjny dla dobra zwierzakow. :)
Autor Wiadomość
PaniCiurowa 
M?ody Myszaty
Faeriel de Ville



Imi?: Ola
Wiek: 31
Dołączyła: 26 Lut 2013
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-10-05, 16:59   Projekt edukacyjny dla dobra zwierzaków. :)
   Myszy: -


UWAGA, UWAGA, UWAGA!

Chodzi mi po g?owie projekt edukacyjny (pomys? podrzuci?a mi Hanami z allo - dzi?kuj?!), oparty na fotografiach i krótkich opisach, którego celem by?oby ukazanie REALNYCH skutków bezmy?lnego mno?enia gryzoni (szczurów, myszy, chomików, myszoskoczków...).
Fotografowaniem zaj??abym si? (w wi?kszo?ci) osobi?cie, przygotowanie opisów nale?a?oby do opiekunów fotografowanych zwierzaków.
Chc? nawi?za? kontakt i wspó?prac? z opiekunami zwierz?t pochodz?cych z niekontrolowanego inbreedu/nieodpowiedzialnego rozmna?ania, które maj? widoczne defekty wynikaj?ce z wy?ej wspomnianego. Sama zg?aszam mojego Pche?ka. ;)
Pro?ba skierowana jest przede wszystkim do osób z województwa mazowieckiego lub przebywaj?cych na jego terenie do?? cz?sto, tak bym mog?a dojecha? do nich z aparatem. :)

Archiwalne zdj?cia takich bidulków-ofiar nieodpowiedzialnego rozmna?ania te? si? przydadz?! Tutaj akurat nie ogranicza nas odleg?o?? ani mo?liwo?ci dojazdu. :)

Finalnie z zebranych zdj?? i opisów powstanie fanpage lub strona internetowa (albo jedno i drugie), któr? b?dzie mo?na pokazywa? ka?dej osobie, która nie widzi nic z?ego w mno?eniu zwierzaków o nieznanej przesz?o?ci i przodkach. :) Mam nadziej?, ?e pokazanie faktycznych skutków zabierania si? za mno?enie zwierzaków bez wiedzy chocia? cz??ci z takich osób otworzy oczy. A to ju? b?dzie co?, bo nie licz?, ?e trafi do wszystkich. Nawet, je?li 5% zrezygnuje z takiego rozmna?ania, to ju? b?dzie sukces.


Prosz? o udost?pnianie razem z kontaktem do mnie (przez fanpage Koszulka Na Szczurka lub mailowo: misiek.zelek@o2.pl).
Im wi?cej materia?ów zbierzemy, tym lepiej!
_________________
zaszczurzona. :)

Ja na 500px
 
 
 
ToRkA
M?ody Myszaty


Dołączył: 01 Lip 2016
Posty: 26
Wysłany: 2016-10-05, 18:40   

Czy mo?e by? zdj?cie chorej myszki przez chów wsobny i krótki opis?Niestety myszka ju? nie ?yje...
 
 
PaniCiurowa 
M?ody Myszaty
Faeriel de Ville



Imi?: Ola
Wiek: 31
Dołączyła: 26 Lut 2013
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-10-05, 19:41   
   Myszy: -


ToRkA, mo?e by?. Opisz, co jej dolega?o dok?adnie.
_________________
zaszczurzona. :)

Ja na 500px
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT