AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapachowe wiorki czy nie?
Autor Wiadomość
Nieodparta
M?ody Myszaty


Dołączył: 30 Sie 2016
Posty: 27
  Wysłany: 2016-10-20, 20:55   Zapachowe wiórki czy nie?

Hello, chodzi o to ?e kupi?am ostatnio miodzio wiórki, grube, nie ostre, mi?kkie i odpylone. Ale s? zapachowe, eosy? mocno maj? taki drewniany zapach i oto moje pytanie czy moge dawa? myszkom zapachowe wiórki je?li nie to czemu? A i jeszcze jedno czy mo?liwe jest ?e myszy nie lubi? kopa?? Czy to kwestia tego ?e nie podoba im sie pod?o?e?
_________________
Hej
 
 
Ekomyszka
M?ody Myszaty



Imi?: Oskar
Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 43
Skąd: K-ce
Wysłany: 2016-10-21, 12:40   
   Myszy: Sophie, Margolka, Celinka, Franio, za TM: Franio, Nadine


Gdy moja mama mia?a myszki czasami przynosi?a im piach, który lekko skrapia?a i kopa?y sobie norki, wi?c w trocinach te? próbuj? tylko im nie wychodzi :smile:
Nie jest wi?c to kwestia "gustu" myszki.
Je?li pachn? drzewem to chyba dobrze, bo gdy przeczyta?em tytu? tematu my?la?em o trotkach o zapachu np. cytrynowym, ale o zapach drzewny jest naturalny, wi?c mo?e by? jak najbardziej.
_________________
Temat moich ogonków: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=14712

"Je?li w niebie nie ma psów, to chce pój?? tam,
gdzie po ?mierci id? one."

Franio [*] - 23 IX 2016
Nadine [*] - 23 VI 2014 - 30 X 2016
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-10-21, 19:02   

Ekomyszka napisał/a:
czasami przynosi?a im piach

nigdy nie dajemy myszom piachu, to tak na przysz?o?? dla ka?dego kto by czyta? ten temat.
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2016-10-22, 10:04   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


Osobi?cie unika?abym takich mocno pachn?cych, zw?aszcza przy myszkach, które maj? problemy z drogami oddechowymi. Ale je?li faktycznie jako?ciowo ogólnie s? fajne i ju? je masz to mo?esz je zostawi? w otwartym opakowaniu na jaki? czas albo do czego? przesypa? i niech troch? zapach wywietrzeje.

Co do kopania, mog? nie lubi?, albo mo?e im si? nie podoba?, nie ma jednej odpowiedzi, zale?y od myszek :P Mo?liwe, ?e maj? za p?ytko tego pod?o?a, ?eby mie? satysfakcj? z kopania.
Moje si? dobrze bawi?y, jak mia?y pod trocinami poukrywane rolki po papierze toaletowym - wtedy je przegryza?y, tworzy?y sobie mi?dzy nimi nowe tunele, itd.
_________________
W?tek moich myszek: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=14083
 
 
Morgosse 
Starszy Myszaty


Imi?: Karolina
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 59
Wysłany: 2016-10-24, 08:00   
   Myszy: Lusia


U moich ?wietnie si? sprawdza chowanie smako?yków w trocinach. Bior? a to s?onecznik a to ziolka czy jakie? mysie przysmaki suche i zakopuje w trocinach w ró?nych miejscach klatki. Moje maj? super ubaw :)

W sklepie zoologicznym widzia?am ostatnio trociny o zapachu cytryny i anyzu ale jako? nie jestem przekonana do takich udziwnien :roll:

Ja trociny dla moich myszek kupuj? w makro, delikatne, ma?e, zapach delikatny neutralny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT