AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Dumbo standard
Autor Wiadomość
astrex
Szara myszka


Dołączył: 16 Sie 2014
Posty: 8
Wysłany: 2016-11-07, 21:34   Dumbo standard

Mój piesek jest bardzo chory. Ma rozstrze? mi??nia sercowego i od miesi?ca jest pod kroplówk?. Chyba d?ugo nie zdecyduj? si? na kolejnego psa. Zastanawiam si? nad szczurkami. Widzia?am og?oszenie z szczurkami Dumbo standard http://www.morusek.pl/ogl...i-lasicowate/0/ . Czy to dobry pomys? ?
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2016-11-07, 21:44   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


astrex szczurki to naprawd? genialne zwierzaki, ale potrzebuj? du?o uwagi, kontaktu z cz?owiekiem, odpowiedniej klatki i zbilansowanej diety. link, który pos?a?a? wygl?da mi na niezarejestrowan? hodowl?, my popieramy tutaj hodowle zarejestrowane w zwi?zkach, gdzie mamy pewno??, ?e nie stosuje si? np. chowu wsobnego, wiemy te?, ?e osoby, które zajmuj? si? rozmna?aniem szczurów maj? naprawd? du?? wiedz? na ten temat, a wszystkie mioty s? starannie zaplanowane pod wzgl?dem genetycznym. oprócz tego popieramy adopcje (a uwierz, ?e niestety nie brakuje takich og?osze?... wystarczy zajrze? na profile chocia?by Vivy Gryzonie). podsumowuj?c - szczurki tak, ale raczej nie z tego og?oszenia.
 
 
 
PaniCiurowa 
M?ody Myszaty
Faeriel de Ville



Imi?: Ola
Wiek: 31
Dołączyła: 26 Lut 2013
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-10, 17:59   
   Myszy: -


astrex, ?adna szanuj?ca si? hodowla nie og?asza si? na portalach og?oszeniowych. Porz?dne hodowle prowadz? weryfikacj? przysz?ych domków.
Poza tym, je?li choroba i nadchodz?ca strata psa przybija ci? na tyle, ?e nie zdecydujesz si? na kolejnego, to szczury s? fatalnym wyj?ciem. S? bardzo chorowite i cz?sto zdarza si?, ?e trzeba szczurkowi pomóc odej?? za TM, zw?aszcza przy nowotworach, na które bardzo cz?sto choruj?.
_________________
zaszczurzona. :)

Ja na 500px
 
 
 
astrex
Szara myszka


Dołączył: 16 Sie 2014
Posty: 8
Wysłany: 2016-11-12, 19:23   

no w?a?nie w czwartek jak by?em na kolejnej kroplówce to by? pan ze szczurkiem. Te? mówi? ?e on bardzo choruje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT