AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
?mier? jednej myszki- co z drug?
Autor Wiadomość
SoVain9 
Szara myszka


Dołączyła: 03 Sty 2017
Posty: 6
  Wysłany: 2017-02-03, 11:35   ?mier? jednej myszki- co z drug?

Witam,
wczoraj musia?am po?egna? si? z jedn? moj? myszk?. Niestety zostawi?a ona swoj? przyjació?k?.
S?ysza?am kiedy?, ?e myszka która straci?a kole?ank? mo?e te? umrze?/?le si? czu? z t?sknoty...

Moje pytanie brzmi czy mam szybciutko i?? do sklepu i kupi? now? myszk?, ?eby druga nie czu?a si? samotna czy mog? jeszcze poobserwowa? j? par? dni i jak nie b?dzie zachowywa? si? dziwnie zostawi? tak jak jest.

Dodam, ?e jestem ca?y czas w domu i ma ona ci?g?e zainteresowanie z mojej strony.
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2017-02-04, 06:21   

Samce po paru dniach przyzwyczaja j? si? by? same, ale serce si? kraje gdy wo?aj? i szukaj? brata przez pierwsze dni. Wi?c nowego trzeba szybciutko, ale nie ze sklepu, bo takiej pary mo?e si? nie uda? po??czy?, szukaj na olx u Ciebie w okolicy
 
 
SoVain9 
Szara myszka


Dołączyła: 03 Sty 2017
Posty: 6
Wysłany: 2017-02-04, 22:25   

AgAp napisał/a:
Samce po paru dniach przyzwyczaja j? si? by? same, ale serce si? kraje gdy wo?aj? i szukaj? brata przez pierwsze dni. Wi?c nowego trzeba szybciutko, ale nie ze sklepu, bo takiej pary mo?e si? nie uda? po??czy?, szukaj na olx u Ciebie w okolicy


To dwie samiczki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT