AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybredne (?) myszki
Autor Wiadomość
Myszahere 
Szara myszka


Imi?: Kacper
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2017
Posty: 6
  Wysłany: 2017-04-13, 18:53   Wybredne (?) myszki

No hejka :D Ostatniego czasu kupi?em moim myszkom Versele-lag? Mouse nature z my?l?, ?e b?d? wcina?y. Za nic, ale to za nic nie chc? ruszy? tej karmy, to znaczy ziarenek troche poskubi?, ale reszty w ogóle nawet w?cha? nie chc?... To ju? 3 dzie? niejedzenia tej karmy, a? "swoj?" mieszank? zrobi?em i wcinaj?.
Poleca kto? jakie? karmy bez granulatu? Oby by?y dobrej jako?ci


Pozdro
_________________
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. ~ Kurt Cobain
 
 
Luna_s20 
Starszy Myszaty



Wiek: 40
Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 97
Wysłany: 2017-04-16, 10:01   

Skoro twoje z ch?ci? jedz? przygotowane przez ciebie mieszanki, to takie podawaj, tylko dbaj o zró?nicowanie diety. Nikt w gotowych karmach nie wynajdzie niczego, czego nie da si? zast?pi? w?asn? mieszank?. Warto pami?ta? przy tym o zio?ach.
Ja mam 3 gatunki myszy i ch?tnie jedz? musli dla koni z firmy ProLinen (dla zaniepokojonych wizj? r??cych myszy polecam zerkn?? w ich sk?ad ;) ) - je?li znasz kogo? kto ma konie i tak? pasz? stosuje, mo?esz sprawdzi? czy je to zach?ca. Do tego dorzucam miseczk? z warzywami, i zwyk?e chrupki kukurydziane bez aromatu, takie dla dzieci (te akurat podaj? myszom od 1995 roku i ch?tnie jedz? je wszystkie prócz le?nych) i kilka kulek kociej karmy drobiowej. Do tego stawiam te? zwykle miseczk? z m?czk? i owsem, gdyby mia?y ochot?.
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2017-04-17, 05:19   

Od dawnych czasów myszy podkradaly koniom po?ywienie. Ale moje akurat nie lubi? owsa, zawsze zostaje i robi? z niego kie?ki
 
 
Luna_s20 
Starszy Myszaty



Wiek: 40
Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 97
Wysłany: 2017-04-17, 14:36   

Akurat firma któr? wymieni?am reklamuje si? has?em "?ywimy bez owsa" (owies podaj? osobno, dzikusy go uwielbiaj?, podobnie jak m?czk?). Sk?ad jest bardzo podobny do sk?adu dobrych karm dla myszy. . Wychodzi 70z? za 15kg, ale najpierw warto wzi?? od kogo? miark? i sprawdzi? czy w tym zagustuj?. No i trzeba do niej podawa? osobno owoce i warzywa, ale ?e mam swoje i niepryskane, to wol? takie ni? szuszki-niespodzianki ;)
Pami?tam jeszcze czasy gdy w tzw firmowe karmy dla gryzoni szed? najgorszy sort ziarna i warzyw, i chyba w?a?nie to mnie zrazi?o i kaza?o szuka? gdzie indziej.
 
 
janko8
Szara myszka


Dołączył: 23 Maj 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-05-25, 06:06   

Moje myszy ostatnio w ogole przestaly jesc... Caly czas podaje te sama karme i jadly a od 3 dni nawet sie nie tkna ani tej ami innej... Ma ktos pomysl co zribic.. Zaczynam sie martwic
 
 
skoczek
Szara myszka


Imi?: Micha?
Dołączył: 28 Maj 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-05-29, 11:11   

Te? mam Versele-lag? Mouse, ale nie jest , a? tak wybredna. Du?o marchewek je, nie wiem czy to dziwne :)
_________________
Myszy s? fajnymi stworzeniami, bardzo przytulne ;)
 
 
ridao 
Szara myszka


Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-04, 19:15   

nie tylko twoja wybredna moja juz nie jada 2 dzien ..
_________________
Kamagra Tania
 
 
marian332
Szara myszka


Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-06-08, 15:30   

No przeciez nie musz? ci?gle jes?.
___
JAKIE WYMOGI TRZEBA SPE?NI?, ABY OTRZYMA? PO?YCZK? NA O?WIADCZENIE DLA FIRMY?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT