AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Myszka a koty
Autor Wiadomość
sailorka 
Szara myszka


Dołączyła: 02 Lis 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-11-02, 23:45   Myszka a koty

Witam. Mam 2 koty. Wcze?niej ju? mia?am myszk? przy jednym kocie. Mia?a idealne, bezpieczne schronienie, gdzie kot nie mia? szans si? dosta?. Mimo to troch? si? obawiam przed zakupem kolejnej. Tym bardziej, ?e drugi kotek jest bardzo ruchliwy i agresywny. Przy spotkaniu z nim myszka nie mia?aby szans. :( Co my?licie? Czy naprawd? istniej? bezpieczne miejsca, czy kot jak zechce, to faktycznie wsz?dzie wejdzie?
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2017-11-03, 05:56   

Wyobra? sobie ?e siedzisz w klatce z której nie mo?esz uciec a tu kot pakuje ci ?apy do ?rodka. Nikogo nie ma w domu i nikt ci? nie obroni a ty nie masz gdzie uciec. Nie wiesz, bo sk?d masz wiedzie?, czy klatka wytrzyma ten atak. Tak mog?aby czu? si? u ciebie mysz.
 
 
sailorka 
Szara myszka


Dołączyła: 02 Lis 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-11-03, 10:45   

Myszki by?yby na tzw. pawlaczu, czyli takiej pó?ce wysoko nad drzwiami. Zagl?da?abym do nich tylko po uprzednim upewnieniu si?, ?e kotów nie ma w tym pokoju. Kiedy? ju? tak by?o i to si? sprawdza?o.
 
 
Roksanka96 
M?ody Myszaty


Imi?: Roksana
Wiek: 28
Dołączyła: 02 Lis 2017
Posty: 17
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2017-11-08, 12:56   
   Myszy: Bia?a, Krówka


ja mam myszk? i dwa koty i na razie nic si? nie sta?o, Moje akurat patrz? czasem ale raczej s? ju? znudzone.
 
 
homa 
Szara myszka


Dołączyła: 09 Wrz 2016
Posty: 14
Wysłany: 2017-11-20, 19:24   

Posiadanie kota nie wyklucza posiadania myszek :m: .
Trzeba tylko umie?ci? lokum mysiatych w miejscu niedost?pnym dla kotów i odpowiednio je zabezpieczy? - tzn w akwarium doda? siatk? itp.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT