Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
OKREŚLENIE PŁCI MŁODYCH
Autor Wiadomość
akarsay 
Szara myszka

Imię: Anna
Wysłany: 2017-12-22, 11:18   OKREŚLENIE PŁCI MŁODYCH
   Myszy: Mysia Viktor

Witam od porodu Mysi minęło już kilka tyg dokładnie 27 dni. Wszystkie cztery maluchy odchowały się zdrowo i czas odłączyć chłopców od dziewczynek. Na pierwszy rzut oka to same dziewczyny i nie ukrywam że ta opcja była by dla nas najlepsza. Ale ponieważ mam za sobą już takie niespodzianki wolę liczyć na opinię innych znawców tematu. Przesyłam link do albumu gdzie są fotki i filmik, nie ukrywam że trochę to było trudne bo myszki są ruchliwe. Oto link
https://photos.app.goo.gl/yBQEGpkf4JBrSrzx1

Proszę o pomoc

Zlatana 
Młody Myszaty
Percy

Imię: Alicja
Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2017-12-26, 00:53   
   Myszy: Rust, Mini, Lili

4. foto - dziewczynka, 5. - chłopak. Reszta zbyt niewyraźne ;)

akarsay 
Szara myszka

Imię: Anna
Wysłany: 2017-12-26, 21:37   
   Myszy: Mysia Viktor

Dzięki Zalatana :) jutro spróbujemy ładnie w rękę każdą mysz złapać i pod ogonek zaglądnąć i przy odrobinie szczęścia ładną fotę strzelić. Nie sądziłam że maluchy są takie szybkie i skoczne...strasznie skoczne (już dwa razy trzeba było przemeblowanie w pokoju robić w poszukiwaniu uciekiniera... )

[ Dodano: 2017-12-27, 11:35 ]
hej dziś chciałam zrobić fotki, ale sie okazało już że chłopcy różnią się znacznie, widać już zarys jąderek wiec odłożyłam dwóch chłopaków do innego pojemnika. No i co się okazało że w domku są dwa maluchy, nagie różowe. W sobotę ich jeszcze nie było. To pamiątka po Viktorku...jejku zaczyna mnie to przerastać. No nic dobrze że tylko dwie sztuki... mam nadzieje że Mysia nie zdążyła zaciążyć z którymś z synów.

[ Dodano: 2017-12-27, 11:39 ]
och no i szukam domku dla tych dwuch myszaków...jak samiczki to w sumie mogą zostać ale jeśli chłopaki to muszę im znaleźć nowy dom..albo kolejne terrarium...to już trzecie...masakra

Odpowiedz do tematu