AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Emielcia
2007-11-05, 13:04
Ucieczki/?apanie uciekiniera
Autor Wiadomość
Gandzia 
Mysi Rozmówca
Zdeklarowany gej.



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 257
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-12-11, 19:54   

Rozmawia?am z ni?, myszka si? znalaz?a... by?a w puszce z p?atkami
_________________
'Wicher wieje, wicher s?abe drzewa ?amie, hej
Wicher wieje, wicher silne drzewa g?aszcze, hej
Najwa?niejsze to by? silnym, wicher silne drzewa g?aszcze, hej'
Tadeusz Nalepa - kiedy by?em ma?ym ch?opcem
 
 
 
Justynka 
M?ody Myszaty



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 17
Skąd: Lubin / WrocLove
Wysłany: 2007-01-12, 14:44   

i ile taka mysz, ktora przede mna ciagle ucieka, moze przezyc bez jedzenia i picia? :[
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-01-17, 16:15   

Jedzenie napewno jakies znajdzie gorzej z woda :) Moja jak mi uciekla to jak chomik co znalaz?a za szafa przerabiala na wiorki albo okruszki jad?a :) A dzikie myszy tez jakos sobie znjduja jedzienie :) Pamietaj ze myszy sa wszystko zerne :P
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-06-20, 23:26   
   Myszy: Fafik


Gandzia napisał/a:
no i znalazlas? moje myszy skacza po schodkach zrobionych z ksiazek...


Moja mycha nigdy w zyciu nie skacze i nawetn ie ma zamiaru! zawsze jest ostrozny i nigdy nie pcha sie w zadne dziury! Dziwny jest jak na mysz!wraca jak sie go wola!nawet sie przytula czasem do szyi jak siedzi na ramieniua jak siedzi na lozku a ja chdoze po pokoju to biega za mna - jak ja w lewo to on tez w lewo i tak caly czas!! Ale kochany on jest! Wkoncu to moj Fafik :)
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-06-21, 07:53   

Niedziou napisał/a:
Dziwny jest jak na mysz!


Bo jest chory. Tak w?a?nie zachowuj? si? chore myszki :(

Mieli?my ju? sytuacje dziewczyny (Olkasek), co mia?a przez chwile 2 myszki, jedna potulna i przymilna... i niestety odeszla bo byla chora, a wierzy? nam nie chcia?a ?e co? mo?e by? z ni? nie tak...
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
sonieczka 
Szara myszka


Imi?: sonia
Wiek: 35
Dołączyła: 21 Maj 2007
Posty: 9
  Wysłany: 2007-06-21, 11:08   
   Myszy: Ma?a Mysia


c\zyli jak myszka jest zbyt ufna i to znaczy ze jest chora???
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-21, 11:14   
   Myszy: tak


Raczej jak jest osowia?a, ma?o ruchliwa... cho? to nie regu?a. :( Mia?am mysz z zapaleniem p?uc która hasa?a do ostatniego dnia. :(
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-06-21, 11:15   

Nie chodzi o ufno??, tylko o ogólne wra?enie "dziwnie sie zachowuje" - ma?? ruchliwo??, senno??, brak takich mysich instynktów np. do szukania miejsca "gdzie by tu mo?na by?o sobie uciec" - myszka mo?e si? ba? nowego miejsca, ale po pewnym czasie powinna zacz?? go z ciekawo?ci? sprawdza?.
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Ula 
Starszy Myszaty
Ula


Imi?: Ula
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 82
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2007-07-04, 12:48   
   Myszy: Bobek, Mietek, Gucio, Lola, Maja, Misia, Jack Sparrow, Per?a, Ismena


Ratunku! Dzi? rano zwia?a mi z klatki ma?a, dwutygodniowa myszka! SZuka?am jej 2 godziny, a jak ju? j? zauwa?y?am, to ona nie daje si? z?apa?! Jest szybka i zwinna, nie wiem jak ja j? z?api?.
Hehe, wiem, ?e wy mi te? nie pomo?ecie, bo niby jak, ale musia?am si? zkim? podzieli? t? wiadomo?ci?. :m:/:

Przenios?am tu wypowied? z "Spraw codziennych". Polecam na przysz?o?? zobaczy? jaki temat ju? by? i pisa? w odpowiednim. :)
KAT


[ Dodano: 2007-08-23, 13:25 ]
NO NIE!!! Teraz to ju? kompletna klapa!!! Jakie? pó?tora tygodnia temu zwi?a mi z klatki Majka i zeskoczy?a na pod?og?. To jest cwaniara, szybka jak nie wiem co, wiele razy robi?am ob?awy, ale nic z tego!!! Potem jeszcze jakby tego by?o ma?o, uciek?a równie? m?oda, 3,5-tygodniowa mysia. Tyle razy je widzia?am, ale musia?abym by? supermenk? ?eby je z?apa?. Najmniejszy ruch i ju? czmychaj?, a skacz? jak pch?y!! ?a?? gdzie? po k?tach, mama mówi?a, ?e zobaczy?a jedn? na stole w kuchni, ale kiedy wesz?a, ta zeskoczy?a na pod?og? i uciek?a za meble.
Jak na razie wystawiam im na pod?odze jedzenie i picie, ale jak d?ugo tak mo?e by?!
Nie wiem co mam robi?!! Dajcie jaki? chytry sposób, ale naprawd? chytry, bo one na byle co si? nie z?api?.
A najgorsze jest to, ?e ta m?oda myszka (teraz ma ju? ko?o 5 tygodni) to chyba samiec!!!! Co b?dzie jak si? spotka z Maj? i uwij? sobie gniazdko gdzie? pod meblami??!! Normalnie w mieszkaniu w bloku mia?abym wtedy ,,dzikie'' myszy.
Rrany, wol? o tym nie my?le?, co by wtedy by?o, ale to jest niestety mo?liwe...
Co mam robi?????

[ Dodano: 2007-08-23, 13:28 ]
Aha, dodam, ?e je?eli si? one znajd?, to nawet nie b?d? mia?a o zrobi? z t? ma?? myszk?, bo reszt? ju? odda?am...
 
 
ola 
Mysi Bywalec
MegaMysz


Wiek: 26
Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 120
Skąd: a wy z k?d?
Ostrzeżeń:
 8/3/6
  Wysłany: 2007-11-03, 13:41   jak z?apa? mysz która uciek?a?
   Myszy: nie wszystkie maj? imiona!


tak naprawd? mam 16 myszek.jedna uciek?a mi i nie moge jej z?apa?.biega po domu i gryzie co si? da u mnie s? 3 psy wi?c boje sie o niom :sad: .prosze o rade i pozdrawiam

//zmiana tematu oraz przeniesione do w?a?ciwego dzia?u...
Ostatnio zmieniony przez Emielcia 2007-11-05, 13:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bogi 
Starszy Myszaty



Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Wrz 2007
Posty: 96
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: 2007-11-03, 13:56   

by?y ju? tematy jak ?apa? myszy, z?ap j? za ogon tylko u nasady lub spróbuj tam gdzie ona biega zagrodzic pude?kam czy co? ?eby nie wysz?a ( a w?a?nie to jak ty je pilnyjesz, ?e Ci uciekaj?)
 
 
Natusia12 
Mysi Rozmówca
pani psycholog ^^



Imi?: Natalia
Wiek: 28
Dołączyła: 21 Lip 2007
Posty: 275
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-11-03, 14:50   
   Myszy: Koko


W?a?nie, by?y ju? posty na ten temat.
Zanim za?o?ysz nowy temat poszukaj czy nie ma ju? czego? odno?nie tego
_________________
xnataleczkax
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-11-03, 15:07   

Ale dziewczyny, Oli nie chodzi chyba o to jak j? z?apa? tj. podnie?? na r?ce tylko jak j? z?apa? gdy biega po domu... :roll:
Po pierwsze psy wywal z domu na podwórko, ?eby nie przeszkadza?y i nie straszy?y myszki. Po drugie pozamykaj drzwi i okna i zacznij poszukiwania. Najpierw w jednym pokoju, pó?niej w drugim... Nie otwieraj drzwi, aby myszka podczas Twojego poszukiwania nie przebieg?a do innego pokoju gdzie ju? jej szuka?a?.
Postaw w ka?dym pokoju ze dwie miseczki z wod? aby w razie czego myszka mia?a co pi?. Poodsuwaj ?ózka i co si? da (co nie jest ci??kie, rób to delikatnie! Albo lepiej niech Ci kto? doros?y pomo?e...). Pozostawiaj równie? ziarenka jakie? do jedzenia b?d? smako?yki myszki w miejscu gdzie aby je dosta?a, musia?a kawa?ek przej?? po pokoju.
Kiedy b?dziesz pewna, ?e jest w tym, a nie innym pokoju sied? tam i b?d? cicho. Najlepiej pude?ko postaw jakie? i tam zostaw smako?yki z wod?. Obok pude?ka postaw klatk? czy akwarium z innymi myszkami to mo?e uciekinierka wyczuje je i przybiegnie sama. Chocia? akurat w to w?tpi?... Musia?aby? by? bardzo cierpliwa.
Mo?esz próbowa? dzia?a? tj. kiedy wyjdzie z kryjówki zakry? kryjówk? czym? aby nie mog?a wróci? z powrotem i próbowa? ?apa? myszk?.
Sposobów jest duuu?o :wink:
Kiedy b?dzie w pude?ku poci?gnij jako? nitk? albo czym? i mysz w pude?ku :lol:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-03, 15:10   
   Myszy: Fafik


JA bym postawi?a jej klatk? na pod?odze lub jakie? smako?yki i czeka?a nie zak?ócaj?c w danym pomieszczeniu spokoju. Mysz pr?dzej czy pó?niej si? skusi i podejdzie a wtedy mo?na j? z?apa? chyba, ?e postawisz ww. klatk? i sama do niej wejdzie to wtedy problem z g?owy.
Na pewno nie uganiaj si? za ni?, ani nie rób ha?asu, bo wtedy zwierzak na 100% nie opu?ci swojej kryjówki, a te? pewnie jest zestresowana i przestraszona.

Powodzenia daj zna? czy uda?o si? j? z?apa?.
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-11-03, 15:19   

Niedziou napisał/a:
chyba, ?e postawisz ww. klatk? i sama do niej wejdzie to wtedy problem z g?owy.

No ale Ola ma sporo tych myszek i jak zostawi klatk? to reszta ucieknie :razz: Olu! Je?eli masz jaki? inny pojemnik to prze?ó? myszki, a uciekinierce pozostaw otwarte drzwi do domku :wink: (do klatki).
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT