AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
mysi team vernille
Autor Wiadomość
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-07-08, 20:39   

Prze?liczne s? :) gratuluj? nowych domowniczek :)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2013-07-08, 22:18   

?liczniuchy, chyba jednak mimo wszystko mam s?abo?? do bia?ych labików :)
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-07-09, 14:16   

Gratuluj? pi?kne mysie lokatorki :)
_________________
InfinitY ..
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-09, 21:07   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


A tak si? Pinezce spodoba? wylot tunelu. :lol: Tekturka ju? nadgryziona, wi?c tylko czeka?, a? panny wype?zn? dalej, w trociny. ;d



W ogóle zdj??am im ten ko?owrotek, bo jak go odkry?y to zacz??y biega? w nim jak op?tane. Si? wystraszy?am, ?e sobie co? zrobi?, bo potrafi?y si? tak zapl?ta?, ?e ?apki zostawa?y w tyle albo je gubi?y, mimo siatki. Poza tym stwierdzi?am, ?e te wibracje mog?yby odkszta?ci? siatk? i przypadkowo da? dziewczynom mo?liwo?? ucieczki, a tego bym nie chcia?a. :lol:

A poza tym mamy si? ca?kiem dobrze, Spinka polubi?a czarne proso i uczymy si? korzysta? z poide?ka, bo dziewczyny wol? pi? z miski. ;_;
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-07-09, 21:09   

Nie maja one czasem adhd tak troch? ?
_________________
InfinitY ..
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-09, 21:12   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Maj?. :D Ju? w transporterze Spinka swoje pokaza?a, w 30 sekund przekopa?a wszystkie trociny i sponiewiera?a hamaczek. :P

W ogóle po jednym dniu sp?dzonym z dziewczynami mog? powiedzie?, ?e Spinka to ADHDowiec w?a?nie, a Pinezka jest spokojniejsza, chocia? daje si? prowokowa? Spince i te? szaleje. No i Pinezka jest mimo wszystko odwa?niejsza, przed chwil? przeparadowa?a po ca?ej d?ugo?ci klatki po linach, których wczoraj ba?a si? dotkn??. Pierwsza te? zawita?a w fioletowym tunelu, Spinka do??czy?a dopiero po paru godzinach... no i teraz siedz? tam obydwie, nie ma opcji, ?eby jest wywabi? ;D
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-07-09, 22:04   

Vernile pytam no bo zajrzyj tu http://www.myszy.info/vie...p=257825#257825
luknij na filmik znajomo to wyglada ?
_________________
InfinitY ..
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-09, 22:15   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Taaak, do?? znajomo, chocia? moja mia?a wi?cej trocin i nieco wi?kszy transporter, czyli wi?ksze pole do popisu, równa si? wi?kszy chaos. ;D

Przed chwil? nagra?am ciekawy filmik Spinki-architektki z ADHD... Eh, a? nie wiem, czy si? martwi?, czy ona ze?wirowa?a, czy to normalne XD Teraz si? uspokoi?a, ale w mi?dzy czasie zd??y?a jeszcze przenie?? te tunele na ?rodek akwa i odstawi? je z powrotem hahaah

http://www.youtube.com/watch?v=0egS8yRbFDI
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-07-09, 22:36   

vernile twoja i moja tymczsowiczka zachowuj? si? toczka w toczk? w ko?cu pewnie z jednej matki a na bank z jednej klatki :)
zobacze jeszcze co zrobi jak do duny wejdzie
_________________
InfinitY ..
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-09, 22:39   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


kinia, mo?liwe, bo my z Vaco mniej wi?cej w tym samym czasie pisa?y?my w sprawie adopcji, mo?e to mia?o jaki? wp?yw :)

Spinka si? troch? uspokoi?a, ale ju? pyska wsz?dzie wsadzi?a, nawet mi?dzy pr?ty. A? tak jej si? tam nie podoba? :D
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2013-07-09, 22:40   

haha, mi si? wydaje, ?e to nie adhd tylko zachowanie dzikich myszy ;) pami?tam jak przyjecha? do mnie Frank, mia? identyczne ruchy jak Spinka na pocz?tku filmiku - te? nie umia? w miejscu usiedzie?, a jak si? rusza? to tak szybko i w takich podskokach jak ona w?a?nie ;D my?l?, ?e z czasem troch? jej przejdzie, ale Frankiemu cz??? tej dziukosowato?ci zosta?a do ko?ca ?ycia ;D takie myszki s? ?wietne do obserwowania :)
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-07-09, 22:50   

tylko ja si? niepokoje troche bo ona w kó?ko swojej "osi " biega
_________________
InfinitY ..
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-09, 22:56   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


kinia, e tam, ma ma?o miejsca po prostu. Masz na my?li jakie? zapalenie ucha? Potrafi biega? te? w drug? stron?, zatrzyma? si?, pokopa?, wi?c si? nie bój :)

W?a?nie zaniepokoi?o mnie pukanie w szybk? czym? twardym... A, mówi?, pójd?, zobacz? co znowu wymy?li?y. Patrz?, a tam Pinezce spad?o ciasteczko z algami mi?dzy domek z ko?ków, a szyb? i biedna próbuje to wydosta?. Wydosta?a, to siedzi i podgryza dalej, zamiast i?? gdzie?, gdzie jej to nie wypadnie. Mysia logika. Teraz co jej wypadnie, to dalej si? wciska w t? przerw? malutk?.

No i Spince nie podobaj? si? podwieszane ozdoby i wszystko gryzie, podejrzewam, ?e do rana podwieszany hamaczek nie b?dzie ju? wisia?, bo to najs?abszy punkt konstrukcji ;D Który swoj? drog? zosta? ?le zinterpretowany, bo dziewczyny zamiast W, to ?pi? NA nim. Mysia logika again.

Oj co? czuj?, ?e mi du?o rado?ci przynios?. :P
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-09, 22:59   

oby tylko nie zapalenie ucha ?rodkowego...

[ Dodano: 2013-07-09, 23:00 ]
vernille napisał/a:
dziewczyny zamiast W, to ?pi? NA nim.

daj im czas, spokojnie :)
moje zanim rozkmini?y ?e domek wisz?cy ma wej?cie, to te? traktowa?y jako hamak i tylko PO nim ?azi?y ;p
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-07-09, 23:07   

A no to prosze nowy filmik zajrzyjcie http://www.myszy.info/vie...p=258602#258602

[ Dodano: 2013-07-09, 23:14 ]
Verni mam pyt a twoja tez tak szale?czo w kó?ko biega ? bo ta moja(Vaco) normalnie rekordy pobija i sie martwi?
_________________
InfinitY ..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT