AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja obecna ferajna :)
Autor Wiadomość
Lootka 
Szara myszka


Imi?: Agata
Wiek: 38
Dołączyła: 04 Paź 2012
Posty: 5
Skąd: Cz?stochowa
Wysłany: 2012-10-04, 23:04   Moja obecna ferajna :)
   Myszy: Roki [*]


Ja si? tu zagnie?d?? na forum :D z racji faktu ?e obecnie myszek nie mam :) Za to mam psa - owczarka niemieckiego d?ugow?osego suni?, dwie papu?ki faliste oraz koszatniczki sztuk trzy :) To w skrócie moja ma?? ferajna jest :) Swego czasu posiad?am jeszcze myszk? i myszki tymczasowe, chomika syryjskiego, ?ó?wia, rybki przelotnie szczurka, koty w ilo?ci bardzo mnogiej ;P To chyba tyle ;P Jednym s?owem ma?e zoo ;P W obecnym stanie gryzoniowym spor? cz??? czasu zajmuj? mi moje koszatniczki :) Wbrew pozorom i wymog? ich utrzymania zwierzaki naprawd? kochane i sympatyczne z gam? d?wi?kow? bardzo rozbudowan? :) Gadaj? ze sob? ca?y czas ;P Nie mo?na si? z nimi nudzi?. To mo?e jeszcze ma?a prezentacja zdj?ciowa :D
ps. mam nadziej? ?e w dobrym w?tku si? zainstalowa?am? :m:P:
moja dwójca z trójcy (w sumie trójca ale wida? dwójce) ;P

od lewej Gucio i Maja

i najwi?kszy cz?onek rodziny :D

To chyba na pocz?tek tyle ;P
 
 
Cathi 
Mysi Rozmówca



Imi?: Cathi
Wiek: 33
Dołączyła: 18 Mar 2012
Posty: 253
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2012-10-04, 23:12   
   Myszy: Kola, ?apka


Piesa supera?ne spojrzenie ma :D
_________________
Kropka [*], Odetka [*], Amba [*], Atesa [*]
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2012-10-04, 23:36   

kocham d?ugow?ose owczarki! Pi?kny pies, jak si? nazywa? :)
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-10-04, 23:40   

?wietny masz zwierzyniec :D
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2012-10-05, 08:06   

Fajny zwierzyniec. A? si? chce wi?cej zdj?? :)
 
 
Lootka 
Szara myszka


Imi?: Agata
Wiek: 38
Dołączyła: 04 Paź 2012
Posty: 5
Skąd: Cz?stochowa
Wysłany: 2012-10-05, 19:20   
   Myszy: Roki [*]


dzi?kuj? :)
uda?o mi si? dzisiaj wcze?nie rano ustrzeli? ?pi?ca ca?? trójce :D
 
 
rysieek 
Gadu?a Myszaty
myszkowelove



Imi?: Dorota
Wiek: 28
Dołączyła: 24 Sty 2011
Posty: 380
Skąd: Tychy .
Wysłany: 2012-10-05, 19:30   

O jejcia *_______________*
Jakie urocze <3
Kosie to naprawd? urocze stworzonka : >
 
 
 
ArolinaK 
Mysi Rozmówca



Imi?: Kasia
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 291
Wysłany: 2012-10-05, 21:30   

Fantastyczne! Chyba t? ?pi?c? trójk? wydrukowa?abym sobie na du?ym formacie i powiesi?a nad biurkiem na Twoim miejscu :grin: .
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-10-05, 22:04   

Przes?odkie :D
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Lootka 
Szara myszka


Imi?: Agata
Wiek: 38
Dołączyła: 04 Paź 2012
Posty: 5
Skąd: Cz?stochowa
Wysłany: 2012-10-06, 19:02   
   Myszy: Roki [*]


Chcia?am Was z ciekawo?ci zapyta? bo totalnie si? w tym nie orientuje, bo tak owych nie posiada?am, jak kto? chce naby? myszk? z rodowodem to ile trzeba mniej wi?cej kasy na tak? myszk? mie? w posiadaniu? Je?li to oczywi?cie nie jest jaka? tajemnica pa?stwowa ;P
 
 
ArolinaK 
Mysi Rozmówca



Imi?: Kasia
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 291
Wysłany: 2012-10-06, 19:10   

Ró?nie. To zale?y od warto?ci wystawowej myszki. Z regu?y samcole s? ta?sze od samic, poniewa? te drugie rozchodz? si? szybciej, a ludzie ci?gle maj? opory przed trzymaniem kilku ch?opaków. W dziale og?osze? drobnych bodaj?e wystawione s? m?ode samce z Mystic Rodents ju? od 5z?. Za samiczk? mo?esz zap?aci? +/- 30 z?, ale i du?o powy?ej, je?li taka panienka jest rzadko spotykanej barwy i przeznaczona do dalszej hodowli. Zdarza si? równie?, ?e wystawiane s? jakie? doros?e, rasowe myszki do adopcji. Naprawd?, to jest bardzo wzgl?dne i ci??ki okre?li? konkretnie gdzie i za ile. To nie tajemnice, chocia? wiele osób nie wiedzie? czemu kr?puje si? zadawa? podobne pytania.
A tak na marginesie, to chyba z?e miejsce na tego typu pytanie. Czemu przy koszatniczkach?! :wink:
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-10-06, 19:17   

Lootka, to ju? zale?y od p?ci myszy, rasy, odmiany, wieku... Czasami s? rasowe myszy do adopcji za darmo, czasami za symboliczne 5 z?. Jednak taka wystawowa samiczka to koszt ok. 30 z?. O to musisz ju? hodowców pyta?, bo przy ka?dej myszy wygl?da to jednak troszk? inaczej.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Lootka 
Szara myszka


Imi?: Agata
Wiek: 38
Dołączyła: 04 Paź 2012
Posty: 5
Skąd: Cz?stochowa
Wysłany: 2012-10-06, 21:29   
   Myszy: Roki [*]


jako? tak by?o mi wygodnie zapyta? w w?tku który ju? rozpocz??am a nie dla jednego pytania w?tek nowy zak?ada? :) Póki co myszek nie planuj? bo nie mam miejsca u siebie ale fajnie by?o by na przysz?o?? by? zorientowanym w tym temacie ;P Wi?c dzi?kuj? za u?wiadomienie :)

to w takim razie ?eby wróci? do kosiaków dodam par? forteczek z wczorajszego wybiegu ;P






[ Dodano: 2012-10-07, 01:23 ]
ostatnio w mojej pracy dyplomowej rysowa?am zwierzaki mi?dzy innymi myszk? :D oto moja autorska ilustracja myszy :) to w ramach moich zwierzaków ;P


ps. ilustracja ma prawa autorskie prosz? nie kopiowa? i nigdzie bez mojej zgody nie udost?pnia?
 
 
ArolinaK 
Mysi Rozmówca



Imi?: Kasia
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 291
Wysłany: 2012-10-07, 13:27   

Jejku, niezwyk?e zdj?cia! Trzecie od góry najbardziej mi si? podoba - wygl?daj?, jakby toczyli zaciek?? dyskusj? na jaki? górnolotny temat :grin: . I pierwsze... W ogóle wszystkie zdj?cia pi?kne. I niezwyk?a ilustracja, ma taki niepowtarzalny charakter. Ja te? próbowa?am swoich si? w szkicowaniu myszy. Trudne to :razz: .
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-10-07, 20:33   

?wietne zdj?cia a rysunek pierwsza klasa :)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT