AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje rasta-mysiaki ;>
Autor Wiadomość
Luna_s20 
Starszy Myszaty



Wiek: 40
Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 97
Wysłany: 2013-01-13, 07:05   

Tak przegl?dam, raz i drugi... Calypso wygl?da na temperamentnego ?obuza.
Mam s?abo?? do charakternych zwierz?t, a je?li do tego wpadn? na ?wietny pomys? posiadania czarnego umaszczenia...
Hookah wygl?da przepi?knie. Pe?en relaks na mysim pyszczku i ta b?yszcz?ca sier??... Bardzo mi si? podobaj?.
 
 
dango 
M?ody Myszaty
Rastagal ;>



Wiek: 31
Dołączyła: 26 Lip 2012
Posty: 19
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-01-13, 10:23   
   Myszy: Ch?opcy: Klaus[*] & Mikado[*], Dziewczyny: Calypso[*], Pere?ka [*], Klinga[*], Nargila i Hookah


Calypso ma do?? spokojne usposobienie, ?obuzem to jest chyba tylko Klinga :D Do Cali bardziej przypisa?abym... oboj?tno?? na wszystko, co dzieje si? wokó?. K?adzie na to ogon, po prostu ;d

Za to Hookah i Nargila to moje najbardziej towarzyskie myszki ^^ A Klaus to typ samotnika, ale jest przekochany.
 
 
 
Luna_s20 
Starszy Myszaty



Wiek: 40
Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 97
Wysłany: 2013-01-13, 10:32   

Mia?am kiedy? samic? identyczn? jak Klinga, bardzo dobrze j? wspominam - uosobienie ?agodno?ci i urodzona matka. Mia?a te? szcz??cie zosta? ze swoimi córkami na zawsze :D

Wszystkie one wygl?daj? przes?odko, Hookah sprawia bardzo delikatne, mi?e wra?enie. Ale skoro ju? wszyscy si? zachwycaj? Hookah, ja z?o?? stosowne pok?ony Calypso, która od razu mi si? za t? "niewinn? mink?" spodoba?a.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT