AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Tworzenie stron internetowych dla hodowli myszy rasowych.
Autor Wiadomość
alevue 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Patrycja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 30
Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 350
Skąd: Tralee/Gdynia
Wysłany: 2012-10-18, 23:18   Tworzenie stron internetowych dla hodowli myszy rasowych.

Ze wzgl?du na infekcj? ucha, która mnie dopad?a oraz wolny czas, który si? z tym zwi?za?, dzisiaj z braku innych efektownych zaj?? stworzy?am stron? internetow? na wix.com, która jest szablonem strony internetowej hodowli myszy rasowych (nie istniej?cej).

Z obserwacji wiem, ?e wielu hodowców przy stadzie myszy, obowi?zkach domowych i pracy/szkole, nie zawsze ma czas na stworzenie lub zaaktualizowanie strony swojej hodowli, dlatego postanowi?am zaoferowa? swoj? pomoc tym, którzy wykazali by zainteresowanie.

W swoim wolnym czasie (którego mimo wszystko nie mam za wiele, ale jednak chwila czy dwie si? znajd?), mog? stworzy? i/lub aktualizowa? na bierz?co stron? internetow? hodowli (opart? na wix.com).
Wix, jak wielu z Was na pewno zdaje sobie spraw?, jest ?atwym sposobem na stworzenie strony hodowli, jednak tak jak wspomina?am, nie ka?dy ten czas ma, jak równie? i mimo umiej?tno?ci. W tym momencie w?a?nie pojawiam si? ja, oferuj?c pomoc.
Na chwil? obecn? nie jestem pewna, czy by?by to interes czy mo?e bardziej nieodp?atna ch?? pomocy innym. Wszystko zale?y od zainteresowania stworzenia/aktualizowania witryn.

Na ten czas oraz opieraj?c si? na "kto pierwszy, ten lepszy", jestem w stanie stworzy? dwie strony internetowe dla której? z zainteresowanych hodowli - oczywi?cie na chwil? obecn? bezp?atnie.

Do ka?dej strony b?d? podchodzi? indywidualnie, tak?e bez obaw - ka?da b?dzie inna.
Dla zach?ty przedstawiam "model" strony, o której ju? wspomina?am.

http://www.razamatazz.wix.com/mousery


Prosz? pisa? ?mia?o. :m:):
 
 
 
Pepko 
Great MOUSEr
Hodowca



Imi?: Robert
Hodowla: Pepko
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 1524
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-18, 23:37   

Nie mam strony swojej Hodowli mam tylko Facebooka a to dlatego bo ani czasu nie mam by stworzyc taka strone ani nie umiem bo nigdy sie tym nie zajmowalem. Widze ze znasz sie na tym ? Myslalem komus zaplacic by stworzyl mi ladna stronke na ktorej bedzie fajnie elegancko milo i dotego sporo opisane. Jezeli Byla bys w stanie w jakis sposob mi pomoc to oczywiscie jestem w stanie sie odwdzieczyc bo wiem ze to jest sporo pracy. Wiec jak cos to priv.
_________________
Osoby Zainteresowane Myszkami Proszone S? O Kontakt :
Priv Oraz
E-Mail : pepko-hmr@o2.pl

Strona Hodowli :

https://www.facebook.com/...sowych.3?ref=hl

Zapraszamy równie? do grupy Myszy :

https://www.facebook.com/groups/677863652271567/
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-10-19, 00:47   

Si? podepn? :P równie? oferuj? swoj? pomoc w tym zakresie. Mog? stworzy?/prowadzi? facebooka, bloga lub stron?, nie tylko hodowli, ale jak?kolwiek. Za przys?owiowe "co ?aska", cho?by przysmak dla myszy ;) w tygodniu jestem dost?pna praktycznie ca?y czas, tak?e wszelkie aktualizacje mog? robi? na bie??co. Swoje projekty mog? wrzuci? zainteresowanym na PW :)

Nie, ?ebym chcia?a alevue jak?? konkurencj? robi?, po prostu mam du?o wolnego czasu, a ?e lubi? szpera? w necie, mam do?wiadczenie w moderowaniu i tworzeniu szat graficznych, lizn??am html i BBCode to ch?tnie pomog? komu?, kto na takie "zabawy" nie ma czasu :)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-19, 09:23   

Te strony s?, jak rozumiem, we Flashu?
 
 
alevue 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Patrycja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 30
Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 350
Skąd: Tralee/Gdynia
Wysłany: 2012-10-19, 09:59   

Bobeczek, napisz mi prosz? wiadomo?? na priv lub gadu (numer znajdziesz w profilu), czego konkretnie "poszukujesz" w swojej stronie internetowej. Na pewno jako? si? dogadamy, a ?e dzisiaj pi?tek i weekend przed nami, powinnam znale?? czas na zacz?cie! :m:):

Laraine, no po prostu podbierasz mi potencjalnych klientów z tym swoim HTML i BBCodem! :twisted:
No ale jak masz czas i troch? wiedzy to czemu nie! :wink:

Frufru, Wix oferuje strony tylko we flashu, ale ma to swoje plusy, poniewa? pó?niej cz?owiek sam jest w stanie wszystkiego si? nauczy? i edytowa?/aktualizowa? swoj? stron?. Nie trzeba zna? ?adnych skrótów czy kodów jak w przypadku stron tworzonych na html'u itp. :m:):
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-19, 10:04   

Tylko niestety strony we flashu maj? 'pusty content' i si? kompletnie nie pozycjonuj?. Nie wiem co prawda, na ile hodowcom mo?e zale?e? akurat na reklamie w internecie ale prowadzenie SEM i SEO na stron? flashow? to koszmarne koszty a skuteczno?? jest znikoma. Samoistnie niestety indexowanie praktycznie nie dzia?a.

No, ale na pewno s? ?adne, tego nie odmówi?. :p

Ot uwaga techniczna, bo robi? w bran?y. ;)
 
 
alevue 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Patrycja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 30
Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 350
Skąd: Tralee/Gdynia
Wysłany: 2012-10-19, 10:21   

Zastanawiam si?, o jakich kosztach mówisz dok?adnie, bo strona mo?e swobodnie egzystowa? na domenie wix, gdzie w ka?dej chwili mo?na si? zalogowa? i wszystko zmienia? za darmo. Je?eli kto? chce przenie?? stron? na swoj? domen? p?aci tylko za nazw? www strony.
My?l?, ?e Tobie chodzi o bardziej profesjonalnie rozbudowan? stron? w systemie flash, ale nie, nie. Wix to zdecydowanie co innego. :wink:
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-19, 10:40   

Nie, nie, zupe?nie nie o to mi chodzi. Strony we flashu po prostu nie maj? kodu HTML/PHP który "czytaj?" systemy google, przez co w internecie nie s? na wysokich pozycjach i praktycznie niewyindexowane. Pozycjonowanie strony we flashu wymaga gimnastyki programistycznej, która kosztuje i nie zawsze daje efekty.

Dlatego po prostu zwracam uwag?, ?e je?li kto? by chcia? mie? stron? ?atwo wyszukiwan? w internecie to ani flashowa, ani tym bardziej na serwisie Wix to si? nie uda bo reklam? zawsze b?dzie mia?o Wix jako serwis hostuj?cy, a nie konkretna strona. :)

Chc? jedynie Ci? ostrzec, ?eby? nie zap?tli?a si? w tej us?udze bo oczekiwania osób które zamówi? u Ciebie stron? mog? nie skorelowa? si? z tym co Wix oferuje. :)
 
 
alevue 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Patrycja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 30
Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 350
Skąd: Tralee/Gdynia
Wysłany: 2012-10-19, 10:47   

Rzeczywi?cie masz racj?. Dzi?ki za informacj?. :m:):

Tak jak mówi?a?, wszystko zale?y od oczekiwa? i tego, jak bardzo hodowca chce, aby strona by?a zareklamowana w sieci. Osobi?cie gdybym mia?a hodowl? i mia?abym wybra? po mi?dzy mo?liwo?ci? ?atwego aktualizowania strony a tym, czy znajdzie j? kto? w google czy nie, wybra?abym opcj? numer jeden.
Wiadome, ?e je?eli kto? b?dzie chcia? mie? stron? z prawdziwego zdarzenia to zg?osi si? do grafika, który tak? stron? stworzy od podstaw na html'u. Ja niestety nie mam do tego g?owy. Oferuj? jedynie swój czas i ch?ci. Mo?e komu? b?dzie to wystarczy?o. :wink:
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-19, 11:05   

alevue napisał/a:
Oferuj? jedynie swój czas i ch?ci. Mo?e komu? b?dzie to wystarczy?o.
I ?ycz? Ci tego, bo to mi?y gest a i pomo?e na pewno tym, którzy w ogóle nie maj? jak si? za to zabra?. :)
 
 
Pepko 
Great MOUSEr
Hodowca



Imi?: Robert
Hodowla: Pepko
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 1524
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-19, 15:56   

alevue, : Wiadome, ?e je?eli kto? b?dzie chcia? mie? stron? z prawdziwego zdarzenia to zg?osi si? do grafika, który tak? stron? stworzy od podstaw na html'u

No i szczerze powiem ze zalezy mi na kims aby ktos mi to ladnie zrobil na html :) Oczywiscie wszystkie oplaty pokrywam plus kosz jaki sobie zazyczy osoba ktora bedzie w stanie mi to stworzyc czy jest ktos taki ? Nie zalezy mi na promowaniu sie tylko aby ludzie ktorzy chca cos sie dowiedziec o mojej hodowli i zobaczyc co posiadam aktualnie w Hodowli i na sprzedaz widzieli wszystko jasno i byli zadowoleni z pracy strony :) Adres do strony tez bym chcial cos w stylu www.pepkohodowla.pl czy cos podobnego :)
_________________
Osoby Zainteresowane Myszkami Proszone S? O Kontakt :
Priv Oraz
E-Mail : pepko-hmr@o2.pl

Strona Hodowli :

https://www.facebook.com/...sowych.3?ref=hl

Zapraszamy równie? do grupy Myszy :

https://www.facebook.com/groups/677863652271567/
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-19, 16:17   

Bobeczek napisał/a:
czy jest ktos taki ?
Moja firma si? tym zajmuje, mi?dzy innymi. Wi?c je?li jeste? powa?nie zainteresowany to prosz? na PM po reszt? info. Akurat ko?cz? stron? dla innej, zacnej polskiej hodowli myszy. ;)
 
 
alevue 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Patrycja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 30
Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 350
Skąd: Tralee/Gdynia
Wysłany: 2012-10-19, 16:29   

HTML'em niestety si? nie zajmuj?. Na to zdecydowanie trzeba by?oby po?wi?ci? wi?cej czasu, którego osobi?cie a? tyle nie mam.
Frufru pomo?e albo Laraine. :m:):
 
 
 
Pepko 
Great MOUSEr
Hodowca



Imi?: Robert
Hodowla: Pepko
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 1524
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-19, 16:33   

Dzi?kuje serdecznie.
_________________
Osoby Zainteresowane Myszkami Proszone S? O Kontakt :
Priv Oraz
E-Mail : pepko-hmr@o2.pl

Strona Hodowli :

https://www.facebook.com/...sowych.3?ref=hl

Zapraszamy równie? do grupy Myszy :

https://www.facebook.com/groups/677863652271567/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT