AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
REKRUTACJA CZ?ONKOW PMC
Autor Wiadomość
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-01-14, 10:15   

ursus - cz?sto wystarczy widzie? co i w jaki sposób pisze forumowicz na tym forum lub na gg, czy jego wypowiedzi nie s? agresywne, tylko z szacunkiem traktuj? innych rozmówców, widzie? zdj?cia zwierzaków w jakich warunkach ?yj? i jak si? nimi opiekuje. Jak si? troch? tu poczyta, to ma si? ogólne rozeznanie osoby. Dla mnie akurat jest najwa?niejsze, aby osoba by?a kulturalna, nie poni?a?a innych, nie wywy?sza?a si?, nie krytykowa?a wszystkich naoko?o, tylko by?a serdeczna i ch?tna do pomocy, aby kocha?a zwierzaki i aby te zwierzaki mia?y u niej wspania?y domek. Oczywi?cie kto? powie, ?e mo?na si? pomyli? w internetowej ocenie, ale przecie? wszyscy dobrze wiemy, ?e w realu te? si? mo?na pomyli?

W ka?dym b?d? razie, je?eli b?dziesz chcia?a wst?pi? do PMC, to ja z ca?? pewno?ci? mog? Tobie napisa? rekomendacj? cz?onka PMC :grin:
 
 
 
ursus 
Mysi Bywalec


Imi?: Dorota
Hodowla: Jamnicza Ostoja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 59
Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 184
Skąd: Klucz k.Strzelec Op.
Wysłany: 2014-01-14, 20:41   

serdecznie dzi?kuj? za tak mi?e s?owa.... w sobot? chyba b?d? mie? wolne, napisz? co trzeba i poprosz? wtedy o par? s?ów.... (?e ta ?ód? tak daleko odemnie holibka...) jak by si? kto? swoj? drog? wybiera? na przyk?ad na Gór? ?wi?tej Anny to jestem oko?o 15km od niej....mo?na na kaw? wst?pi? i na pogaduchy....

stara jestem i mo?e przez to troch? z rezerw?, ale to tak ju? jest,?e teraz m?odzie? wie wi?cej w pewnych sprawach ni? starsze pokolenie... i to troch? peszy.... w szkole o myszach niewiele si? cz?ek dowie..., nawet w takiej szkole do jakiej ja chodzi?am myszy wymieniano jako szkodniki tylko!!

[ Dodano: 2014-01-18, 12:44 ]
Kochani!
W?a?nie wysy?am papiery i zapytuj?: czy kto? mo?e napisa? poparcie dla mnie??? Kto ma odwag??? bardzo prosz? :moops:

[ Dodano: 2014-04-19, 19:13 ]
jakkolwiek g?upio to brzmi... jestem cz?onkiem...(hahaha)

jaka? legitymacja te? b?dzie??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT