AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
K?cik Mysich Przygod
Autor Wiadomość
pumba1784 
M?ody Myszaty
Uwielbiam myszki



Imi?: Konrad
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 39
Wysłany: 2010-11-02, 19:25   
   Myszy: Sabina, ?.p. Pere?ka, ?.p. Kartofel, ?.p. Szachmacik, ?.p. Pche?ka, ?.p. Kuleczka, ?.p. Baranek, ?.p. Lukrecja


W temacie "Cze?? wszystkim!" pisa?em, ?e gdy kupowa?em samiczki to by?a d?uga historia i chc? wam o tym opowiedzie?.

Gdy By?em w Grecji zdech? mój Szachmacik wi?c kupi?em 2 samiczki.
Gdy w?o?yli?my je do klatki jedna z myszy dosta?a ADHD i po czym zacz??y walczy?.
Okaza?o si?, ?e to samiec!!!
Pojechali?my do sklepu by j? wymieni? a okaza?o si?, ?e bez paragonu nie mo?na wymieni?!
Na szcz??cie pan, który nam sprzedawa? by? bardzo mi?y i znalaz? nasz paragon w ?mietniku :smile: :smile: Uda?o si? wymieni? i teraz u myszek jest spokój.
_________________
Konrad
 
 
Rachela Elarge 
Myszowaty



Imi?: Patka
Wiek: 26
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 495
Skąd: Nowy Targ/Kraków
Wysłany: 2010-11-02, 19:36   
   Myszy: Jackie ['], Claire ['], Adele [']


pumba1784 napisał/a:
znalaz? nasz paragon w ?mietniku


wow, co za po?wi?cenie. nie spodziewa?abym si? :)
_________________
Jestem ?ywym dowodem na to, ?e g?upi ma zawsze szcz??cie.
 
 
bobek_114 
Mysi Rozmówca
Motylem jestem ..



Imi?: Ania
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 253
Skąd: G?ogów
Wysłany: 2010-11-02, 20:15   
   Myszy: Bobek


Rzeczywi?cie to jaki? na prawd? niez?y go??, je?eli szuka? paragonu. Rzadko si? tacy zdarzaj?. :smile:
_________________
'Lepiej, ?eby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, ni? kochali kogo?, kim nigdy nie b?d?'
Kurt Cobain.
 
 
 
pumba1784 
M?ody Myszaty
Uwielbiam myszki



Imi?: Konrad
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 39
Wysłany: 2010-11-02, 20:38   
   Myszy: Sabina, ?.p. Pere?ka, ?.p. Kartofel, ?.p. Szachmacik, ?.p. Pche?ka, ?.p. Kuleczka, ?.p. Baranek, ?.p. Lukrecja


Z t? drug? samic? to by? dobry wybór bo okaza?o si?, ?e ta pierwsza kupiona bardzo dobrze si? przyja?ni z t? drug?
_________________
Konrad
 
 
Myszata 
Myszo?ak



Imi?: Wiktoria
Pomogła: 7 razy
Wiek: 26
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 677
Skąd: Kraków, Nowa Huta
Ostrzeżeń:
 1/3/6
  Wysłany: 2010-11-12, 19:07   Nowa ?ció?eczka, czyli papier w roli g?ównej
   Myszy: Brak


Dzisiaj postanowi?am da? myszkom potargan? chusteczk? do domku, bo przeczyta?am tutaj na forum, ?e dzi?ki temu jest im cieplej itd.
Wi?c potarga?am chusteczki, wyj??am domek i wsadzi?am tam papier. Myszki bacznie mi si? przygl?da?y ;) W?o?y?am domek i powiedzia?am:
- Hej. Macie papierek!
A one pow?cha?y i zacz??y powoli znosi? po jednym kawa?eczku do k?ta, a? w ko?cu Dixi dosta?a jakiego? transu i chodzi?a tak szybko ?e ledwo co j? widzia?am ! :) Po jakim? czasie wzi??a jaki? kawa?ek, podesz?a do kupki i zacz??a si? wraca?, a w po?owie drogi, tak jakby przypomnia?a sobie o tym, ?e nie od?o?y?a i si? wróci?a :)
To by?o ?wietne prze?ycie patrze? si? na takich pracusiów. :) Po chwili napi?y si?, a Bris posz?a je?? :mszama: , a Dixi najpierw si? umy?a :mmycie: a potem posz?a spa? :mwrr: . Si? zm?czy?y :P
 
 
 
1kamilla1 
Myszo?ak



Imi?: Kamilla
Pomogła: 4 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 683
Skąd: Skrzyszów/ Opole
Wysłany: 2010-11-16, 16:22   
   Myszy: California [*],Uvetta(ima)[*],Bajka[*],Alfa[*],Lusia,Birma,Tosia,Yuki,Ruda


moja Lu?ka te? od razu chwyta rozwarstwion? chusteczke i chowa do domku :) a ?pi tam razem z Alf?, jej now? wspó?lokatork? :D
_________________
 
 
SponGeBob 
Gadu?a Myszaty
~My?l PoZyTyWnIe~



Imi?: Agata
Pomogła: 1 raz
Wiek: 26
Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 348
Skąd: W-wa
Wysłany: 2011-02-24, 20:07   
   Myszy: Bubcia,Orzeszek[samiczka inaczej br?zik ;p],Bia?a (mia?a by? pysia ale nikt tak do niej nie mowil :) M?odziutka pche?ka :D


To mo?e ja sie teraz wypowiem . Mo?ecie uzna? ?e to nie jest do ko?ca mysia historia , a jednak co? w tym stylu...

Otó? zawsze rano , gdy ide do szko?y to siedz? kawki na balkonie (ptaki) przylatuj? tu od jakiego? czasu nie wiedzialam z jakiego powodu...Prawdopodobnie przychodz? tu po to by popatrze? na myszaki :razz: Rano w klatce jest jeszcze ruch dobrze ?e ogony ich niewidz? troche by by?y zmartwione :grin:
_________________
GrubSon
 
 
Leonna 
Myszowaty
OPIS W BUDOWIE :)


Imi?: Julia
Pomogła: 2 razy
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 541
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-25, 17:34   

SponGeBob, s?dz?, ?e nie powinno si? trzyma? klatki na parapecie.
Ale je?eli mysiakom to nie przeszkadza...
:m:

 
 
SponGeBob 
Gadu?a Myszaty
~My?l PoZyTyWnIe~



Imi?: Agata
Pomogła: 1 raz
Wiek: 26
Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 348
Skąd: W-wa
Wysłany: 2011-02-25, 17:38   
   Myszy: Bubcia,Orzeszek[samiczka inaczej br?zik ;p],Bia?a (mia?a by? pysia ale nikt tak do niej nie mowil :) M?odziutka pche?ka :D


Na parapecie nie trzymam bo parapet za krótki myszki stoj? tak ?e jest mo?liwo?? patrzenia na nie ale ?wiat?o dzienne nie dosi?ga by je razi? . Chyba najpro?ciej , przepraszam za OFF'a :smile:
_________________
GrubSon
 
 
FajnaMysz 
Starszy Myszaty



Imi?: Zuza
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 58
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-03-26, 18:03   
   Myszy: Wiktorek [*], Fabianek [*] i Ahmed [*]


Historia pewnych dziewczyn o chomikach. Uzna?y je (te historie) za ?mieszne. :mshock:

1)ma chomika syryjskiego polozylam go na biurko a on weszedl do drukarki nie moglam go wyjac nie chcialam go wziac za glowe bo by piszczal i by moglo mu sie cos stac no ale wzielam ogorka a on nie chcial no i go w koncu wyciagnelam troche go mocniej przycisnelam ale nie piszczal skonczylo sie na tym ze mial tylnia lapke od tuszu musialam ja wyczyscic walilam juz z tym ze drukarka mogla sie zepsuc wazny dla mnie chomik bo go pokochalam choc mam go prawie dopiero 2 tyg. a najsmieszniejsze jest to ze moja siostra starsza przyszla i pokazala mi od gory jak to mozna otworzyc i to nie jest trudne chomika bym wyciagnela szybko a tak przez taka mala szparke o dl. 6 cm reka mi sie ledwo miescila

2)Moja by?a taka, jak oko?o pó? roku temu wci?gn??am przez przypadek chomika odkurzaczem, gdy sprz?ta?am pi?terko ( :mshock: ) ; D Ca?e szcz??cie ?elkowi nic nie sta?o, lecz z bia?ego futerka zrobi?o si? szare.


PS. Sory za b??dy ale to kopiowane z zapytaja
_________________
<:3)~~
 
 
 
Myszata 
Myszo?ak



Imi?: Wiktoria
Pomogła: 7 razy
Wiek: 26
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 677
Skąd: Kraków, Nowa Huta
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-03-26, 18:31   
   Myszy: Brak


FajnaMysz, Uwa?asz te opowie?ci za prawdziwe? - Bo ja nie.
Ka?dy mo?e sobie takie co? zmy?li?. :roll:
_________________
Je?li chcesz zmieni? ?wiat zacznij od siebie
 
 
 
myszuunia 
Myszo?ak
myszomania



Imi?: Gabriella
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 632
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-03-26, 18:33   
   Myszy: Pierniczek, Biszkopt


je?li nawet jest prawdziwe, a ju? bardziej to z drukark?, to te dziewczyny zachowuj? si? nieodpowiedzialnie. Zwyk?y sadystki :evil:

[ Dodano: 2011-03-26, 18:36 ]
SponGeBob napisał/a:
To mo?e ja sie teraz wypowiem . Mo?ecie uzna? ?e to nie jest do ko?ca mysia historia , a jednak co? w tym stylu...

Otó? zawsze rano , gdy ide do szko?y to siedz? kawki na balkonie (ptaki) przylatuj? tu od jakiego? czasu nie wiedzialam z jakiego powodu...Prawdopodobnie przychodz? tu po to by popatrze? na myszaki :razz: Rano w klatce jest jeszcze ruch dobrze ?e ogony ich niewidz? troche by by?y zmartwione :grin:

oczywi?cie ptaki uwielbiaj? gapi? si? na myszki.

Ja sama mam papugi, obok myszk?. Zawsze gdy tylko myszka wyjdzie co? zje?? na pi?terko papugi wpadaj? w sza?. Chc? jak najszybciej si? do niej dosta?, przy czym ?piewaj? wniebog?osy. Pierniczek cz?sto ma otwieran? klatk? i chodzi sobie po stoliku, na którym jest jego klatka i papuzia, wspina si? na gór? ich klatki i potrafi je ogl?da? godzinami. :mrgreen:
_________________
...
 
 
 
FajnaMysz 
Starszy Myszaty



Imi?: Zuza
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 58
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-03-26, 22:21   
   Myszy: Wiktorek [*], Fabianek [*] i Ahmed [*]


Myszata, mo?e i nie prawdziwe ale smutne. Ja gdybym chomika odkurzaczem wci?gn??a to od razu do weta bym lecia?a ?eby tylko sprawdzic czy nic mu nie jest (i oczywi?cie leczyc jakby co? si? dzia?o) :m:/:
_________________
<:3)~~
 
 
 
Myszata 
Myszo?ak



Imi?: Wiktoria
Pomogła: 7 razy
Wiek: 26
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 677
Skąd: Kraków, Nowa Huta
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-03-26, 22:22   
   Myszy: Brak


FajnaMysz napisał/a:
do weta bym lecia?a

Je?eli co? by mu by?o, to co?
Nie wiem co mo?e si? sta? oprócz ?mierci lub z?amania ko?czyn..
_________________
Je?li chcesz zmieni? ?wiat zacznij od siebie
 
 
 
FajnaMysz 
Starszy Myszaty



Imi?: Zuza
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 58
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-03-26, 22:25   
   Myszy: Wiktorek [*], Fabianek [*] i Ahmed [*]


No te? prawda. Ale i tak bym lecia?a ?eby si? nawet spokojniej poczuc. :m:
_________________
<:3)~~
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT