AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Laraine
2012-12-16, 19:39
Okazje, czyli tanie zakupy dla myszek
Autor Wiadomość
e_wisniewska 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ewa
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 330
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-20, 23:09   
   Myszy: Pako (*)


o!!!!!!!!!!! ee bez pi?terka to palcem nie kiwne :P
_________________
Za T?czowym Mosteczkiem jeste? Ty, moja jedyna i najdro?sza, sp?dzi?am z Tob? najpi?kniejsze 3 lata i 9 miesi?cy, kiedy? spotkamy si? tam i ju? zawsze b?dziemy razem! (Pami?ci sunieczki Nuteczki), do??czy? do Ciebie Pako, jedyny i wyj?tkowy, zaopiekuj si? nim :(
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-11-20, 23:48   

Mousehouse napisał/a:
http://tablica.pl/oferta/klatka-alex-60-tka-dla-chomika-myszy-ID1J6r1.html#15cc0611;r:1;s:


Reklam? wero robisz :D
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-21, 16:46   

To mo?e ja zrobi? ma?? reklam? sklepowi, o którym par? razy pisa?am: http://sidonet.istore.pl/...tki-dla-gryzoni

Z moich poszukiwa? wynika, ?e maj? na wi?kszo?? klatek najni?sze ceny na rynku. Porównanie oczywi?cie dotyczy klatek zupe?nie nowych, rzecz jasna nigdy nie b?d? mie? lepszej ceny ni? klatka u?ywana.

Niemniej polecam, szczególnie dla tych dwóch które sama mia?am, tj. Pet Inn ROBIN ( http://sidonet.istore.pl/...0x38x255cm.html ) oraz Pet Inn ARIEL-1 ( http://sidonet.istore.pl/...70x45x31cm.html ). Ceneo, Nokauty i inne serwisy dobitnie w czasie kiedy kupowa?am, wskazywa?y ?e maj? najni?sze ceny za to samo. Polecam równie? od strony serwisowej - szybciutka wysy?ka i sta?y kontakt na gg.


Uprzedzam pytania - nie, nie mam z nimi ?adnej umowy ani znajomo?ci. Po prostu jestem zadowolon? klientk? która ma wymagania i by?a mile zaskoczona. ;)
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2012-11-21, 17:18   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


Sklep ma owszem tanie co niektóre klatki, ale ja mia?am z nim nieprzyjemn? sytuacj?. Kontakt by? s?aby, a pó?niej musia?am d?ugo czeka? zanim oddali pieni?dze. Facet nie by? zbyt uprzejmy i zrazi?am si? co do tego sklepu :/ Wys?a? paczk?, kurierzy j? zgubili, znale?li rozwalon?, powiedzieli, ?e nie ma takiej drugiej. Wspomn? dodatkowo, ?e gdy otrzyma?am od go?cia info, ?e sklep nie posiada ju? ani jednej takiej klatki jak? zamówi?am, nie zosta?a dodana na stron? ?adna informacja, ?e na t? chwil? nie posiadaj? jej. Ca?e to zaj?cie trwa?o naprawd? d?ugo i rozczarowa?am si? tym sklepem.
Nie mniej jednak to by?a pojedyncza sytuacja i moje osobiste do?wiadczenie wi?c nie chc? kogo? przekonywa?, ?e ten sklep to z?o czy co? ;)
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-21, 17:26   

Zumi007, a kiedy to mia?o miejsce? Bo mo?e w mi?dzyczasie poprawili swój serwis? Szokuje mnie ta historia bo ja rozmawiaj?c z nimi by?am bardzo profesjonalnie traktowana, a za opó?nion? o jaki? czas przesy?k? przepraszali mnie osobi?cie, a po dostarczeniu dzwonili z pytaniem czy wszystko ok.
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2012-11-21, 17:31   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


Wiesz, co.. Nie pami?tam dok?adnie, ale tak mniej wi?cej 2 miesi?ce temu. Mog? sprawdzi? maile itd to b?d? wiedzia?a dok?adniej, ale tak na oko to w?a?nie ze 2 miesi?ce temu, czyli do?? niedawno.
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-21, 17:37   

Zumi007, no to pozostaje mi ocen? zostawi? innym u?ytkownikom. Nie chc? na si?? forsowa? ?e sklep jest dobry je?li s? zarówno za jak i przeciw. Szkoda troszk?, mia?am nadziej?, ?e podsun??am fajne ?ród?o dobrych i tanich klatek. A tu taki smrodek. Eh. Ale dobrze ?e uprzedzi?a?. :)
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2012-11-21, 18:03   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


No tak, dok?adnie. Oceny s? po?rednie, bo ciebie zaskoczyli pozytywnie, mnie negatywnie. Teraz jak kto? b?dzie zainteresowany to b?dzie wiedzia? jakie mia?y?my sytuacje i czego si? ewentualnie mo?e spodziewa? ;)
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2012-11-25, 13:58   

http://tablica.pl/oferta/...#e005fe1b;r:;s:
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-11-25, 21:26   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Nie ma to jak "klatka dla chomika" xd A to bia?e to co to?
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2012-11-25, 22:00   

http://forum.e-chomik.pl/...-na-zamowienie/

Polecam, tanio! :)
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2012-11-26, 08:50   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


Tanio, fajnie i do tego mo?na pomóc :) Chyba kupi? kilka dla moich ma?ych. Dzi?ki za link MadziaLena :)
 
 
e_wisniewska 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ewa
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 330
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-26, 11:26   
   Myszy: Pako (*)


Udost?pni??m to na facebook'u :D
_________________
Za T?czowym Mosteczkiem jeste? Ty, moja jedyna i najdro?sza, sp?dzi?am z Tob? najpi?kniejsze 3 lata i 9 miesi?cy, kiedy? spotkamy si? tam i ju? zawsze b?dziemy razem! (Pami?ci sunieczki Nuteczki), do??czy? do Ciebie Pako, jedyny i wyj?tkowy, zaopiekuj si? nim :(
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-11-26, 11:30   

W?a?nie od niej zamawiam mostki wi?c jak kto? z wawy ch?tny do wspólnej wysy?ki zapraszam na pw pisa? :) Zapraszam mo?emy szczurkowi pomóc
_________________
InfinitY ..
 
 
e_wisniewska 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ewa
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 330
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-26, 12:19   
   Myszy: Pako (*)


http://warszawa.gumtree.p...?AdId=422215162
_________________
Za T?czowym Mosteczkiem jeste? Ty, moja jedyna i najdro?sza, sp?dzi?am z Tob? najpi?kniejsze 3 lata i 9 miesi?cy, kiedy? spotkamy si? tam i ju? zawsze b?dziemy razem! (Pami?ci sunieczki Nuteczki), do??czy? do Ciebie Pako, jedyny i wyj?tkowy, zaopiekuj si? nim :(
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT