AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzika myszka
Autor Wiadomość
MadziaKa 
M?ody Myszaty


Imi?: Magdalena
Wiek: 32
Dołączyła: 09 Wrz 2012
Posty: 23
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-11-12, 13:37   Dzika myszka
   Myszy: Sigma, Delta, Pi, ma?a Mi


hej, jedna z moich myszek, która jest u mnie ju? 1,5 miesi?ca chyba mnie nie polubi?a. Mo?e i brzmi to ?miesznie, ale tak jest... Pozosta?e dziewczyny s? ciekawskie, wychodz? na r?k? itd. Da?am im do klatki skarpetk?, któr? tar?am wcze?niej w d?oniach (zapach). Ma?a Mi ?pi w tej skarpecie, wi?c zna mój zapach, jednak gdy wk?adam palec, r?k? do klatki, pow?cha i baaardzo szybko ucieka - jest to najszybciej biegaj?ca mysz jak? w ?yciu widzia?am ;D
Nie wiem co mog?a bym zrobi? - cierpliwo?? - to wiem. Codziennie, co par? dni próbuj? i nic i nic.. Ju? tyle ogonków w swoim ?yciu oswoi?am, a takiego przypadku jak ta mysia jeszcze nigdy nie spotka?am... Jakie? pomys?y/sugestie?
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 13:41   

Moje myszy niektóre po 3 miesi?cach dopiero przesta?y ucieka?. Cierpliwo?? to jedyne co mog? Ci poleci?, nie ma magicznego sposobu. Ka?da mysz jest inna, a ta mo?e te? nigdy Ciebie nie zaakceptowa?. To nie pies czy kot, taki zwierzak i takie jego uroki. ;)
 
 
MadziaKa 
M?ody Myszaty


Imi?: Magdalena
Wiek: 32
Dołączyła: 09 Wrz 2012
Posty: 23
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-11-12, 13:46   
   Myszy: Sigma, Delta, Pi, ma?a Mi


Okej, dzi?kuj? :) Mo?e jeszcze si? przekona... A jak nie, to b?d? mie? ma?ego uciekiniera do ko?ca ?ycia...;)
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 14:11   

MadziaKa napisał/a:
b?d? mie? ma?ego uciekiniera do ko?ca ?ycia...;)
Takie myszy te? poprawiaj? czasem humor. Zabawnie si? je obserwuje kiedy próbuj? by? odwa?ne i wychylaj? pyszczek z norki czy zakamarków klatki. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT