AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
[Klatka] Art-Met
Autor Wiadomość
Presea 
Mysi Bywalec



Imi?: Kasia
Hodowla: Oblivion
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 14 Lis 2005
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-07, 06:56   

My?le, ?e 8 to maksimum.
_________________
~~ Myszki rasowe OBLIVION ~~
 
 
 
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-07, 08:33   

Faaajna klatka :]
 
 
 
dakon 
M?ody Myszaty


Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-02-15, 18:17   Klatka ART-MET

Witam, mam do Was proste pytanie, poniewa? mój myszek mieszka w faunarium (wiem - przepraszam - niewiedzia?em ;P ) my?le o zakupie klatki, ale te? my?l? na przysz?o?? i chcia?bym tak? wi?ksz?, znalaz?em fajn? na allegro, ale cena do?? wysoka, czy mo?e kto? taki model widzia? w sklepie internetowym ale taniej ? 8)

link do modelu który mnie interesuje

Klatka ART-MET
 
 
Agata. 
Myszowaty



Imi?: Agata
Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 460
Skąd: Che?m/Warszawa
Wysłany: 2011-02-16, 15:03   
   Myszy: brak


Mam t? klatk?, bierz - polecam :smile:
Mieszka w niej aktualnie chomik - a potem kto wie ? Równie dobrze nada si? dla stada myszek, dla szczurków albo nawet i królika (ca?e ?cianki te? mo?na odczepi? na zasadzie drzwiczek :P ) :)

Tylko ty pokaza?e? t? z oferty od Pyko - ja j? mam i we? lepiej st?d http://www.zoohandel24h.pl/produkt-77-43 .
Ró?nicy mo?e i nie zauwa?ysz ale przypatrz si? pi?trom. W tej od Pyko sklejka nie przylega do boku klatki tylko jest to taki 3cm odst?p. W zoohandel s? w innym miejscu zrobione te otwory do przyczepienia i dlatego pi?tro ?adnie przylega.
To mo?e si? wydawa? bez znaczenia ale naprawd? wiem,?e czasem trzeba szybko z?apa? zwierzaka a on przez taki odst?p to sobie bezczelnie zwieje i b?dziemy go gania? po klatce :razz:
_________________
"The fate of animals is inextricably linked with the destiny of man.."

Daisy['],Ruda['],Ksenia['],Buba['],Iluzja['],Indy[']
 
 
 
dakon 
M?ody Myszaty


Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-02-16, 19:27   

Agata., dzi?ki za informacje, te? zauwa?y?em ten problem z pi?terkiem, pomidor - chyba ze mn? ?le, albo bardzo mi zale?y bo na takie sprawy zwracam uwag?, cenowo wyjdzie to samo, a b?dzie nawet lepsza. W marcu, najpó?niej kwietniu jest moja (minusy bycia na bezrobotnym :evil: )
 
 
myszuunia 
Myszo?ak
myszomania



Imi?: Gabriella
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 632
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-02-24, 10:37   Re: Klatka ART-MET
   Myszy: Pierniczek, Biszkopt


dakon napisał/a:
Witam, mam do Was proste pytanie, poniewa? mój myszek mieszka w faunarium (wiem - przepraszam - niewiedzia?em ;P ) my?le o zakupie klatki, ale te? my?l? na przysz?o?? i chcia?bym tak? wi?ksz?, znalaz?em fajn? na allegro, ale cena do?? wysoka, czy mo?e kto? taki model widzia? w sklepie internetowym ale taniej ? 8)

link do modelu który mnie interesuje

Klatka ART-MET

Z tego co napisa?e? rozumiem, ?e masz jedn? myszk?.
Dla jednej myszki, chcesz tak? ogromn? klatk??
Jak napisali moi poprzednicy taka klatka, jest dla ok. 10 myszy.
_________________
...
 
 
 
dakon 
M?ody Myszaty


Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-02-24, 12:29   

Przemy?la?em w?a?nie ten temat, my?le ?e nie ma jednak sensu kupowanie tak du?ej klatki, cho? my?le ?eby w przysz?o?ci mie? wi?cej myszek, ale to narazie s? dalekie pany. Cho? czytam ka?dy post na temat klatek, akwarium itd. dalej jestem w kropce i nie wiem co mam wybra?. Najlepszym rozwi?zaniem by?by Kuba ale praktycznie ju? s? niedost?pne...
 
 
G?odomorra 
Szara myszka


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-02-24, 12:40   

Moim zdaniem im wieksza klatka tym lepiej nawet dla jednej myszki. Zawsze mo?na woln? przestrze? jako? zagospodarowa?. Im wi?cej miejsca tym wi?cej zabawek i myszka jest szcz??liwsza. A jak bedziesz chcia? kiedy? mie? wi?cej myszek to od razu b?dziesz mia? du?? klatke i nie trzeba b?dzie kombinowa? z now?.
Lepiej od razu kupi? wi?ksz? klatk?.
 
 
 
myszuunia 
Myszo?ak
myszomania



Imi?: Gabriella
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 632
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-02-24, 12:49   
   Myszy: Pierniczek, Biszkopt


G?odomorra napisał/a:
Moim zdaniem im wieksza klatka tym lepiej nawet dla jednej myszki. Zawsze mo?na woln? przestrze? jako? zagospodarowa?. Im wi?cej miejsca tym wi?cej zabawek i myszka jest szcz??liwsza. A jak bedziesz chcia? kiedy? mie? wi?cej myszek to od razu b?dziesz mia? du?? klatke i nie trzeba b?dzie kombinowa? z now?.
Lepiej od razu kupi? wi?ksz? klatk?.

tak, tylko, ?e myszka nie b?dzie korzysta? z a? tak ogromnej przestrzeni.
u?ywa? b?dzie jak?? 1/5 klatki.
A skoro on chce kupi? jedn? mysz, to podejrzewam, ?e kupuje samca (samiczka nigdy pojedy?czo!), a do samca raczej nie dokupi towarzystwa w?asnej p?ci, a hodowli w?asnej nie ma, wi?c samiczki nie dokupi. (nie ma hodowli zapisanej w profilu)
_________________
...
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2011-02-24, 13:09   

myszuunia napisał/a:
tak, tylko, ?e myszka nie b?dzie korzysta? z a? tak ogromnej przestrzeni.
u?ywa? b?dzie jak?? 1/5 klatki.
absolutna bzdura! oczywi?cie, ?e mysz b?dzie korzysta? z ca?o?ci klatki - b?dzie biega? wsz?dzie, dlatego im wi?ksza tym lepsza nawet dla pojedynczo trzymanego zwierzaka (wiem to z do?wiadczenia - trzyma?am dwa samce w ogromniastej klatce samoróbce i biega?y dos?ownie wsz?dzie).
Poza tym
myszuunia napisał/a:
on chce kupi? jedn? mysz,
kolega ju? ma t? mysz z tego co zrozumia??m, a gdyby w przysz?o?ci zdecydowa? sie na stadko samiczek to wi?ksza klatka b?dzie jak znalaz?
Osobi?cie polec? Ci mini dun?, dakon, ale przejrzyj sobie dzia? o klatkach i mo?e to jako? pomo?e dokona? wyboru. Je?li chodzi o klatk? z tematu to jest ?wietna, przestronna i w ogóle, ale przera?a mnie widok wysypanych trocin (kupa sprz?tania przy kopiacych zwierzakach) i nara?enie na przeci?gi.
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
myszuunia 
Myszo?ak
myszomania



Imi?: Gabriella
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 632
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-02-24, 13:17   
   Myszy: Pierniczek, Biszkopt


dakon napisał/a:
Przemy?la?em w?a?nie ten temat, my?le ?e nie ma jednak sensu kupowanie tak du?ej klatki, cho? my?le ?eby w przysz?o?ci mie? wi?cej myszek, ale to narazie s? dalekie pany. Cho? czytam ka?dy post na temat klatek, akwarium itd. dalej jestem w kropce i nie wiem co mam wybra?. Najlepszym rozwi?zaniem by?by Kuba ale praktycznie ju? s? niedost?pne...

ja te? radzi?am bym 2 samiczki + dun? mini hamster. ;)

[ Dodano: 2011-02-24, 13:23 ]
Do?ka napisał/a:
absolutna bzdura! oczywi?cie, ?e mysz b?dzie korzysta? z ca?o?ci klatki - b?dzie biega? wsz?dzie, dlatego im wi?ksza tym lepsza nawet dla pojedynczo trzymanego zwierzaka (wiem to z do?wiadczenia - trzyma?am dwa samce w ogromniastej klatce samoróbce i biega?y dos?ownie wsz?dzie).
Poza tymkolega ju? ma t? mysz z tego co zrozumia??m, a gdyby w przysz?o?ci zdecydowa? sie na stadko samiczek to wi?ksza klatka b?dzie jak znalaz?
Osobi?cie polec? Ci mini dun?, dakon, ale przejrzyj sobie dzia? o klatkach i mo?e to jako? pomo?e dokona? wyboru. Je?li chodzi o klatk? z tematu to jest ?wietna, przestronna i w ogóle, ale przera?a mnie widok wysypanych trocin (kupa sprz?tania przy kopiacych zwierzakach) i nara?enie na przeci?gi.

Sama mia?am kiedy? pot??n? klatk? i przyznam, ?e na pocz?tku nakupi?am ogrom zabawek, ale po tygodniu myszka zacz??a funkcjonowa? normalnie - du?o spa?a, jak zawsze wstawa?a po jedzenie, i wieczorem chodzi?a tylko do ko?owrotka. Jedna mysz nie potrzebuje a? tak du?o miejsca. A poza tym skoro Dakon chce mie? jedn? samiczk? i ewentualnie pó?niej uzupe?ni? do stada - powinien od razu kupi? dwie samiczki. Dziewczynka nie powinna by? sama.
_________________
...
 
 
 
dakon 
M?ody Myszaty


Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-02-24, 13:23   

o jejku jaka k?ótnie przezemnie 8) powiem Wam, ?e ju? sam niewiem, czytam, czytam, czytam i mam milon my?li na sekund?. Teraz dosz?a kolejna propozycja mojej dziewczyny, czyli akwarium, zosta?o Jej akwarium po myszkach w którym ona kiedy? sobie hodowa?a.
Mam m?tlik w g?owie :roll:


Edit:
Mam samczyka, pr?dzej pisa?em, ?e w przysz?o?ci planowa?bym samiczki aby mie? wi?cej myszek, bo mnie myszki coraz bardziej rajcuj? :smile:
 
 
myszuunia 
Myszo?ak
myszomania



Imi?: Gabriella
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 632
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-02-24, 13:32   
   Myszy: Pierniczek, Biszkopt


dakon napisał/a:
o jejku jaka k?ótnie przezemnie 8) powiem Wam, ?e ju? sam niewiem, czytam, czytam, czytam i mam milon my?li na sekund?. Teraz dosz?a kolejna propozycja mojej dziewczyny, czyli akwarium, zosta?o Jej akwarium po myszkach w którym ona kiedy? sobie hodowa?a.
Mam m?tlik w g?owie :roll:


Edit:
Mam samczyka, pr?dzej pisa?em, ?e w przysz?o?ci planowa?bym samiczki aby mie? wi?cej myszek, bo mnie myszki coraz bardziej rajcuj? :smile:

rozumiem co odczuwasz. Milion my?li na sekund?, co raz to nowe pomys?y - to samo mia?am przed zakupem myszek i klatki. :moops:
Je?li twoja dziewczyna ma niepotrzebne akwarium - ca?kiem dobry pomys?, ale wa?ne ?eby mia?a odpowiednie wymiary.
Co do twojego mysza: nie rozumiem, ty chcesz mu dokupi? samiczki, czy samiczki w oddzielnej klatce? A jak? aktualnie klatk? ma twój samczyk?
_________________
...
 
 
 
dakon 
M?ody Myszaty


Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-02-24, 13:38   

narazie nie znam rozmiarów tego akwarium, nawet by?by to fajny pomys?, gdybym musia? kupi? wi?ksze bo akwaria s? stosunkowo tanie, 50l za oko?o 50zl. Mojemu myszakowi nie planuj? dokupywa? ?adnej kole?anki a tym bardziej kolegi. To s? plany na przysz?o??, gdy zabraknie mojego ogonka :oops: aktualnie trzymam go w faunaboxie, co by?o moim b??dem pocz?tkuj?cego, nie poczyta?em, w zoologu powiedzieli ?e b?dzie git, a tak naprawde nie jest :?
 
 
myszuunia 
Myszo?ak
myszomania



Imi?: Gabriella
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 632
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-02-24, 13:45   
   Myszy: Pierniczek, Biszkopt


dakon napisał/a:
narazie nie znam rozmiarów tego akwarium, nawet by?by to fajny pomys?, gdybym musia? kupi? wi?ksze bo akwaria s? stosunkowo tanie, 50l za oko?o 50zl. Mojemu myszakowi nie planuj? dokupywa? ?adnej kole?anki a tym bardziej kolegi. To s? plany na przysz?o??, gdy zabraknie mojego ogonka :oops: aktualnie trzymam go w faunaboxie, co by?o moim b??dem pocz?tkuj?cego, nie poczyta?em, w zoologu powiedzieli ?e b?dzie git, a tak naprawde nie jest :?

Aha, teraz ju? rozumiem!
Widzisz mi trzeba wszystko dok?adnie t?umaczy?. :oops:
a mo?e znajdziesz na internecie jego zdj?cie? (faunaboxa)
I teraz rozumiem to tak:
- masz samca, chcesz mu kupi? klatk?, ale tak?, ?eby ju? by?a na przysz?o?? bo po jego odej?ciu chcesz mie? stadko samiczek, tak?
Ja bym ci tu dalej radzi?a kupi? dun?. ;)
_________________
...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT