AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: kat
2010-09-02, 16:30
Jak zrobi? gniazdko
Autor Wiadomość
Hethell 
M?ody Myszaty


Wiek: 55
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 37
  Wysłany: 2007-03-19, 18:01   Jak zrobi? gniazdko

jak ma wygladac gnizdko dla myszy w ciazy? jakiej ma byc wielkosci i co ma byc w srodku?
Ostatnio zmieniony przez kat 2007-04-10, 10:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-19, 18:07   
   Myszy: tak


A to nie twój interes... :P Ty tylko dostarcz papierowego materiau?u, np. husteczek (bezzapachowe, bez nadruków), mog? by? te? ?cinki materia?u. Mysza ju? sama to sobie wszystko zabierze w wybrane miejsce (najcz??ciej domek, ale nie koniecznie) i zrobi takie gniazdko jak jej si? podoba. :)
 
 
 
Hethell 
M?ody Myszaty


Wiek: 55
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 37
Wysłany: 2007-03-19, 18:10   

ok,dzieki:)

[ Dodano: 2007-03-19, 18:43 ]
tylko wrzucilam jej do akwa podarty bialy papier od razu wciagnela go do domku:D i tam cos uklada na kupkach jedzenia. czy powinnam im wszysko z domku wywalac podczas sprzatania klatki?
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-03-20, 17:52   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Myszka sobie sama zrobi gniazdko takie jakie jej wygodne jest :) Jak?? mi?ciutko tkanink? mo?esz da? (ja mam chustki z polaru)
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Hethell 
M?ody Myszaty


Wiek: 55
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 37
Wysłany: 2007-03-20, 18:24   

znaczy sie polar pociety na kawaleczki? a wywalac gniazdo tak sprzatam akwa?
 
 
Aiedail 
Starszy Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 81
Skąd: Warszawa City
Wysłany: 2007-03-20, 18:41   

Wywala? wtedy kiedy ?mierdzi. Polecam naturaln? bawe?n? dla chomików. Sama daje moim myszonkom. Jest bardzo mi?kka i jest jej du?o :) Kosztuje 1,20 z? wi?c to du?y wydatek nie jest :P Jest w ka?dym zoologiku
_________________
Myszki: Shiny, Beo, Bing, ['] ?aciatka ['], [']Ruby['], [']Bielinek[']
Szczurki: Nitek, [']?orrz[']
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-20, 19:12   
   Myszy: tak


Na pewno jak b?dzie blisko rozwi?zania i po to nie mo?na rusza? gniazdka. Wtedy mamusia musi mie? spokój, nie po to robi?a gniazdko, ?eby kto? je rujnowa? potem. ;) M?ode opuszczaj? gniazdo bardzo szybko, wi?c mo?na wtedy wyczy?cie? domek, w?o?y? do niego ?wierze materia?y. U labków jak nie s? oswojone (mama znaczy) lepiej nie zmienia? gniazdka zbyt szybko, ale je?li u kolczatków ma?e upuszczaj? gniazdko bardzo szybko powinno by? ok. Ale je?li mam b?dzie si? podejrzanie zachowywa? to nie ryzykuj. Nie wiem czy kolczatki jak labo maj? sk?onno?? do kanibalizmu w razie zagro?enia.
Je?li b?dzie jeszcze daleko do rozwi?zania, a gniazdko b?dzie jecha? to chyba nie b?dziesz mia?a wyboru - przecie? ma?e nie mog? rodzi? si? w totalnym brudzie, ale je?li b?dzie wygl?da?o czysto mo?esz da? mu spokój i sprz?tn?? reszt?. :)
 
 
 
Kaprys 
Mysi Rozmówca
hodowla Kaprys



Imi?: Kasia
Hodowla: Kaprys
Wiek: 31
Dołączyła: 28 Lip 2006
Posty: 231
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-20, 20:20   
   Myszy: caaa?a du?a ekipa


spokojnie ona musi sobie znosi? wszystko...pamietam jak moja ?.p Enia wychyla?a g?owe z domku ja jej dawa?am kawa?ek papieru, ona bra?a w zabki i chowala w domek i tak pare razy dziennie to by?o takie s?odkie no ale niewazne
Mo?esz jej dac te? rolki po papierze towaletowym sama sobie wygryzie je na kawa?ki
Ja u?ywam papieru bad? chusteczek higienicznych porwanych na ma?e kawa?eczki tylko pamietaj bezzapachowe musza by? i bez ?adnych nadruków...zwyk?e bia?e chusteczki b?d? papier
_________________
 
 
 
 
WeR. 
M?ody Myszaty


Wiek: 25
Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 19
Wysłany: 2010-08-17, 20:58   

Gniazdko sobie zawsze robi sama wystarczy jej papier sianko te? si? przyda no i bardzo dobre s? rolki papierowe bo obgryza i ma co w?o?y? do gniazdka (Ja Ci powiem pomys? na gniazdko wytnij 1/2 pude?ka po chusteczkach i wytnij jedn? dziurk? z której? strony by mia?a drugie wyj?cie daj chusteczek i sianka . A gniazdko rewelacja sprawd? : http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=6984 :wink: )
Pozdrawiam :grin:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT