AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-30, 08:51
Jakie pi?terka najlepsze
Autor Wiadomość
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-06-02, 18:06   

Plastik myszki mog? wcina?... ale zale?y od myszki :)
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-06-02, 19:17   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


My-Saa =* to pi?terko mo?e by? fajne, ale ja jestem wzrokowiec i musz? zobaczy? to na zdj?ciu :) Daj fotki prosz? jak tylko b?dziesz mog?a :) A Twoja klatka ma taki kszta?t ? :]
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
My-Saa =* 
Starszy Myszaty
...:::~***~:::...


Imi?: Martyna
Wiek: 30
Dołączyła: 31 Maj 2007
Posty: 69
Skąd: CWA
Wysłany: 2007-06-07, 14:56   
   Myszy: Timonek x)


hmm... fot na razie nie mam, ale klatka ma kszta?t kwadratu, a sufit jest zaokr?glony ^^
 
 
 
Karmel 
Szara myszka
Ciasteczkowy Potwór.



Imi?: Marta
Wiek: 30
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-06-11, 15:19   

A gdzie mo?na kupi?/jak zrobi? takie plastikowe pi?terka? Bo ani w internecie ani w okolicznych sklepach zoologicznych nie ma czego? takiego.
_________________
:m: myszek brak :m:
"Burak - kartofel w ataku apopleksji" - Julian Tuwim
 
 
Nesca 
Gadu?a Myszaty
uzamyszniona



Imi?: Paulina
Wiek: 29
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 310
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2007-06-11, 15:27   
   Myszy: Timida, Kropka, Yumi


http://www.zookoziolek.pl.../products_id/65
http://www.zookoziolek.pl.../products_id/63
http://www.zookoziolek.pl.../products_id/62
http://www.zookoziolek.pl.../products_id/64
http://www.zookoziolek.pl...roducts_id/2198

Prosz? ^^
_________________
?wi?ta! Wszystkiego najlepszego! W?a?cicielom wielu, wielu dni wspólnych zabaw, wspólnych momentów uniesienia, wspólnych chwil rozterki, za? myszkom miski zape?nionej s?onecznikiem, wielu radosnych dni biegania w ko?owrotku i dziesi?tek ciekawych zabawek!
 
 
 
Karmel 
Szara myszka
Ciasteczkowy Potwór.



Imi?: Marta
Wiek: 30
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-06-11, 15:33   

Wielkie dzi?ki ^^'
_________________
:m: myszek brak :m:
"Burak - kartofel w ataku apopleksji" - Julian Tuwim
 
 
Docia 
M?ody Myszaty



Imi?: Dorota
Wiek: 37
Dołączyła: 12 Cze 2007
Posty: 24
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-23, 15:43   
   Myszy: na ziemii - myszy: Ate, Lisa, Kasia, Magda, Ciu?ka i Mu?ka... myszoskoczki: Tosia i Lusia:) ju? za t?czowym mostem - Luna, Hexe...


Ja mam klatk? z pr?cikowymi i jestem zadowolona, chocia? dzi? us?ysza?am g?osy ?e to nie jest wygodne dla myszy. Mówi?c szczerze nie s?dz? bo jak przygl?dam si? myszom to dziarsko po nim lataj?:) A Hexe ['] wspina?a si? na nie i chodzi?a do góry nogami. Specjalnie obserwowa?am je jak si? wprowadzi?y do nowej klatki i nie widz? jaki? z?ych stron pr?cikowych pi?terek.

Tylko co do sprz?tania to si? nie zgadzam, bo owszem odchody spadaj? na dó?, ale wiadomo, ?e troch? zostanie na pr?cikach i ja jak myje klatk? to myje wszystkie pi?terka dok?adnie.

Pi?terka plastikowe odrzucaj? mnie swoim wygl?dem i my?l?, ?e tam wszystkie odchody b?d? sobie le?e? dopóki ich nie sprz?tn?... fuj...

Drewniane zaimpregnowane ju? lepiej... Ale jako? przekonana nie jestem.

Teraz mam zamiar wypróbowa? przykrycia szczebelków czym? i zobaczymy jak myszy b?d? si? czu? :m:
 
 
 
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-07-05, 00:22   
   Myszy: 18!


sory ze odkurze topic ale chcialam dodac swoje 3 centy:) osobiscie preferuje drewniane pietra (ze wzgledow estetycznych:)) a co do ich niepraktycznosci to nie mam duzego doswiadczenia z drewnianymi gadzetami dla myszy ale z tego co zauwazylam to np. zurynione:) dachy domkow dosc dobrze zmywaja sie gabka i mydlem, tak samo inne drewniane zabawki (kokos tez). czy chodzi o to ze ten mocz wnika tak gleboko ze nie da sie go wywabic i cos sie zlego tam moze tworzyc czy jak?.

no i co do pietra to ostatnio kupilam kawal dechy w castoramie (15zl) i poprzycinalismy ja z TZ tak zeby pasowala "na lekki wcisk" do duny i dalo rade (to na dowod ze w dunie mozna zrobic duzo tylko trzeba pomierzyc i pokombinowac). jeszcze to wzmocnilam kawalkiem listwy w charakterze podporki (przybita na dwa gwozdzie). na pietrze co prawda miesci sie tylko ogromny drewniany karmnik i kostka soli ale zawsze mychy maja te kilka cm2 wiecej do kicania no i na pieterko tez trzeba sie wspiac wiec tez nieco wiecej sportu:). no ale jesli faktycznie mycie drewna nic nie daje i trzeba je wymieniac to ostatecznie zostal mi jeszcze drugi kawal dechy na wymiane:). jeszcze raz polecam kombinowanie z pietrami w dunie:) nawet jesli to tylko drewno (maly koszt i a takie kombinowanie daje duzo radosci:D )
 
 
 
*KamiL* 
M?ody Myszaty
Mysi Rycerz



Imi?: Kamil
Wiek: 30
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 45
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-08-03, 10:21   
   Myszy: DebeT xD


Nie ?ebym mia? co? dziwnego na my?li dot. matalowych (pr?cikowych ) ale co by by?o
gdyby jedna myszka by?an na pi?terku i zacz?l?a by si? za?atwia? a jaka? inna myszka by?a
pod ni? :(

Wed?ug mnie najlepszy wybór to drewniane pokryte nieszkodliwym lakierem.
I tu pytano Gdzie taki lakier dosta? mo?na i za ile??
_________________
Mouse in the house. . .
Nie odbieramy ?ycia zbyt powa?nie.
Yeach! Debecik jest sl00dki!!
 
 
 
VermelhoPhoenix 
Starszy Myszaty


Imi?: Anka
Wiek: 36
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 52
Skąd: Opole
Wysłany: 2007-08-03, 11:04   
   Myszy: Kreska, Chinka, Lucjan


Moje myszy uwielbiaja swoje akwa bez pieterek...
Wystarczaja im kolby przyczepione bo brzegow akwa po ktorych biegaja w gore i w dol...Kolby sa z jednej strony akwa, a jedzenie z 2 wiec wszystko ma swoje miejsce , a myszy swietnie sie bawia skaczac po kolbach i wariujac ile sie tylko da...Poza tym sa codziennie poza akwarium conajmniej 3 godziny, bo chodza po wytyczonym im dosc sporym terenie kiedy ja wykonuje swoja prace, czasem mi nawet przeszkadzaja w niej chodzac po klawiaturze miedzy moimi palcami albo wdrapujac sie na reke kiedy operuje myszka, ale jest to zabawne przeszkadzanie :) Do tego maja jeszcze specjalny, poskladany z patykow labirynt, ktory jest zawieszany nad moim lozkiem, wspinaja sie po patykach i widac, ze bawia sie przy tym dobrze...

Moim zdaniem dla myszek wystarczy miec czas, wtedy nie potrzeba zadnych udziwnien...
 
 
 
Masaya 
M?ody Myszaty
Narutko fan ~<3



Imi?: Magda
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 21
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2007-09-06, 19:25   
   Myszy: Skierka, Smykacz <3


Hmmm... dla mnie najlepsze s? plastikowe pi?terka...
a pr?cikowym mówie stanowczo nie! jak by?cie sie czuli gdyby?cie boso musieli chodzi? po jakich? petach? :D :D
drewniane... zbytnio nie przepadam za takimi... (do?wiadczenia z chomikami >.>)
 
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-09-06, 19:33   

Masaya, no ja mam pr?cikowe... ?a?? po nich jak baletnice... :D
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Masaya 
M?ody Myszaty
Narutko fan ~<3



Imi?: Magda
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 21
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2007-09-06, 19:56   
   Myszy: Skierka, Smykacz <3


Hm. mój chomik na pi?terko w ogóle nie wchodzi? gdy mia? pr?cikowe.. po prostu nie umia? po nim ?azi? :D ale kazdy lubi to co lubi ;)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-07, 13:50   

Masaya napisał/a:
po prostu nie umia? po nim ?azi? :D ale kazdy lubi to co lubi ;)

Tu raczej chodzilo ci o to, ze nie lubial wchodzic a nie nie umial, bo umie? to pewnie umia? :wink: Ma pazurki i niez?e ?apki wi?c wszed?by nawet gdyby to byl zeszyt pod pewnym k?tem u?ozony (oczywiscie nie z aduzym, bo by sie ?lizga? jak i inne gryzonie).
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
*.Bet.* 
Szara myszka
:*:*:*


Imi?: Beata
Wiek: 26
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 6
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-10-30, 13:51   
   Myszy: Sali


Ja mam pr?cikowe. Moje myszki nigdy nie skr?ci?y ?apki. Nie wpad?y im ?apki pomi?dzy pr?ciki. Biegaj? po nich :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT