AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2011-01-28, 12:48
"Zatrzyma? rze?"
Autor Wiadomość
Gandzia 
Mysi Rozmówca
Zdeklarowany gej.



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 257
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-05-01, 14:43   

niuuu, uwierz mi mo?esz u?y? innych s?ów b?d?cych synonimami bluzgów i rynsztokowego ?argonu. Bo nagle wbijasz si? tutaj i przestawiasz wszystko i m?ciwoda z Ciebie.
Jadzia406, a widzia?a? ten filmik z psami? kiedy? widzia?am jak ludzie obdzierali ze skóry psa, mój ch?opak mia? to gdzie? na komputerze, je?eli by?aby? zainteresowana to Ci prz?sl? :!:
_________________
'Wicher wieje, wicher s?abe drzewa ?amie, hej
Wicher wieje, wicher silne drzewa g?aszcze, hej
Najwa?niejsze to by? silnym, wicher silne drzewa g?aszcze, hej'
Tadeusz Nalepa - kiedy by?em ma?ym ch?opcem
 
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-05-01, 17:25   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Nie widzia?am...:( Ale je?eli masz to mog? zobaczy?.... :( Nie wiem jak oni mog? to robi? :bu:
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
miau 
Mysi Bywalec



Imi?: Ewelinka
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 106
Wysłany: 2007-05-01, 17:27   
   Myszy: Po prostu Mysz ;3


Gandzia, ze mnie m?ciwoda? A kto pisa? do mnie wczoraj w nocy na gadu z pretensjami o moj? 'mhroczno??'? Ty zacz??a? mi m?ci?, a? w ko?cu si? przymkn??a?. I dobrze.
Poza tym, ja niczego nie przestawiam. Przesta? wymy?la? rzeczy, których zwyczajnie nie ma.

P.S. Dla mnie EOT.
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-05-01, 17:45   

Gdyby nikt nie robi? petycji i nie walczy? to byloby gorzej ni? jest a tego chyba nie chcemy. Niuu takie w?ty to na PW.
_________________
 
 
 
Martie
Starszy Myszaty



Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 63
Wysłany: 2007-05-08, 15:34   

Jest tak jak mówi Fauka i ja tak?e o tym pisa?am.
A niuuu jesli nie chcesz chociaz próbowac ratowac zwierzeta to przynajmniej nie za?miecaj tematu, nie chcesz to nie nikt cie nie zmusza.
 
 
miau 
Mysi Bywalec



Imi?: Ewelinka
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 106
Wysłany: 2007-05-08, 18:39   
   Myszy: Po prostu Mysz ;3


Martie, wiesz, pisz?c
Martie napisał/a:
Jest tak jak mówi Fauka i ja tak?e o tym pisa?am.

tak?e ?miecisz temat. Ja tu tylko wypowiadam swoje zdanie, ale nie, tak nie mo?na, wszystko musi by? takie, jakie sobie ?yczycie.
 
 
 
Irek 
Starszy Myszaty
Mysi agent 007



Wiek: 28
Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 72
Skąd: Andebu
Wysłany: 2007-05-23, 16:41   

Bo?e jak oni mog?!!
polska najwiekszym importazem foczych skor!!?? dobrze ze sie przeprowadzilem do norwegii

Reporta?:
Foka umiera od uderzania pa?k?. Nie zawsze jest zabijana, czasami tylko og?uszona. Bardzo cz?sto foki jeszcze ?yj? i czuj?, ?e s? obdzierane ze skóry ?ywcem - mówi Cezary Wyszy?ski z Fundacji Viva!.

Ka?dego roku w Kanadzie zabija si? w bestialski sposób kilkaset tysi?cy foczych szczeni?t. Prawie po?owa z nich ?yje jeszcze podczas obdzierania ich ze skóry. Zwierz?ta do?wiadczaj? niewyobra?alnego cierpienia. Wyroby z fok trafiaj? tak?e na rynek polski.

- By?am zbulwersowana, gdy dowiedzia?am si?, w jak brutalny sposób zabijane s? te ma?e foki, jak na ?ywca zdzierana jest z nich skóra. Ca?ym sercem jestem za protestuj?cymi przeciw tej rzezi - mówi Anna Samusionek,

Od wielu lat obro?cy fok z ca?ego ?wiata próbuj? walczy? z tym okrutnym procederem. Równie? w Polsce od lat organizowane s? protesty przeciwko komercyjnym polowaniom na foki. Ponad 60 procent spo?ecze?stwa w Polsce jest za wprowadzeniem ca?kowitego zakazu importowania foczych skór. Niestety jak dot?d polski rz?d nie podj?? takiej decyzji.

- W Unii Europejskiej trwaj? prace nad wprowadzeniem zakazu importu produktów foczych. Wi?kszo?? krajów, jak na przyk?ad Chorwacja czy Belgia wprowadzaj? taki zakaz - mówi Wojciech Mu?a z Towarzystwa Opieki nad Zwierz?tami.

- Jestem ca?kowicie przeciwna importowaniu przez Polsk? jakichkolwiek futrzanych produktów oraz noszeniu futer - mówi Paulina Przybysz z zespo?u "Sistars".

Polska jest jednym z g?ównych importerów foczych skór. W 2004 roku do naszego kraju trafi?o ich a? kilkadziesi?t tysi?cy! Zakaz importowania i handlu wyrobami pochodz?cymi od fok dotyczy bowiem tylko foczych szczeni?t. Wyroby z fok nadal wi?c trafiaj? na nasz rynek.

Obro?cy i mi?o?nicy fok maj? nadziej?, ?e Polska jak najszybciej wprowadzi zakaz handlu skórami z fok. Wiedz?, ?e w ten sposób mo?na uratowa? setki tysi?cy bezbronnych zwierz?t.

- Polska jest bardzo du?ym importerem foczych futer. To my kreujemy popyt na nie i my mo?emy ten popyt zlikwidowa? - mówi Cezary Wyszy?ski z Fundacji VIVA! *

* skrót materia?u

Tak?e Pa?stwo mo?ecie przy??czy? si? do naszego protestu. Wystarczy zostawi? swój wpis na forum pod materia?em. Prosz? poda? swoje imi? i nazwisko. Tylko wtedy b?dziemy mogli wys?a? list? protestuj?cych osób do Komisji Europejskiej.

Podanie imienia i nazwiska jest równoznaczne z: "Wyra?am zgod? na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustaw? o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883".

Reporter: Joanna Pecht jpecht@polsat.com.pl(Telewizja Polsat)
_________________
www.wolfcity.webplus.net.pl forum o wilkach wciel sie w ?ycie wilka i prowa? jego ?ycie!
Nie eksperymentujcie na myszach, to te? istoty ?ywe i maj? swoje uczucia
Moje myszy :Milka, Rózia, Zózia
Odesz?y :Pysia, Krysia... i chyba nied?ugo Rózia ;(
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-05-23, 16:49   

nie wiem jak wy ale ja mówi? temu stanowcze NIE!!
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-30, 19:59   

niuuu napisał/a:


Dobra dziewczyno teraz mnie zdenerwowa?a?, musz? pogada? z administracj? forum na Twój temat.... przeklinasz i piszesz ca?y czas "za przeproszeniem" "przepraszam ?e "
To ni u?ywaj takich s?ów...jeste? jaka? anty spo?eczna nie pisz na forum....mo?e kto? pok?ada w tym nadzieje...... :bu: :bu: :bu: :bu:


to najgorsze slowa jakie rpzeczytalam na tym forum :shock: i kto tu potrafi zranic? inuuu wg niesttey ma racje... wyrazila sie jaks ie wyrazila, kazdy z nas przeklina. w?tpie, zeby byly tutaj same dzieci, ktore nie maj? zielonego pojecia co oznacza slowo ,,gowno". wiekszosc malolatow zna wiecej brzydkiego slownictwa niz my razem wzieci wiec nie panikuj. nikogo tym slowem nie demoralizuje. jezeli Ty jestes taka towarzyska to ok. nie kazdy musi chodzic i podlizywac sie kazdej osobie na forum. Niuuu ma swoje zdanie i to jest najwazniejsze.

FILMY Z ZABIJANIA ZWIERZAT DLA FUTER: np.
http://www.petatv.com/tvp...p?video=furfarm

a to pelna stronka:
http://66.102.9.104/searc...clnk&cd=1&gl=pl
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
miau 
Mysi Bywalec



Imi?: Ewelinka
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 106
Wysłany: 2007-05-30, 20:32   
   Myszy: Po prostu Mysz ;3


Hmm, a mo?e zmienimy temat na 'Ochrona praw zwierz?t' albo po prostu 'Cierpienie zwierz?t'?
Wwali?abym tu wiele linków, nie wiem czy wszyscy b?d? w stanie je ogl?da?..
 
 
 
Cherry 
M?ody Myszaty


Imi?: Karolina
Wiek: 33
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 32
Skąd: Tczew
Wysłany: 2007-05-30, 21:21   
   Myszy: Aenye


Jestem zdania, ?e ludzi powinno si? u?wiadamia? w jaki sposób zostaj? robione futra, obicia, jedzenie czy co innego.
Je?li zwierz?ta s? traktowane w godny sposób, a potem zabijane to.. no có? trzeba si? z tym pogodzi?. inaczej by? nie mo?e, bo co? je?? trzeba, w co? ubra? te? [jednak jestem za sztucznymi futrami].
Jednak kiedy cz?owiek nie jest w stanie humanitarnie i zgodno?ci? potraktowa? zwierz?cia dzi?ki któremu ma ?rodki na ?ycie itd. no to có?... My?le, ?e taki cz?owiek nie ma sumienia i uczu?...

Dobrze, ?e s? ludzie, którzy potrafi? doceni? to co zwierz?ta robi? dla nas i walcz? o ich prawa.
 
 
 
basia92 
Starszy Myszaty


Imi?: Basia
Wiek: 31
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 80
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2007-12-26, 14:42   
   Myszy: Reforma i Stringi[*], 13 maluchów oddanych do ich nowych domów


przykro to stwierdzi?, ale dopóki, rodzice nie b?d? uczy? dzieci, ?e takie zachowanie jest nienormalne i okropne, to petycje niczemu nie pomog? i mimo, ?e wiele ich ju? podpisa?am to i tak zdaj? sobi? spraw? z tego, ?e nic one nie wnos?, bo cz?owiek nie jest nie raz wa?ny a co dopiero ludzie!
 
 
Posse 
Mysi Rozmówca
poka? ?okcia



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Wrz 2007
Posty: 275
Skąd: K-G
Wysłany: 2007-12-26, 15:13   
   Myszy: Zanus <3 Szanta (*),Tequil (*)


basia92, racja nie pomog?.
Co roku 100 000 koni jest wywo?onych na rze?.I co?Ludzie podpisuj? nawet 500 000 podpisów nawet i co?I nic.Liczba si? nie zmniejsza!

Powinni robi? strajki.Bo stanie np.w Rawiczu i machanie transparentami nic nie da.
_________________
Letz go?.
 
 
basia92 
Starszy Myszaty


Imi?: Basia
Wiek: 31
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 80
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2007-12-26, 16:12   
   Myszy: Reforma i Stringi[*], 13 maluchów oddanych do ich nowych domów


najgorsze w tym wszystkim nie jest ju? nawet to, ?e ma si? ?wiadomo??, ?e nie da si? z tym prawie niczego zrobi?, tylko to, ?z na ka?dym kroku utwierdzaj? nas w tej ?wiadomo?ci...nie ma czego oczekiwa?, patrz?c na dzieciaki, które podpalaj? kota, bo ja na nich krzycze, a za godzin? b?dzie u mnie ich matka i powie, ?e jej dzieci, nie zrobi?yby czego? takiego, a ja i tak nie mam prawa podnosi? na nich g?osu!
 
 
Posse 
Mysi Rozmówca
poka? ?okcia



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Wrz 2007
Posty: 275
Skąd: K-G
Wysłany: 2007-12-26, 16:14   
   Myszy: Zanus <3 Szanta (*),Tequil (*)


No wiesz...dzieciak zawsze strzeli co? w stylu "ona k?amie" albo "to nie ja" i ju? wiadomo,?e sobie tak niby wrzasn??a? bo jeste? starsza. :roll:
Na bachory nic nie zdzia?asz,niestety.Takie s? i koniec.
_________________
Letz go?.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT