AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Emielcia
2008-06-15, 18:00
Ogloszenia myszy DO ODDANIA (z allegro, for, og?osze?)
Autor Wiadomość
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-06-15, 17:55   

w tym temacie prosz? podawa? TYLKO linki do aukcji, gdzie kto? chce odda? myszki w dobre r?ce.

Prosz? nie podawa? wi?cej linków do aukcji z myszkami czy oseskami przeznaczonymi na karme.

Za niestosowanie si? do tego zalecenia b?d? ostrze?enia
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
mackowiakb
Szara myszka


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 0
Wysłany: 2009-03-18, 00:19   

Oddam w dobre r?ce myszk? ma ok. pó? roku, jest czarna i nie agresywna do innych myszy i ludzi!
Mam te? do oddania myszoskoczka - pó?roczn?, rud? samiczk?, która nie ma ogona, niestety gryzie si? z innymi skoczkami i musi by? trzymana w pojedynk?.
Do ludzi nie jest agresywna!
S? to bardzo mi?e zwierz?tka!
Zwierzaki mo?na odebra? w Strzebielinie ( k. Wejherowa) lub w Trójmie?cie Kaszubskim i Gdyni.

tel: 503 148 089
mail: mackowiakb@o2.pl

link: http://allegro.pl/item580...czek_pilne.html
Ostatnio zmieniony przez Kamyczek 2009-03-18, 21:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-03-18, 10:55   

mackowiakb napisał/a:
Oddam w dobre r?ce myszk? ma ok. pó? roku, jest czarna i nie agresywna do innych myszy i ludzi!

A jaka p?e??
Na fotce na allegro ma ?ys? obwódke wokó? oczu, a skoro ma pol roku i mieszka sama, to obawiam sie ze mogla to spowodowac jaka choroba skorna (np grzybica).
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
rudziasta 
M?ody Myszaty
Rudy Anio? ?mierci



Imi?: Ruda
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Sie 2009
Posty: 18
Skąd: katowice
Wysłany: 2009-08-20, 19:36   

http://www.allegro.pl/ite...ne.html#gallery

Samiczki znalaz?y dom samce jeszcze nie !
_________________
Kto nie ma odwagi do marze? nie b?dzie mia? si?y do walki.
 
 
 
Aelirenn 
M?ody Myszaty
Aelirenn


Imi?: Monika
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Legnica
Wysłany: 2009-08-21, 14:43   
   Myszy: ca?kiem fajna mysia ekipa


rudziasta napisał/a:
http://www.allegro.pl/item713351199_mysz_myszka_szukam_domu_dla_myszek_pilne.html#gallery

Samiczki znalaz?y dom samce jeszcze nie !


To moje myszki:-) 2 Samiczki oddaje znajomej (jej córcia zakocha?a si? z mysiach i jedn? nazwa?a Ewelina :lol: ). 4 samiczki i 4 samczyki jad? do pewnych milych Pa? z okolic ?odzi. 3 samczyki mo?e we?mie inna dziewczyna ale to jeszcze nie jest pewne.
Chcial je wziac jakis ch?opak ale nie odda?am bo ostatnio kupowal na allegro duze karaczany na karm? wi?c zw?tpi?am w jego dobre zamiary :sad:
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-09-21, 20:08   

Od razu zaznaczam, ?e je?li dzia? jest z?y to prosz? w?adz? o przeniesienie do odpowiedniego.
Znalaz?am co? takiego http://www.allegro.pl/ite...i_farfocel.html
Z tego co wiem to najpierw powinien byc kontakt z hodowc?, a dopiero potem tego typu dzia?ania, które wykonuje osoba wystawiaj?ca "przedmiot"...
Je?li nies?usznie zwracam uwag?, to z góry przepraszam.
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Ingas 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-09-21, 20:47   

To ja si? wypowiem, jako hodowca:

Fiub?dziu i Farfocel zostali sprzedani na pokazie w ?odzi lutym tego roku. Przy takich okazjach cz?sto nie dopowie si? wszystkiego co konieczne - wiadomo, po?piech, t?um, ludzie cz?sto decyduj? si? spontanicznie i nie pytaj? o takie rzeczy jak ewentualno?? zwrotu, nie dziwi? si? wi?c, ?e nie nawi?zali ze mn? kontaktu zanim wystawili myszki na Allegro.

Ja nie mam teraz mo?liwo?ci (i nie b?d? ukrywa? - tak?e ch?ci ani obowi?zku), ?eby zabra? z powrotem do siebie dwa doros?e samce, jak równie? mo?liwo?ci odebrania ich osobi?cie w ?odzi. Nie uwa?am te?, ?eby fakt, ?e szukaj? samodzielnie domu dla myszy by? z?y - ja zrobi?abym dok?adnie to samo, mia?abym dok?adnie tak? sam? szans? trafienia na w?a?ciciela odpowiedzialnego, jak i nie. Nie wnikam, czy alergia córki, która wyskakuje nagle po kilku miesi?cach to prawda, czy nie (a mo?e córka nowo narodzona? kto wie?), za to wierz?, ?e nie oddadz? myszy pierwszej lepszej osobie, skoro przez kilka miesi?cy by?y dla nich pupilami.

Przepraszam, je?li ton tego postu jest nieco agresywny, ale dosta?am ten link ju? od 3 osób i zaczynam czu? presj?, ?eby co? z tym zrobi?, wykupi?, nawi?za? kontakt - a nie zamierzam. Nie zamierzam ich wykupi?, nie zamierzam szuka? w?a?ciciela godnego wg mnie do ich przej?cia - uwa?am, ?e to problem w?a?cicieli, którzy kupuj?c myszy przejmuj? za nie odpowiedzialno??. Nie mam ?alu, ?e nie nawi?zali ze mn? kontaktu - nie maj? takiego obowi?zku. A ja nie mam obowi?zku podejmowa? ?adnych dzia?a? - troszcz? si? o moje myszy, dbam, lubi?, ale nie b?d? za ka?d? odpowiedzialna do ko?ca jej ?ycia.
 
 
 
Bernadeta 
Mysi Rozmówca


Imi?: Ewa
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Wiek: 56
Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 265
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2009-09-21, 21:59   

Ingas A nie obawiasz si?,?e jak trafi? takie rodowodowe myszki do kogo? nieodpowiedzialnego,zacznie je rozmna?a? i sprzedawa? jako rasowe,co wi?cej mo?e wtedy tak?e sprzeda? je jako rodowodowe,bo po rodzicach w ka?dym razie jednym z rodziców z rodowodem.
_________________
http://www.freerice.com/
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-09-21, 22:38   

Ingas, ja absolutnie na nikogo nie naje?d?am, chc? ?eby? o tym wiedzia?a i wszyscy inni.
Znalaz?am to og?oszenie i pomy?la?am, ?e mo?e co? jest nie w porz?dku, st?d decyzja o umieszczeniu linku i o pytaniu. Absolutnie nie uwa?am, ?e powinna? wzi?? myszy, ani ?e to ?e szukaj? dla nich domu sami jest z?e.
Moim zamiarem nie by?o denerwowanie kogokolwiek, je?li tak si? sta?o to z góry przepraszam.
Wiem, ?e nie masz obowi?zku podejmowania ?adnych dzia?a?, jeszcze raz pragn? zaznaczy?, ?e mój post by? tylko i wy??cznie "informacyjny" i po prostu chcia?am by? pewna, ?e wszystko jest w porz?dku.
Pozdrawiam serdecznie
Wierz? ?e myszki znajd? dobry dom (zreszt? ten odbiór osobisty w tym przypadku te? jest atutem). Uwa?am osobi?cie moje w?tpliwo?ci za rozwiane. Dzi?ki :smile:
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Ingas 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-09-21, 22:50   

Ok, ja nie oskar?am dla odmiany o oskar?anie ;-)

Dosta?am ten link dwa razy na gg od dwójki hodowców i jak zobaczy?am go tu po raz trzeci to uzna?am, ?e mo?e warto by by?o rzecz wyja?ni?, bo zacz??am czu? malutk? presj?, której pewnie nikt nie chcia? spowodowa? - pewnie po prostu mia?o to na celu wy??cznie poinformowanie mnie o sytuacji i tyle. Absolutnie nie oskar?am Ci?, Do?ka, o naje?d?anie na mnie :-) Pewnie przesadzam te? w reakcji, ale mam lekkie obawy jak moje podej?cie zostanie odebrane przez ogó? ?rodowiska mysiarzy i st?d nerwy.
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-09-21, 23:08   

rozumiem sk?d presja :) Te? bym pewnie takow? czu?a. Ju? sie nie denerwuj, wszystko jest w porz?dku, a i reakcja nie by?a przesadzona, bo te? bym pewnie si? lekko zaniepokoi?a i chcia?a rozwi?za? sytuacj?, gdyby to mnie dotyczy?o.
Myszki odnajd? dom, a Ty na pewno jeste? w porz?dku i chcesz dla nich dobrze. :smile:
Taki ma?y off, ale chyba warto spraw? do ko?ca wyja?ni?. Z moje strony ju? nei ma pyta? i uwa?am, ?e wszystko jest ok. :wink:
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
futrzasta 
Mysi Rozmówca



Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 241
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2009-09-22, 22:03   
   Myszy: Erupcja Rado?ci


pewnie nie trafi?am z dzia?em... nie wiem czy powinno mnie to interesowac ale ...
http://allegro.pl/item750...i_farfocel.html
_________________
Goplana [*], Histeria [*], Samara [*], Enamorada [*], Erupcja rado?ci [*]...
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2009-09-22, 22:04   

fytrzasta, popatrz kilka postów wy?ej.
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-09-22, 22:04   

by?o juz futrzasta,
wszystko wyja?nione
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
futrzasta 
Mysi Rozmówca



Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 241
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2009-09-22, 22:05   
   Myszy: Erupcja Rado?ci


tak w?asnie si? kapne?am po chwili :razz: sorx za niedoczytanie
_________________
Goplana [*], Histeria [*], Samara [*], Enamorada [*], Erupcja rado?ci [*]...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT